Wybrane słowo kluczowe: lexus

magazynmotomi.pl Test LEXUS UX – japoński crossover Premium

Klienci w Europie coraz częściej szukają alternatyw dla konwencjonalnych sedanów, kombi i hatchbacków. Idealny samochód jakiego oczekują to model o wyższej pozycji siedzącej, co ułatwia zajmowanie miejsca i poprawia komfort jazdy, oraz dużych kołach i większym prześwicie umożliwiających swobodniejszy przejazd przez krawężniki, niewielkie zaspy śnieżne na parkingach przed marketami czy nawet wjazd na gorsze nawierzchnie dróg. Wszystko to przyczynia się do burzliwego rozwoju segmentu kompaktowych crossoverów i SUV-ów.

przejdź do artykułu » data: 18.11.2019

testowany model: LEXUS UX

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ux

autocentrum.pl Lexus UX 250h – taki powinien być samochód miejski klasy premium!

Oferta crossoverów staje się coraz gęstsza. Przez to też coraz trudniej jest się wyróżnić. Jak sobie z tym poradzić? Lexus UX 250h może mieć odpowiedź. Lexus UX to miejski crossover klasy premium. Już to zapewnia mu miejsce w nieco węższym gronie konkurentów, gdzie staje w szranki z komputerowym Audi Q3 i przyjemnym w prowadzeniu BMW X2.

przejdź do artykułu » data: 15.11.2019

testowany model: Lexus UX 250h

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ux

superauto24.se.pl Nareszcie! Lexus RX po liftingu to pierwszy Lexus, który dobrze dogada się ze smartfonem - TEST, OPINIA

Rynek SUV-ów klasy premium nieustannie się rozwija. Obecnie każda prestiżowa marka ma w swojej ofercie po kilka wyżej zawieszonych modeli, którym początek dał Lexus RX. To właśnie ten samochód ponad 20 lat temu stworzył zupełnie nowy segment luksusowych SUV-ów. Lexus RX był przełomowy i błyskawicznie zyskał ogromną popularność. Aktualnie do czynienia mamy z czwartą generacją, która w połowie cyklu produkcyjnego przeszła lifting i nareszcie zyskała nieobecne dotąd w Lexusach systemy integracji multimediów samochodowych z telefonem - Apple CarPlay i Android Auto.

przejdź do artykułu » data: 15.11.2019

testowany model: Lexus RX

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus rx

motoryzacja.interia.pl LEXUS RC F CARBON – ODŚWIEŻONA WERSJA SPORTOWEGO COUPE

W 2018 roku Lexus RCF wywalczył swoje pierwsze zwycięstwo w wyścigowej serii Blancpain GT. Japońska firma udowodniła tym samym, że potrafi tworzyć wyczynowe konstrukcje nie gorzej od włoskiej, niemieckiej czy brytyjskiej konkurencji. Torowa wersja sportowego coupe Lexusa różni się rzecz jasna od tej dostępnej w sprzedaży… jednak czy te różnice są naprawdę duże?

przejdź do artykułu » data: 12.11.2019

testowany model: LEXUS RC F CARBON

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus rc f

menadzerfloty.pl [TEST] Lexus ES 300h – prowokacyjna elegancja

ES to najpopularniejsza na świecie limuzyna Lexusa, jednak dotychczas nie była oferowana w Europie. Obecnie zastąpiła GS-a i jest dostępna również na naszym kontynencie. W teście redakcyjnym mieliśmy okazję sprawdzić hybrydowego Lexusa ES 300h – jedyną wersję tego modelu dostępną na polskim rynku.

przejdź do artykułu » data: 24.10.2019

testowany model: Lexus ES 300h

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus es

autotesty.com.pl TEST - Lexus NX300 2.0 F-Sport

Komfortowa elegancja ze sportowy zacięciem. Tak jednym zdaniem można określić Lexusa NX 300. Odbierając kluczki do tego samochodu, wiedziałam, że będzie to auto, które pozostanie w mojej pamięci. Sam wygląd sprawia, że aż chce się zagościć w nim na dłużej i poznać go lepiej. Lekkie odświeżenie sprawiło, że auto stało się jeszcze bardziej pociągające.

przejdź do artykułu » data: 17.10.2019

testowany model: Lexus NX300 2.0 F-Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx

magazynmotomi.pl Test Lexus ES – wyrzeźbiony samurajskim mieczem

Opisując wrażenia z jazdy Lexusem IS wspomniałem, że jest on jak francuski muszkieter o subtelnej eleganckiej sylwetce, ale zaskakującej skuteczności. Szukając materiałów na temat modelu ES zauważyłem swą pomyłkę. Ten model to nie był elegant walczący rapierem, ale….legendarnym mieczem katana.

przejdź do artykułu » data: 10.10.2019

testowany model: Lexus ES

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus es

moto-przestrzen.pl Lexus NX 300 4×4 E-Four

W pierwszym półroczu europejski rynek samochodów klasy premium nieznacznie zmalał, jednak w takiej sytuacji wyjątkowo dobrze radzi sobie Lexus, który między innymi dzięki nowym modelom zwiększył sprzedaż. Tylko w Polsce wzrosła ona o 13 procent, co jak na przedstawiciela klasy premium jest naprawdę świetnym osiągnięciem. Bardzo łatwo można to zauważyć w Warszawie, gdzie co chwilę można natknąć się na jakiegoś Lexusa, a najczęściej spotykanym modelem jest testowany przez nas Lexus NX.

przejdź do artykułu » data: 07.10.2019

testowany model: Lexus NX 300 4×4 E-Four

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx