Wybrane słowo kluczowe: lexus

motoryzacja.interia.pl Lexus LS 500h – moc drobnych zmian

O becna na rynku od czterech lat generacja flagowej limuzyny Lexusa, zmieniła się w sposób bardzo subtelny. Każdy jednak kto miał do czynienia z egzemplarzem sprzed modernizacji, bez problemu je wychwyci. Czy to jednak wystarczy, aby japońska limuzyna nadal była ciekawą propozycją w tym niezwykle wymagającym segmencie?

przejdź do artykułu » data: 08.10.2021

testowany model: Lexus LS 500h

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

pablosgarage.pl Lexus LC500 Convertible – Niebiańskie GT

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że to już któreś z kolei LC500 w moich rękach. Pierwszy raz w nadwoziu Convertible i właśnie na tym aspekcie pokrótce chciałbym skupić się w poniższym tekście. Więcej informacji na temat wrażeń z jazdy tym niebiańskim samochodem znajdziecie w linku do mojego kanału Youtube i Vloga z na końcu tekstu.

przejdź do artykułu » data: 11.05.2021

testowany model: Lexus LC500 Convertible

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus lc

swiataut.net PORÓWNANIE: Lexus IS 300h VS Lexus ES 300h. Jedna marka, dwa sedany, dwie filozofie

Ciekawy wybór stoi teraz przed chcącymi kupić hybrydowego sedana ze stajni Lexusa. W zasięgu są dwie propozycje: sprawdzony w boju, wyprzedawany właśnie IS (niebawem koniec modelu w Europie), oraz jego większy, nowszy kolega ES. Co byście woleli? Mniejszy, szybszy i tańszy IS, który jednak ma już spory staż na rynku, czy może większy, nowszy, oszczędniejszy, ale też droższy w zakupie ES? W tym przypadku jest to też wybór między napędem na tył i na przód. Zobaczmy jak auta wypadają w bezpośrednim porównaniu.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: Lexus IS 300h, Lexus ES 300h

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: lexus, lexus es, lexus is

autokult.pl Test: Lexus LS 500h to odwrotność nowego Mercedesa klasy S. Dla niektórych to duża zaleta

Lexus LS już raz pokonał Mercedesa klasy S i całą resztę niemieckiego establishmentu. Dokonała tego pierwsza generacja w roku 1989. Najnowsze wydanie najdroższej limuzyny z Japonii również ma wiele do zaoferowania na tle konkurencji, choć dziś już z zupełnie odwrotnego powodu niż 30 lat temu.

przejdź do artykułu » data: 08.04.2021

testowany model: Lexus LS 500h

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

motopodprad.pl Test: Lexus LS 500h – dla kierowcy czy pasażera tylnej kanapy?

Jeśli jesteś bogatym przedsiębiorcą, a auto jest twoją wizytówką to w klasie limuzyn masz do wyboru m.in Porsche Panamera, przedłużone BMW klasy 7, Mercedesa klasy S, Audi A8 i… Lexusa LS. Przypuśćmy, że stawiasz na Japońca. Teraz czas na odpowiedź na pytanie: czy aby na pewno chciałbyś być nim jedynie wożony?

przejdź do artykułu » data: 11.03.2021

testowany model: Lexus LS 500h

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

pablosgarage.pl Lexus RC F 5.0 V8 NA 464 KM – Mutant Genetyczny patch 1.1

Jestem na trasie Warszawa- Katowice jakoś 80% do celu. Mamy całkiem ładny dzień, jadę na spotkanie do Katowic i przy okazji odwiedzić serdecznego kumpla jeszcze z ławki w liceum. Trochę lat się nie widzieliśmy, bo chłopak na stałe osiadł w Katowicach. Anyway, lecę sobie na spokojnie RC F ładną, dwupasmową trasą i nagle… wiecie jak to jest gdy w lusterku wstecznym zobaczycie szybko zbliżający się samochód?

przejdź do artykułu » data: 11.03.2021

testowany model: Lexus RC F 5.0 V8 NA 464 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus rc f

pablosgarage.pl Lexus LS500h Omotenashi | 359 KM 3.5 V6 – drogi i skuteczny terapeuta

Lista argumentów może być naprawdę długa, podobnie jak lista wyposażenia lub instrukcja obsługi tego konkretnego modelu. Nie żebym na wstępie chciał napisać, że to najlepsza limuzyna ever. Tego jednoznacznie nie powinno się oceniać i w moim przekonaniu to niemożliwe - każdy z producentów jest w czymś lepszy od konkurencji. Dzisiaj skoncentruję się na tym, na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę jeżdżąc Lexusem LS500h i oczywiście na wyróżnikach Lexusa na tle innych marek. Będą też wady, a może jedna wada… zobaczycie dalej sami.

przejdź do artykułu » data: 23.02.2021

testowany model: Lexus LS500h Omotenashi

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

projectautomotive.pl Lexus UX 250h Omotenashi – test

Lexus UX kontynuuje rozbudowę gamy SUVów Lexusa. Udane RX i NX zyskały mniejszego brata, czyli przedstawiciela najbardziej rozchwytywanego na rynku segmentu. Segmentu, który nie przyspiesza bicia serca, ale klienci takie auta po prostu lubią. Japońska konstrukcja zaskoczyła nas pod względem jezdnym, ale to auto nie dla każdego.

przejdź do artykułu » data: 18.01.2021

testowany model: Lexus UX 250h Omotenashi

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ux