Wybrane słowo kluczowe: ktm freeride

scigacz.pl KTM Freeride E-SX 2015 - offroadowe electro

Ustalmy jedną rzecz raz na zawsze: nadejdzie czas, gdy wszyscy będziemy jeździć pojazdami elektrycznymi. Okładając na bok temat dramatycznego uwiązania ludzkości do ropy naftowej, musicie przyznać, że sprawność silników elektrycznych jest wyższa, ich budowa mniej skomplikowana i jedyne co stoi na przeszkodzie prawdziwie globalnemu boomowi na pojazdy elektryczne to ich zasięg. Lodówka jest na prąd, telewizor jest na prąd, pralki również nie są spalinowe, co w praktyce oznacza, że nasze samochody i motocykle będą prędzej czy później elektryczne.

przejdź do artykułu » data: 30.12.2014

testowany model: KTM Freeride E-SX 2015

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: ktm, ktm freeride

motogen.pl Elektryczny KTM Freeride E SX vs Freeride 350 SX-F - potyczka w wolnym stylu

Temperatura za oknem nie sprzyja jeździe na motocyklu i nawet w offroadzie ciężko jest wytrzymać dłużej niż parę okrążeń na torze. Jednak gdy KTM zaprosił naszą redakcję na testy elektrycznego Freeride’a, nie mogłem odmówić. Byłem bardzo ciekaw, jak elektryczna crossówka wypadnie w porównaniu ze swoją spalinową wersją o pojemności 350 ccm.

przejdź do artykułu » data: 12.12.2014

testowany model: KTM Freeride E SX, Freeride 350 SX-F

kategoria: motocykle serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: ktm, ktm freeride

scigacz.pl KTM 250 Freeride R vs KTM 250 EXC - co do czego?

Gdy KTM Freeride 350 pojawił się na salonach w ubiegłym roku, wielu zachodziło w głowę co poeta tak naprawdę miał na myśli. Sprzęt o mocno obniżonej mocy nie był w stanie konkurować dynamiką z „prawdziwym” motocyklem enduro, a przy rasowej maszynie trailowej prezentował się niezgrabnie niczym gąsiennicowa półciężarówka.

przejdź do artykułu » data: 20.12.2013

testowany model: KTM 250 Freeride R, KTM 250 EXC

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: ktm, ktm exc, ktm freeride