Wybrane słowo kluczowe: lexus

superauto24.se.pl W tym aucie nawet gwiazdy disco polo tracą głowę! Lexus RC F Carbon 5.0 V8 AT8 - TEST, OPINIA, WIDEO

Moc, prędkość, adrenalina. Mocne sportowe auta kuszą i prowokują do szybkiej i agresywnej jazdy. Tym pokusom uległa m.in. liderka zespołu Piękni i Młodzi, której serce skradł piekielny Lexus RC F Carbon. Po warszawskiej Wisłostradzie wraz ze swoim partnerem pędziła z prędkością ponad 170 km/h! Aby nie dać się ponieść mocy jaką oferuje to rasowe japońskie coupe, za jego kierownicą cały czas trzeba mieć się na baczności.

przejdź do artykułu » data: 26.05.2020

testowany model: Lexus RC F Carbon 5.0 V8 AT8

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus rc f

superauto24.se.pl Ford Mustang Bullitt 5.0 V8 vs. Lexus RC F Carbon 5.0 V8 - PORÓWNANIE, OPINIA. Niedługo zatęsknimy za takimi autami

Żyjemy w czasach, w których prawdziwa śmierdząca spalinami i benzyną motoryzacja odchodzi do lamusa. Downsizing, ekologia oraz wszelkiego rodzaju normy emisji spalin zbierają swoje żniwo. Na szczęście są jeszcze producenci, którzy wbrew wszelkiej poprawności oferują auta zbudowane w zgodzie ze starą szkołą. Lexus RC F w wersji Carbon oraz Ford Mustang Bullitt to obrońcy ostatniego bastionu. Auta zupełnie różne, ale zarazem pod wieloma względami bardzo podobne. Poznajcie je z bliska.

przejdź do artykułu » data: 21.05.2020

testowany model: Ford Mustang Bullitt 5.0 V8, Lexus RC F Carbon 5.0 V8

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: ford, ford mustang, lexus, lexus rc

motofakty.pl Volvo S60 vs Lexus IS. Dwa ciekawe modele z segmentu D premium

Zazwyczaj wspominając o segmencie D mamy na myśli najpopularniejszych przedstawicieli tj. Volkswagena Passata, Skodę Superb, Forda Mondeo czy Opla Insignię. A przecież segment D to również marki premium z takimi modelami jak Jaguar XE, Mercedes Klasy C, Volvo S60 czy też Lexus IS. I właśnie te dwa ostatnie modele postanowiliśmy wybrać do naszego porównania.

przejdź do artykułu » data: 24.02.2020

testowany model: Volvo S60, Lexus IS

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus is, volvo, volvo s60

superauto24.se.pl Lexus LS 500 przenosi w świat luksusu mimo koszmarnych multimediów - TEST, OPINIA

Tytuł uchyla rąbka tajemnicy. LS 500 to świetna limuzyna, która może być alternatywą dla niemieckich konstrukcji. Garść wad z przestarzałymi multimediami na czele sprawia jednak, że jest to auto dla klienta, który wie czego chce i z pewnością nie są to systemy multimedialne z najwyższej półki. Czym zatem wyróżnia się luksusowy japoński sedan?

przejdź do artykułu » data: 24.01.2020

testowany model: Lexus LS 500

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

trends.com.pl Wyjątkowe GT. Oto 5 rzeczy, którymi Lexus LC 500 zawstydza rywali - TEST, OPINIA

Nawiązuje do Lexusa LFA, ale jest zdecydowanie mniej sportowy. Jednocześnie, mimo 2 ton masy własnej, prowadzi się lekko i precyzyjnie. Lexus LC 500 z wolnossącym silnikiem V8 to grand tourer z krwi i kości, który w fascynujący sposób łączy klasykę z nowoczesnością.

przejdź do artykułu » data: 23.12.2019

testowany model: Lexus LC 500

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus lc

pablosgarage.pl Lexus LC500 z wolnossącą V8 jest lekiem na zmieniającą się motoryzację

Znikają cylindry, znika pojemność, znika charakter, znika prawdziwy dźwięk silnika i grzmoty z wydechu. Umierają czynniki, dzięki którym pokochaliśmy motoryzację. W zamian otrzymujemy sztuczny dźwięk w głośnikach, cichsze wydechy i pojemność silnika wielkości soku w kartonie. Kierowców okrada to z emocji, a auta z charakteru. Wizjonerzy idą krok dalej pragnąc całkowicie pozbawić nas przyjemności z jazdy i ulepszając systemy autonomicznych pojazdów.

przejdź do artykułu » data: 13.12.2019

testowany model: Lexus LC500

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus lc