Wybrane słowo kluczowe: kia ev6

premiummoto.pl Kia EV6 – test i opinia | Najlepszy elektryk? Oczywiście, że nie…

Kia EV6 cieszy się bardzo dobrą opinią wśród kierowców i entuzjastów samochodów elektrycznych. Zdobyła też dosyć prestiżowy tytuł Car of the Year 2022 i jest uznawana za jeden z najlepszych ( o ile nie najlepszy) samochodów elektrycznych, jakie obecnie możesz kupić z dopłatą w programie „Mój elektryk”. A jak jest w rzeczywistości? Dokładnie to sprawdziłem.

przejdź do artykułu » data: 22.03.2022

testowany model: Kia EV6

kategoria: samochody osobowe serwis: premiummoto.pl
słowa kluczowe: kia, kia ev6

autogaleria.pl KIA EV6 RWD 229 KM. Efektowna i efektywna - TEST, OPINIA

KIA EV6 była u nas już w kilku materiałach. Ja sprawdziłem ją w codziennej eksploatacji. Podoba mi się bardzo, choć nie jest idealna. Kia EV6 pojawiła się już u nas podczas pierwszych jazd oraz podczas długiej trasie po Europie. Chwaliliśmy ją za wiele elementów. Ja tymczasem wziąłem na siebie żmudne zadanie sprawdzenia, czy wsiadając do samochodu przez tydzień i turlając się do pracy i z powrotem, wciąż okaże się tak udana.

przejdź do artykułu » data: 08.03.2022

testowany model: KIA EV6 RWD 229 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: kia, kia ev6

motofakty.pl Nowa Kia EV6. Pierwsza jazda, wrażenia, dane techniczne i ceny

Już za jakiś czas wszystkie nowe samochody sprzedawane w Europie będą elektryczne. Nie zelektryfikowane, tylko elektryczne, bowiem nowe normy emisji spalin mogą uderzyć także w hybrydy typu plug-in, których rozwój i produkcja przestanie mieć sens. Jeśli samochody elektryczne mają wyglądać i jeździć jak nowa Kia EV6, jestem dość spokojny, bo za te kilka lat, „elektryki” będą jeszcze lepsze. A koreańska propozycja już dziś oferuje bardzo wiele.

przejdź do artykułu » data: 15.10.2021

testowany model: Kia EV6

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: kia, kia ev6