Wybrane słowo kluczowe: kia ceed

moto-przestrzen.pl Kia Ceed 1.5 T-GDI 7DCT GT Line | TEST

Do naszego garażu zawitała odświeżona Kia Ceed, która nie tylko zmieniła się wizualnie, ale zyskała nowe rodzaje napędów, bogatsze wyposażenie i najnowsze systemy wsparcia kierowcy. Z pewnością nowa Kia Ceed to jeden z najładniejszych kompaktów na rynku a prezentowany egzemplarz w wersji GT Line zyskuje sportowego sznytu, dzięki czemu wygląda wyjątkowo. Postanowiliśmy wykorzystać bardzo ładną pogodę i wybraliśmy się naszą Kią Ceed na krótki wypad w góry, gdzie dokładnie sprawdziliśmy jej możliwości.

przejdź do artykułu » data: 01.04.2022

testowany model: Kia Ceed 1.5 T-GDI 7DCT GT Line

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: kia, kia ceed

autogaleria.pl Kia Ceed 1.5 T-GDI. Bardzo zdolna, ale leniwa - TEST, OPINIA

Kia Ceed po liftingu została w kilku miejscach poprawiona i wciąż jest bardzo atrakcyjną ofertą. Ale kilku zalet "nie chce" jej się ujawniać. Rodzice wielu z nas na pewno usłyszeli na którejś z wywiadówek szkolnych, że jesteśmy "zdolni, ale leniwi". To taki wytrych do powiedzenia, że wystarczyłoby trochę się pouczyć, żeby i oceny były niezłe. Kia Ceed po liftingu z jednej strony wciąż jest bardzo udanym samochodem. Z drugiej strony normy i przygotowanie pod układ "miękkiej hybrydy" spowodowały, że część jej zalet jest solidnie ukryta.

przejdź do artykułu » data: 07.01.2022

testowany model: Kia Ceed 1.5 T-GDI

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: kia, kia ceed

moto-przestrzen.pl Kia Ceed SW 1.6 GDI PHEV

Unijne przepisy wymuszają na producentach spełnianie coraz bardziej rygorystycznych norm emisji spalin dlatego na naszych drogach porusza się coraz więcej elektryków i hybryd. Właśnie w taki sposób najłatwiej dostosować się do tych przepisów, jednak za galopującą elektryfikacją nie nadążają infrastruktura stacji ładowania oraz wciąż bardzo wysokie koszty zakupu takich samochodów. Czy się nam to podoba czy nie to tak będzie wyglądała najbliższa rzeczywistość rynku motoryzacyjnego.

przejdź do artykułu » data: 22.01.2021

testowany model: Kia Ceed SW 1.6 GDI PHEV

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: kia, kia ceed

menadzerfloty.pl Kia Ceed SW PHEV – kombi w wersji plug-in

Kia zgodnie ze współczesnymi trendami na rynku motoryzacyjnym podąża w kierunku elektryfikacji. Przykładem mogą być nowe niskoemisyjne modele XCeed i Ceed kombi – pierwsze hybrydy typu plug-in tej koreańskiej marki w segmencie samochodów kompaktowych. Tym razem mieliśmy okazję sprawdzić, jak jeździ Kia Ceed plug-in, dostępna wyłącznie w wersji Sportswagon.

przejdź do artykułu » data: 23.11.2020

testowany model: Kia Ceed SW PHEV

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: kia, kia ceed

moto-przestrzen.pl Kia Ceed Kombi 1.4 T-GDI 7DCT

Od wielu lat Kia postrzegana jest jako solidna marka oferująca coraz bardziej atrakcyjne samochody i zapewniająca swoim klientom długoletnią gwarancję, dzięki czemu kupujący zyskuje spokój na lata. Kia konsekwentnie buduje renomę swojej marki, pracuje nad tym, aby tworzyć samochody idealnie wpasowujące się w gusta europejskich klientów i aspiruje do tego, aby w niedalekiej przyszłości stać się liderem segmentu.

przejdź do artykułu » data: 09.01.2019

testowany model: Kia Ceed Kombi 1.4 T-GDI 7DCT

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: kia, kia ceed