Wybrane słowo kluczowe: kia

menadzerfloty.pl Kia Ceed SW PHEV – kombi w wersji plug-in

Kia zgodnie ze współczesnymi trendami na rynku motoryzacyjnym podąża w kierunku elektryfikacji. Przykładem mogą być nowe niskoemisyjne modele XCeed i Ceed kombi – pierwsze hybrydy typu plug-in tej koreańskiej marki w segmencie samochodów kompaktowych. Tym razem mieliśmy okazję sprawdzić, jak jeździ Kia Ceed plug-in, dostępna wyłącznie w wersji Sportswagon.

przejdź do artykułu » data: 23.11.2020

testowany model: Kia Ceed SW PHEV

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: kia, kia ceed

info-ekspert.pl Test KIA e-Soul L 64 kWh

Prezentowana Kia Soul to crossover klasy aut miejskich segmentu B, produkowany nieprzerwanie od 2008 roku przez koreański koncern. Na przełomie listopada i grudnia 2018 roku podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles zaprezentowana została trzecia generacja modelu. Pojazd kontynuuje trend stylistyczny swoich poprzedników, ale w znacznie nowocześniejszej odmianie. Nowoczesny kształt i żywe kolory sprawiają, że Kia e-Soul wyróżnia się na drogach. Pojazd na pewno docenią osoby, dla których znaczenie ma dobra widoczność oraz łatwość zajmowania miejsc.

przejdź do artykułu » data: 13.10.2020

testowany model: KIA e-Soul L 64 kWh

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: kia, kia e-soul

autogaleria.pl KIA Sorento, czyli odpowiadam na wszystkie wasze pytania - TEST, OPINIA

Nie spodziewałem się, że KIA Sorento będzie budziła aż tyle emocji. Nowy produkt koreańskiej marki zaskakuje pod wieloma względami i jest ciekawą propozycją. KIA Sorento Hybrid debiutuje już w czwartym wydaniu. Choć swoimi wymiarami niemal nie różni się od poprzednika, to jednak wydłużony rozstaw osi mocno zmienił odbiór tego pojazdu. Do tego doszło do rewolucji pod maską, gdzie zamiast diesli mamy przede wszystkim hybrydy, na które KIA mocno stawia. Okej, jest też jeden wariant zasilany olejem napędowym, ale nie będzie to popularny wybór.

przejdź do artykułu » data: 25.09.2020

testowany model: KIA Sorento

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: kia, kia sorento

moto.onet.pl Kia XCeed PHEV – najlepsza namiastka auta w pełni elektrycznego?

Jakie auta są teraz najmodniejsze? To oczywiste: SUV-y! Im bardziej elektryczne, tym lepiej. Kia XCeed Plug-In Hybrid wygląda niemal jak SUV i ma napęd hybrydowy z możliwością ładowania z gniazdka – czyli w naszych warunkach rozwiązanie znacznie bardzie praktyczne od aut z napędem wyłącznie elektrycznym

przejdź do artykułu » data: 04.09.2020

testowany model: Kia XCeed PHEV

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: kia, kia xceed

superauto24.se.pl Dobre crossovery, ale czy równie dobre elektryki? Hyundai Kona Electric vs. Kia e-Soul - PORÓWNANIE, TEST, OPINIA

Czy tego chcemy czy nie, elektryczna motoryzacja staje się coraz popularniejsza. Co prawda samochody z zielonymi tablicami rejestracyjnymi wciąż budzą zdziwienie u wielu osób w naszym kraju, ale widok auta podłączonego do gniazdka olbrzymim zdziwieniem już nie jest. Elektryczne modele oferuje coraz więcej producentów. Elektrony napędzają zarówno małe, miejskie auta spod znaku Skody i VW jak i sportowe Porsche. Elektryczne napędy trafiają także pod maski crossoverów, a dwa z nich - Kia e-Soul oraz Hyundai Kona Electric postanowiliśmy porównać.

przejdź do artykułu » data: 11.08.2020

testowany model: Hyundai Kona Electric, Kia e-Soul

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai kona, kia, kia e-soul