Wybrane słowo kluczowe: kia xceed

moto-przestrzen.pl Kia XCeed 1.4 T-GDI 140 KM DCT

Crossover coupe – tak Koreańczycy nazywają Kię XCeed i trzeba im przyznać, że wpadli na genialny pomysł, który już wkrótce może stać się absolutnym hitem i wyznaczyć nowe trendy w projektowaniu tego typu samochodów. Teoretycznie, Koreańczycy mogliby zrobić dokładnie to co robili inni producenci, czyli nieco podnieść zawieszenie, dorzucić trochę akcentów stylistycznych i podnieść cenę modelu. Jednak Kia zdecydowała się na znacznie odważniejsze podejście do tego tematu i stworzyła właściwie całkowicie nowy model.

przejdź do artykułu » data: 24.03.2020

testowany model: Kia XCeed 1.4 T-GDI 140 KM DCT

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: kia, kia xceed

superauto24.se.pl Dawno nie zostałem tak zaskoczony! Kia XCeed 1.6 T-GDI 204 KM 7DCT XL - TEST, OPINIA

Crossover zbudowany na bazie popularnego modelu kompaktowego to niby nic nowego, ale akurat przypadek tego auta pokazuje, że do tematu da się podejść inaczej. Konstruktorzy nie poszli na łatwiznę i nie obrali drogi na skróty. Kia XCeed nie wygląda tylko, jak podniesiony Ceed, ani nie jest jego kalką od strony wnętrza. Nowość z X-em w nazwie wywołuje pozytywne wrażenie na wielu szczeblach i pokazuje, jak dojrzałe produkty tworzy aktualnie Kia, która potrafi się wyróżnić i mocno zaskoczyć.

przejdź do artykułu » data: 28.09.2019

testowany model: Kia XCeed 1.6 T-GDI 204 KM 7DCT XL

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: kia, kia xceed

autoblog24.pl KIA XCEED 1.4 T-GDI 140 KM 7DCT L (2019) – TEST

Gama modelowa KII powiększa się o kolejnego crossovera. Nazywa się on XCeed i jak nietrudno wywnioskować z jego nazwy, oparty jest o model Ceed, którego rodzina dotychczas składała się z hatchbacka, kombi i auta o nadwoziu shooting brake. Z nowym modelem spędziłem kilka dni.

przejdź do artykułu » data: 23.09.2019

testowany model: KIA XCEED 1.4 T-GDI 140 KM 7DCT L (2019)

kategoria: samochody osobowe serwis: autoblog24.pl
słowa kluczowe: kia, kia xceed

moto.onet.pl Kia XCeed - w czym jest lepsza od Kii Ceed?

Kia od kilku lat coraz lepiej sobie radzi na naszym rynku. To fakt, że jestem tak stary, że pamiętam czasy Kii Pride. Ale w przypadku tego producenta czas tak szybko leci, że wystarczyło kilkanaście lat, aby jego produkty jakością wykończenia, bezawaryjnością, czy stylem nie tylko dorównywały konkurentom z Europy, ale czasami nawet okazywały się od nich lepsze. Mnie natomiast czeka 7 przygód z Kią Xceed. Czy któraś z nich obnaży jakieś słabe strony kompaktowego crossovera Kii? Czas pokaże.

przejdź do artykułu » data: 18.09.2019

testowany model: Kia XCeed

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: kia, kia xceed

moto-tv.pl Kia XCeed 1.4 T-GDI 140 KM 7 DCT - pierwsza jazda

Segment miejskich samochodów kompaktowych ze zwiększonym prześwitem rozwija się bardzo dynamicznie. Przykładem tego jest KIA, która w gamie modelowej Ceeda wprowadziła do sprzedaży kolejny już czwarty samochód. Tym razem jego nazwa to XCeed. Jest to auto z rodziny crossoverów, które powstało po to, by utrzeć nosa konkurencji. Jeździliśmy tym modelem po drogach Marsylii i okolic z różną konfiguracją napędową. Poznajcie nowy model koncernu z Korei.

przejdź do artykułu » data: 16.09.2019

testowany model: Kia XCeed 1.4 T-GDI 140 KM 7 DCT

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-tv.pl
słowa kluczowe: kia, kia xceed