Wybrane słowo kluczowe: kia niro

autogaleria.pl KIA Niro 2022 - TEST. Trzej królowie rozsądku, którzy namieszają na rynku

Po kilku godzinach spędzonych z tym autem w głowie mam tylko jedno skojarzenie - scyzoryk szwajcarski. Nowa KIA Niro ma z nim zadziwiająco wiele wspólnego - i jest to duża pochwała dla tego auta. Scyzoryk szwajcarski to rzecz, którą po prostu warto mieć. Czasami przydaje się w najmniej oczekiwanym momencie, ratując nas mnogością ostrzy lub końcówek, sprawdzających się w różnych okazjach. Otwieranie puszki lub butelki, dokręcanie śrub lub krojenie jedzenia to żaden problem. I choć jest niewielki i raczej niepozorny, to kryje w sobie multum możliwości.

przejdź do artykułu » data: 15.07.2022

testowany model: KIA Niro 2022

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: kia, kia niro

superauto24.se.pl Jeśli jesteś taksówkarzem, ten wóz jest dla Ciebie. Hybrydowa Kia Niro ma wszystko czego trzeba - TEST, OPINIA

Hybrydowy napęd jest coraz częściej doceniany przez tych, którzy całe dnie spędzają w gęstym, miejskim ruchu. W ostatnich latach, zelektryfikowane auta stały się popularne wśród taksówkarzy. Kia Niro jest według mnie świetnym autem "na taksówkę" i ma znacznie więcej argumentów niż napęd hybrydowy. Choć może brzmieć to nieco dziwnie, to komplement dla koreańskiego wozu.

przejdź do artykułu » data: 23.04.2020

testowany model: Kia Niro

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: kia, kia niro

wyborkierowcow.pl Kia Niro, Mini Countryman – porównanie

Te dwa samochody mają ze sobą wiele wspólnego – oba zadebiutowały w zbliżonym czasie, mają porównywalne rozmiary, hybrydowy napęd typu plug-in, a nawet podobne ceny. A mimo to bardzo się różnią. W naszym porównaniu sprawdzimy, który z nich okaże się lepszy.

przejdź do artykułu » data: 04.02.2020

testowany model: Kia Niro, Mini Countryman

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: kia, kia niro, mini, mini countryman

moto-przestrzen.pl Kia Niro 1.6 GDi Hybrid

Kia to jedna z najpopularniejszych marek na naszym rynku, jednak pomimo obecności w swojej ofercie modeli hybrydowych wciąż nie cieszą się one aż taką popularnością jak liderzy rynku. Tym razem do naszej redakcji zawitała hybrydowa Kia Niro, która niedawno przeszła facelifting i stanowi ciekawą alternatywę dla japońskich konkurentów. Tym bardziej, że odświeżona Kia Niro oznacza jeszcze lepszą jakość wykończenia, nowoczesne systemy bezpieczeństwa i multimedia, a także wciąż bardzo dynamiczną jednostkę napędową i dwusprzęgłową przekładnię DCT.

przejdź do artykułu » data: 09.01.2020

testowany model: Kia Niro 1.6 GDi Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: kia, kia niro

tomekswiatek.pl #TEST | Kia Niro

Elektryfikacja w motoryzacji jest nieunikniona – prędzej czy później, zmuszeni będziemy przesiąść się do samochodów elektrycznych. Zanim jednak to się stanie, producenci przyzwyczają zarówno siebie, jak i nas do nowego rozdziału w historii motoryzacji tworząc samochody o napędzie hybrydowym.

przejdź do artykułu » data: 07.12.2017

testowany model: Kia Niro

kategoria: samochody osobowe serwis: tomekswiatek.pl
słowa kluczowe: kia, kia niro