Wybrane słowo kluczowe: kia xceed

moto.onet.pl Kia XCeed PHEV – najlepsza namiastka auta w pełni elektrycznego?

Jakie auta są teraz najmodniejsze? To oczywiste: SUV-y! Im bardziej elektryczne, tym lepiej. Kia XCeed Plug-In Hybrid wygląda niemal jak SUV i ma napęd hybrydowy z możliwością ładowania z gniazdka – czyli w naszych warunkach rozwiązanie znacznie bardzie praktyczne od aut z napędem wyłącznie elektrycznym

przejdź do artykułu » data: 04.09.2020

testowany model: Kia XCeed PHEV

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: kia, kia xceed

menworld.pl KIA XCEED 1.6 T-GDI 204 KM – GENIALNY SKUTEK UBOCZNY

Gdy dokładnie rok temu byłem na oficjalnej prezentacji Kii Xceed we Frankfurcie, już wtedy wiedziałem, że będzie to jeden z moich ulubionych crossoverów. Swoją drogą, jeden z niewielu, bo wtedy nie przepadałem za tym segmentem. Czy to się zmieniło? Czy Kia Xceed nadal mi się podoba? Tak, zdecydowanie, ale mam z nią kilka problemów.

przejdź do artykułu » data: 07.07.2020

testowany model: KIA XCEED 1.6 T-GDI 204 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: kia, kia xceed

moto-przestrzen.pl Kia XCeed 1.4 T-GDI 140 KM DCT

Crossover coupe – tak Koreańczycy nazywają Kię XCeed i trzeba im przyznać, że wpadli na genialny pomysł, który już wkrótce może stać się absolutnym hitem i wyznaczyć nowe trendy w projektowaniu tego typu samochodów. Teoretycznie, Koreańczycy mogliby zrobić dokładnie to co robili inni producenci, czyli nieco podnieść zawieszenie, dorzucić trochę akcentów stylistycznych i podnieść cenę modelu. Jednak Kia zdecydowała się na znacznie odważniejsze podejście do tego tematu i stworzyła właściwie całkowicie nowy model.

przejdź do artykułu » data: 24.03.2020

testowany model: Kia XCeed 1.4 T-GDI 140 KM DCT

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: kia, kia xceed

superauto24.se.pl Dawno nie zostałem tak zaskoczony! Kia XCeed 1.6 T-GDI 204 KM 7DCT XL - TEST, OPINIA

Crossover zbudowany na bazie popularnego modelu kompaktowego to niby nic nowego, ale akurat przypadek tego auta pokazuje, że do tematu da się podejść inaczej. Konstruktorzy nie poszli na łatwiznę i nie obrali drogi na skróty. Kia XCeed nie wygląda tylko, jak podniesiony Ceed, ani nie jest jego kalką od strony wnętrza. Nowość z X-em w nazwie wywołuje pozytywne wrażenie na wielu szczeblach i pokazuje, jak dojrzałe produkty tworzy aktualnie Kia, która potrafi się wyróżnić i mocno zaskoczyć.

przejdź do artykułu » data: 28.09.2019

testowany model: Kia XCeed 1.6 T-GDI 204 KM 7DCT XL

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: kia, kia xceed