Wybrane słowo kluczowe: kia

autogaleria.pl KIA Niro 2022 - TEST. Trzej królowie rozsądku, którzy namieszają na rynku

Po kilku godzinach spędzonych z tym autem w głowie mam tylko jedno skojarzenie - scyzoryk szwajcarski. Nowa KIA Niro ma z nim zadziwiająco wiele wspólnego - i jest to duża pochwała dla tego auta. Scyzoryk szwajcarski to rzecz, którą po prostu warto mieć. Czasami przydaje się w najmniej oczekiwanym momencie, ratując nas mnogością ostrzy lub końcówek, sprawdzających się w różnych okazjach. Otwieranie puszki lub butelki, dokręcanie śrub lub krojenie jedzenia to żaden problem. I choć jest niewielki i raczej niepozorny, to kryje w sobie multum możliwości.

przejdź do artykułu » data: 15.07.2022

testowany model: KIA Niro 2022

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: kia, kia niro

menworld.pl Kia ProCeed GT 2022 – na tor i rodzinną wycieczkę

Lubisz samochody z zacięciem sportowym, które potrafią dać sporo frajdy z jazdy. Niestety, żona sprowadza cię „na ziemię” mówiąc, że ma być kombi. Kia ProCeed GT 2022 to samochód idealny dla ciebie. Ma ponad 200 KM, świetnie się prowadzi, a do tego auto cechuje bardzo ładny wygląd. W końcu nie jest to zwykłe kombi, a takie w stylu coupe.

przejdź do artykułu » data: 20.04.2022

testowany model: Kia ProCeed GT 2022

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: kia, kia proceed

moto-przestrzen.pl Kia Ceed 1.5 T-GDI 7DCT GT Line | TEST

Do naszego garażu zawitała odświeżona Kia Ceed, która nie tylko zmieniła się wizualnie, ale zyskała nowe rodzaje napędów, bogatsze wyposażenie i najnowsze systemy wsparcia kierowcy. Z pewnością nowa Kia Ceed to jeden z najładniejszych kompaktów na rynku a prezentowany egzemplarz w wersji GT Line zyskuje sportowego sznytu, dzięki czemu wygląda wyjątkowo. Postanowiliśmy wykorzystać bardzo ładną pogodę i wybraliśmy się naszą Kią Ceed na krótki wypad w góry, gdzie dokładnie sprawdziliśmy jej możliwości.

przejdź do artykułu » data: 01.04.2022

testowany model: Kia Ceed 1.5 T-GDI 7DCT GT Line

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: kia, kia ceed

premiummoto.pl Kia EV6 – test i opinia | Najlepszy elektryk? Oczywiście, że nie…

Kia EV6 cieszy się bardzo dobrą opinią wśród kierowców i entuzjastów samochodów elektrycznych. Zdobyła też dosyć prestiżowy tytuł Car of the Year 2022 i jest uznawana za jeden z najlepszych ( o ile nie najlepszy) samochodów elektrycznych, jakie obecnie możesz kupić z dopłatą w programie „Mój elektryk”. A jak jest w rzeczywistości? Dokładnie to sprawdziłem.

przejdź do artykułu » data: 22.03.2022

testowany model: Kia EV6

kategoria: samochody osobowe serwis: premiummoto.pl
słowa kluczowe: kia, kia ev6

autogaleria.pl KIA EV6 RWD 229 KM. Efektowna i efektywna - TEST, OPINIA

KIA EV6 była u nas już w kilku materiałach. Ja sprawdziłem ją w codziennej eksploatacji. Podoba mi się bardzo, choć nie jest idealna. Kia EV6 pojawiła się już u nas podczas pierwszych jazd oraz podczas długiej trasie po Europie. Chwaliliśmy ją za wiele elementów. Ja tymczasem wziąłem na siebie żmudne zadanie sprawdzenia, czy wsiadając do samochodu przez tydzień i turlając się do pracy i z powrotem, wciąż okaże się tak udana.

przejdź do artykułu » data: 08.03.2022

testowany model: KIA EV6 RWD 229 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: kia, kia ev6