Wybrane słowo kluczowe: lexus

pablosgarage.pl Lexus RC300h – Poliftowe coupe w stylu Lexusa

Wystukując na klawiaturze komputera pierwsze znaki dotyczące RC, zorientowałem się, że mam na koncie całą gamę silników tego modelu dostępną w Polsce. W stanach jest jeszcze wolnossące 3,5 V6. W moich rękach dodatkowo był model z 2 litrowym turbo oraz najmocniejszy i wyjątkowy samochód - RC F z 5.0 i V8 pod maską. Przyszła pora na najłagodniejsze, a zarazem najbardziej intrygujące wcielenie modelu RC w wersji hybrydowej. Dlaczego intrygujące?

przejdź do artykułu » data: 27.08.2019

testowany model: Lexus RC300h

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus rc

motocaina.pl Test Lexus UX 200 2.0 VVT-I D-CVT F-Sport

Lexus przez lata oferował klientom samochody w klasach średniej i wyższych, zarówno jako SUV-y, jak i klasyczne limuzyny. Mniejsze segmenty traktował trochę po macoszemu, oferując jedynie nieco przestarzały już model CT 200h. Producent dostrzegł jednak swój błąd i stworzył pierwszego w swej historii crossovera, który walczyć ma na bardzo wymagającym rynku. Jaki jest nowy UX?

przejdź do artykułu » data: 21.08.2019

testowany model: Lexus UX 200 2.0 VVT-I D-CVT F-Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ux

superauto24.se.pl Modny SUV na dwa sposoby. Range Rover Evoque D240 HSE vs. Lexus UX 250h - TEST, PORÓWNANIE

Choć są różnej wielkości, napędzają je różne silniki, a w ich stylistyce ciężko znaleźć jakikolwiek wspólny mianownik, to Range Rover Evoque i Lexus UX grają w jednej lidze. Walczą o klienta, który szuka modnego, miejskiego SUV-a. Który z nich robi to lepiej?

przejdź do artykułu » data: 09.08.2019

testowany model: Range Rover Evoque D240 HSE, Lexus UX 250h

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: land rover, land rover range rover evoque, lexus, lexus ux

swiataut.net TEST: Lexus ES300h FSport - wujek z Ameryki

Choć sedany klasy średniej są w odwrocie, istnieją producenci którym recesja w tym segmencie nie szkodzi. Dobrze radzą sobie bowiem wciąż na rynku sedany premium, a w tym teście przyjrzymy się jednemu z nich - Lexusowi ES, który zastępuje na europejskich rynkach model GS. Warto nadmienić, że choć to pierwsza generacja ES w Polsce, to ogólnie już siódma.

przejdź do artykułu » data: 31.07.2019

testowany model: Lexus ES300h FSport

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: lexus, lexus es

cartests.pl Lexus LX570 – kocham i rozumiem

Oto przed wami samochód cudotwórca, który sprawił, że pokochałem SUV-y i dodatkowo zrozumiałem kobiety. Od kilku już lat na rynku motoryzacyjnym panuje moda na SUV-y i nie zapowiada się, aby nadchodzące lata miały to zmienić. Każdy zwykły zjadacz chleba musi się z tym po prostu pogodzić. Osobiście znam kilka osób, które szaleją za dużymi samochodami oraz grono, które naturalnie jest im przeciwne. Niemniej jednak czytając komentarze pod postami czy artykułami dotyczącymi właśnie takich pojazdów, wydaje się, że polskim petrolheadom SUV-y zwykle nie podchodzą.

przejdź do artykułu » data: 28.07.2019

testowany model: Lexus LX570

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus lx

magazynmotomi.pl Test Lexusa LS 500 Omotenashi– Komfort to moje drugie imię

Prawdopodobnie żaden inny samochód nie spowodował swym pojawieniem się na rynku tak istotnych zmian w swoim segmencie, jak to miało miejsce w przypadku Lexusa LS w roku 1990. Był on prawdziwym burzycielem dotychczasowego porządku w świecie luksusu, zadziwiając swych użytkowników nieznanym dotąd poziomem komfortu, osiągami i płynnością pracy układu napędowego, wyciszeniem, jakością wykonania, dbałością o detale i niezawodnością. Podobna idea przyświeca najnowszemu Lexusowi LS…

przejdź do artykułu » data: 17.07.2019

testowany model: Lexus LS 500 Omotenashi

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls