Wybrane słowo kluczowe: lexus ct

projectautomotive.pl Infiniti Q30 | Lexus CT 200h – versus

Sposobów na kompakta segmentu premium jest mnóstwo i już prawie każdy producent o większych aspiracjach ma swojego przedstawiciela w tej klasie, zazwyczaj będącego najmniejszym modelem w gamie. Jest w czym wybierać, ale dość łatwo wyróżnić cechę, która łączy wszystkie te auta – dążenie do oryginalności.

przejdź do artykułu » data: 28.11.2018

testowany model: Infiniti Q30, Lexus CT 200h

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q30, lexus, lexus ct

superauto24.se.pl TEST Lexus CT 200h F Sport 1.8 Hybrid E-CVT: kompakt dla indywidualistów

Mówisz Lexus, myślisz luksus? Japońska motoryzacyjna marka od zawsze kojarzona była z autami dla bardziej zamożnych klientów. Warto jednak pamiętać, że oferta Lexusa zawiera nie tylko eleganckie i dostojne limuzyny oraz modne luksusowe SUV-y. W palecie jest bowiem też model CT200h - typowy miejski hatchback, ale z napędem hybrydowym. Czy to auto zasługuje na miano prawdziwego Lexusa godnie noszącego na grillu emblemat japońskiej marki premium?

przejdź do artykułu » data: 16.11.2018

testowany model: Lexus CT 200h F Sport 1.8 Hybrid E-CVT

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ct

swiataut.net TEST: Lexus CT200h FSport

Najmniejszy model Lexusa – CT200h przeszedł ostatnio facelifting, a ponieważ „chodzą słuchy” że kompaktowy Lexus powoli kończy swoją karierę, postanowiliśmy sprawdzić jak się nim jeździ i co się zmieniło. Na początku stycznia spędziliśmy tydzień z Lexusem CT200h FSport, na którego test dziś zapraszamy.

przejdź do artykułu » data: 14.02.2018

testowany model: Lexus CT200h FSport

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: lexus, lexus ct

moto.trojmiasto.pl Lexus CT 200h, czyli luksusowa Toyota Prius

Jeszcze jakiś czas temu głośno mówiło się o zakończeniu kariery Lexusa CT 200h, który miał ustąpić miejsca nowemu crossoverowi. Jak pokazał czas, Japończykom trudno jest się rozstać ze swoim najmniejszym modelem, bo przecież całkiem niedawno poddali go drugiej - i prawdopodobnie ostatniej - modernizacji. Wygląda na to, że Lexus chce się po prostu godnie pożegnać z CT 200h.

przejdź do artykułu » data: 07.02.2018

testowany model: Lexus CT 200h

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.trojmiasto.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ct

motonauczyciel.pl Test Lexus CT 200h – cicho nadjeżdża przyszlość

Lexus CT200h jest pierwszym, pięciodrzwiowym modelem Lexusa w klasie samochodów kompaktowych. Ten jedyny, w pełni hybrydowy samochód klasy premium segmentu samochodów kompaktowych, został stworzony z myślą o europejskim rynku motoryzacyjnym. Podobno jego rozmiary, wyposażenie, w pełni hybrydowy układ napędowy i niezwykle niski poziom emisji zanieczyszczeń stanowią doskonałą odpowiedź na potrzeby ludzi młodych, aktywnych i świadomych ekologicznie. Postanowiłem sprawdzić, czy jestem w tej grupie…

przejdź do artykułu » data: 01.01.2016

testowany model: Lexus CT 200h

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ct

motofakty.pl Audi A3 kontra Lexus CT

Zarówno Audi jak i Lexus mają kompaktowe auta z wyższej półki. Łączy je typ nadwozia, zbliżona moc silnika i podobna cena. Mocno dzieli rodzaj napędu. Koncern z Ingolstadt w swych kompaktach stawia przede wszystkim na napęd konwencjonalny, z silnikiem spalinowym w roli głównej. Hybryda Audi w tej klasie to oferta dla koneserów – mocna i droga. Zupełnie inaczej podchodzi do tego Lexus. Jego kompakt o nazwie CT jest hybrydą i nie ma wersji konwencjonalnej. Zaskakujący jest zatem fakt, że japoński rywal modelu A3 ma niemal identyczną cenę jak rywal z Niemiec.

przejdź do artykułu » data: 29.10.2015

testowany model: Audi A3, Lexus CT

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: audi, audi a3, lexus, lexus ct

moto-przestrzen.pl [Nasz test] Lexus CT200h Prestige

Samochody marki Lexus jak każdy obeznany z motoryzacją człowiek wie, to luksusowa część koncernu Toyoty. Samochody początkowo tworzone na rynek amerykański, zazwyczaj ogromne i ociekające nowościami i luksusem. Z biegiem czasu ten trend trochę się zmienił. Obecnie klienci poszukują samochodów, które przede wszystkim będą cechowały się niskim zużyciem paliwa.

przejdź do artykułu » data: 29.05.2015

testowany model: Lexus CT200h Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ct