Wybrany serwis: kmh24.pl

kmh24.pl Fiat Tipo Station Wagon 1,4 95KM

Zarząd Fiata postawił przed firmą jasny cel: koncern ma odbudować swoją pozycję na motoryzacyjnym rynku i zawalczyć z konkurencją o klienta. Wypełniając lukę modelową koncern z Turynu wprowadza na polski rynek dwa zupełnie nowe modele Tipo: hatchback i Station Wagon.

przejdź do artykułu » data: 07.02.2017

testowany model: Fiat Tipo Station Wagon 1,4 95KM

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat tipo

kmh24.pl Skoda Rapid Scoutline

Bądźmy szczerzy: przez ostatnie trzy lata obecności na rynku ten subkompakt nie mogący się zdecydować, czy jest hatchbackiem, czy kombi, nie zdołał porwać serc klientów. Na pewno przemówił im do rozumu – z rynkowego punktu widzenia model niewątpliwie spełnił pokładane w nim przez producenta nadzieje w stu procentach. Z wynikiem 7 108 egzemplarzy sprzedanych w Polsce przez pierwsze dziesięć miesięcy tego roku Rapid pozostaje trzecim najpopularniejszym modelem marki i ósmym najpopularniejszym samochodem ze wszystkich, które są obecnie oferowane na naszym rynku.

przejdź do artykułu » data: 09.12.2016

testowany model: Skoda Rapid Scoutline

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda rapid

kmh24.pl Nissan Qashqai Tekna

Qashqai to jeden z największych hitów Nissana całej ostatniej dekady: pomimo niezbyt wyszukanej stylistyki kompaktowy SUV osiągnął sukces, trafiając do przeszło 2 milionów klientów w ciągu 6 lat produkcji. W przeciwieństwie do stylistyki – chwytliwa jest nazwa. Qashqai pochodzi od Kaszkajów – plemienia nomadów zamieszkujących południowo-wschodni Iran.

przejdź do artykułu » data: 26.11.2016

testowany model: Nissan Qashqai Tekna

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan qashqai

kmh24.pl VW Scirocco GTS

Znacie to uczucie, gdy pewnego dnia spotykacie starą znajomą tylko po to by przekonać się, że ten czas, przez który się nie kontaktowaliście, wykorzystała do wypchania sobie ust i naciągnięcia twarzy w nienaturalny sposób? Od razu widać, że coś jest nie tak, że tak łatwo się natury nie oszuka, ale znajoma stara się zachować twarz (tę metaforyczną) i okazuje swoje wielkie zadowolenie z wiecznej młodości.

przejdź do artykułu » data: 29.10.2016

testowany model: VW Scirocco GTS

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen scirocco

kmh24.pl Pościg za konkurencją - Alfa Romeo Giulietta Veloce

Każda marka motoryzacyjna ma coś, co sprawia, że łatwo ją zaszufladkować. Francuzi słyną z miękkiego zawieszenia; Niemcy na przykładzie Volkswagena przyciągają brakiem udziwnień i ponadprzeciętną ergonomią. Włosi zaś kojarzeni są z pięknem karoserii, dbaniem o detale… i usterkowością. Ciekawie zaczyna się robić, gdy wszystkie z tych nacji mają jeden interes: objęcie władzy w najgorętszym zakątku samochodowego rynku, w klasie kompaktowych hatchbacków. Peugeot ma model 308, Citroen chwali się DS4, Volkswagen nowym Golfem.

przejdź do artykułu » data: 08.10.2016

testowany model: Alfa Romeo Giulietta Veloce

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: alfa romeo, alfa romeo giulietta

kmh24.pl Aston Martin DB11

Tylko w kraju, w którym ucieleśnieniem anarchii jest odmówienie herbaty o piątej po południu, mogła nastąpić tak elegancka i zmysłowa rewolucja. Zanim nastąpią zachwyty nad tymi delikatnymi liniami i pełnym charakteru układem napędowym trzeba przypomnieć, czym właściwie jest DB11: to najnowszy, długo oczekiwany model Aston Martina, samochód który po trzynastu latach ewolucji poprzednika (Trzynastu!

przejdź do artykułu » data: 09.08.2016

testowany model: Aston Martin DB11

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: aston martin, aston martin db11

kmh24.pl BMW 640i xDrive Cabrio

Jak szybko zmieniają się czasy. Podczas gdy jeszcze na początku lat 90. bawarski gigant motoryzacji dysponował w swojej ofercie czterema modelami – seriami 3, 5, 7 oraz Z1 – nieustanny głód zapełniania kolejnych nisz doprowadził do sytuacji, w której dzisiaj posiada tyle samych wozów bez dachu: kompaktowe Z4 i serię 2 oraz dojrzałe serie 4 i 6.

przejdź do artykułu » data: 22.07.2016

testowany model: BMW 640i xDrive Cabrio

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 6

kmh24.pl Honda Civic Sport

Dobrze pamiętamy czasy, w których wszystkie japońskie samochody wyglądały tak samo i miały w sobie tyle charyzmy, co pusty karton po mleku. Gdy w końcu wraz ze światową ekspansją swojego (dalej stosunkowo młodego) przemysłu motoryzacyjnego Japończycy dojrzeli do zmian, poszli na całość. Tak jak Yin ma swój Yang, tak po latach stylistycznej posuchy trudno teraz o bardziej odważną, czy wręcz szaloną szkołę designu, niż japońska.

przejdź do artykułu » data: 07.06.2016

testowany model: Honda Civic Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: honda, honda civic