Wybrane słowo kluczowe: lexus

menworld.pl Lexus ES 300h – gdy nudzą Cię europejskie limuzyny

Lexus ES czyli następca legendarnego GS właśnie zagościł w naszej redakcji. Bardzo trudnym wyzwaniem jest zaprojektowanie auta które może być jeszcze lepsze niż poprzednik. Japoński producent przyzwyczaił nas do niespotykanej wręcz jakości swoich samochodów lecz czy zastąpiony model sprosta oczekiwaniom klientów? Postaram się przedstawić wady i zalety nowego auta i odpowiedzieć na pytanie do kogo tak naprawdę Lexus ES jest skierowany. Zapraszam.

przejdź do artykułu » data: 21.06.2019

testowany model: Lexus ES 300h

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus es

autotesty.com.pl TEST - Lexus LS 500 Omotenashi

Samo wnętrze zapiera dech w piersiach, nie brakuje w nim dbałości o detale, wysokiej jakości miękkie skóry owijają prawie każdy centymetr, który prawdopodobnie dotkniesz. Wykonane z drewna i metalu liczne inkrustacje niespotykane w dziedzinie motoryzacji z wyjątkiem marek takich jak Rolls-Royce czy Bentley.

przejdź do artykułu » data: 19.06.2019

testowany model: Lexus LS 500 Omotenashi

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

pablosgarage.pl Lexus LC 500h – Hybrydowy zawrót głowy

To już moje drugie spotkanie z hybrydowym Lexusem LC w przeciągu roku, a za nami jakieś 3 tysiące kilometrów wspólnych jazd w czasie których doświadczyliśmy różnorodnych warunków pogodowych, buszowaliśmy po warszawskich ulicach zarówno w nocy i za dnia. Trasy, kręte drogi i weryfikacja możliwości 2 tonowego Gran Turismo w ramach jazdy ‘bardziej bokiem’. W każdej sekundzie tych przygód uświadamiałem sobie, że to nieprzyzwoicie dobry samochód.

przejdź do artykułu » data: 25.05.2019

testowany model: Lexus LC 500h

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus lc

namasce.pl Lexus RC F – Śpieszmy się kochać V8…

Ekologiczne trendy sprawiają, że coraz większa liczba producentów stawia na downsizing. Na szczęście są jeszcze marki, które oferują duże jednostki napędowe. Wśród nich znajdziemy Lexusa, który mimo „związków hybrydowych”, wciąż nie zapomina o konserwatywnych entuzjastach czterech kółek. Świetnym tego przykładem są RC F i potężne V8, które mieszka pod jego maską.

przejdź do artykułu » data: 27.04.2019

testowany model: Lexus RC F

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus rc f