Wybrany serwis: klub-chinskich-motocykli.pl

klub-chinskich-motocykli.pl Keeway Cruiser (grzeno)

Więc na samym początku nie miał to być Keeway Cruiser,moim celem był Romet R-250,podobał mi się wówczas i nadal podoba na którego zresztą wpłaciłem zaliczkę u lokalnego dilera.Czekając miesiąc....telefon, jest! Jadę i stoi Romet R-150, jakaś pomyłka przy wysyłaniu z Siedziby Rometa. Odbierając zaliczkę diler namawiał mnie abym jeszcze poczekał na 250, lecz ja mając na uwadze to iż niedługo Romet miał wprowadzić model na rok 2008, zrezygnowałem.

przejdź do artykułu » data: 26.11.2009

testowany model: Keeway Cruiser

kategoria: motocykle serwis: klub-chinskich-motocykli.pl
słowa kluczowe: keeway, keeway cruiser

klub-chinskich-motocykli.pl Zipp - testy motocykli

Zamieszczam kolejny opis jazd testowych - tym razem dwóch dość ciekawych motocykli firmy ZIPP. Jest to importer cieszący się obecnie bardzo dobrą opinią, co zdecydowanie potwierdzają dostarczone do redakcji w miesiącu lipcu dwa motocykle RAVEN i Roadstar Mając do dyspozycji dość sporo czasu, poddaliśmy pojazdy zdecydowanie konkretnej obróbce. Tradycyjnie - jak każdy trafiający do nas motocykl, również i te trafiły na redakcyjny serwis.

przejdź do artykułu » data: 08.12.2008

testowany model: ZIPP roadstar 250, ZIPP raven 250

kategoria: motocykle serwis: klub-chinskich-motocykli.pl
słowa kluczowe: zipp, zipp raven 250, zipp roadstar 250

klub-chinskich-motocykli.pl Wektor 250 (Remi)

Kilka lat temu (2005r) niespodziewanie poczułem potrzebę powrotu do młodości (dość odległej !) i ponownego poczucia "wolności". W związku z całkowitym brakiem gotówki postanowiłem kupić sobie jakiś używany motocykl. Troszkę znam się na mechanice, więc nie bałem się takiej decyzji. Zacząłem przeglądać pisma z ogłoszeniami i wtedy natknąłem się na nformację o chińskich motocyklach.

przejdź do artykułu » data: 02.12.2008

testowany model: Motobi Wektor 250

kategoria: motocykle serwis: klub-chinskich-motocykli.pl
słowa kluczowe: motobi, motobi wektor 250

klub-chinskich-motocykli.pl Keeway Cruiser - Test miejski

Kolejne kilometry - mamy na liczniku 156km - nakręcimy w mieście. Jak na motocykl o tak małym przebiegu Cruiser zachowuje się idealne. Nie gaśnie, nie zmienia obrotów, ma doskonałe przyspieszenie na starcie i kolejnych niskich biegach... rokuje dobrze. Wybór pada na Bydgoszcz, sam jestem ciekawy czy bydgoski traffic pokona naszą maszynę. Wie o tym każdy motocyklista, że przelot prostą, długą trasą jest tak samo miarodajny dla oceny motocykla jak przesłanie go Servisco.

przejdź do artykułu » data: 08.11.2008

testowany model: Keeway Cruiser 250, Magnus Eagle 250

kategoria: motocykle serwis: klub-chinskich-motocykli.pl
słowa kluczowe: keeway, keeway cruiser, moto magnus, moto magnus eagle 250

klub-chinskich-motocykli.pl ROADSTAR V 250

ROADSTAR to kolejne wcielenie kultowej YAMAHY VIRAGO 250 - motocykla, który jeszcze do niedawna stanowił główną pozycję w kolekcji każdego liczącego się importera jednośladów wyprodukowanych w ChRL. Klasyczny, wręcz kultowy chopper z lekko wysuniętym przodem, cienkie 18-calowe przednie koło współpracuje z 15-calowym, grubym laczkiem. Pojazd z firmy ZIPP zrobił jednak w redakcji najbardziej pozytywne wrażenie ze wszystkich testowanych dotąd motocykli tej klasy.

przejdź do artykułu » data: 10.10.2008

testowany model: ROADSTAR V 250

kategoria: motocykle serwis: klub-chinskich-motocykli.pl
słowa kluczowe: zipp, zipp roadstar 250

klub-chinskich-motocykli.pl Test motocykla Keeway Cruiser

W tygodniu zjechał do redakcji na test długoterminowy nowiutki Cruiser. Motocykl dziewiczy, bo z przebiegiem zaledwie 15 kilometrów, niestety miał już przebarwienia na wydechach. Pierwsza opcja, prawdopodobnie pomyśli tak większość motocyklistów, to zawory. Każdy motocykl testowy bezwarunkowo trafia na dzień dobry na serwis redakcyjny więc chłopaki sprawdzą też zaworki. Przelookaliśmy całego, spalanie, zawory, świece i wszystko OK. Wygląda na to, że powodem jest kiepska jakość chromów.

przejdź do artykułu » data: 10.10.2008

testowany model: Keeway Cruiser 250

kategoria: motocykle serwis: klub-chinskich-motocykli.pl
słowa kluczowe: keeway, keeway cruiser

klub-chinskich-motocykli.pl LIFAN LF-250 model MOTO-MAGNUS EAGLE 250 (kacpero)

Motocykl stylistycznie jest praktycznie identyczny z oryginałem. Podciśnieniowy kranik paliwa, tylna lampa, kształt zbiornika z charakterystycznym dla Yamahy zamknięciem wlewu stanowią nienaganne uzpełnienie całości. Podobnie silnik. Filtr oleju, powietrza, wszystki parametry regulacyjne pokrywają się z oryginałem.

przejdź do artykułu » data: 10.10.2008

testowany model: MOTO-MAGNUS EAGLE 250

kategoria: motocykle serwis: klub-chinskich-motocykli.pl
słowa kluczowe: moto magnus, moto magnus eagle 250

klub-chinskich-motocykli.pl JINLUN 150-5, Motobi Venom 150, rocznik 2005 (mkmurawski)

Motocykl zakupiłem w czerwcu 2007 od kolegi brata. Zadbany, dotarty. Znalazło się trochę wolnej gotówki, zgoda małżonki i nie zastanawiałem się długo. Jak dotychczas nie żałuję. Z motocyklem nie mam większych kłopotów. Awarie, które się przytrafiły...

przejdź do artykułu » data: 09.09.2008

testowany model: JINLUN 150-5, Motobi Venom 150

kategoria: motocykle serwis: klub-chinskich-motocykli.pl
słowa kluczowe: motobi, motobi jinlun 150