Wybrane słowo kluczowe: lexus es

motoryzacja.interia.pl LEXUS ES 300H. ZASTĘPCA, NIE NASTĘPCA

Dobrze znany w USA model ES, wjeżdża do Europy, zastępując w ofercie Lexusa na Starym Kontynencie limuzynę GS. Z technicznego punktu widzenia to dwa różne auta: ES ma napędzaną przednią oś, w GS-ie moc przekazywana jest na podłoże przez tylne koła. Debiut Lexusa ES w Europie to fragment większego planu japońskiego producenta.

przejdź do artykułu » data: 13.02.2019

testowany model: LEXUS ES 300H

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus es

magazynmotomi.pl Test Lexus ES – pierwsza jazda i pierwsze zaskoczenie

Jeżdżąc modelami GS 300h (233 KM) i GS 450h (345 KM) odczuwałem jakby były to dwa różne światy, gdyż hybrydowy silnik 233 KM wydawał się w limuzynie o długości 488 cm za mały i nie wystarczający. Dlatego z prawdziwym zainteresowaniem podszedłem do nowego ES, który ma 498 cm długości i… silniczek o mocy 218 KM. Co ważne, jest to jedyna opcja silnikowa!!!

przejdź do artykułu » data: 07.01.2019

testowany model: Lexus ES

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus es

tomekswiatek.pl #TEST | Lexus ES 300h

Pomimo tego, że Lexus ES produkowany jest już od ponad 28 lat, to jeszcze nigdy nie był on oficjalnie oferowany na naszym rynku. Teraz, gdy Japończycy postanowił wprowadzić go do Europy, stoi przed nim nie lada wyzwanie, bowiem zastępuje on model GS. Czy siódma generacja Lexusa ES jest w stanie konkurować z BMW serii 5, Mercedesem klasy E czy Volvo S90?

przejdź do artykułu » data: 09.12.2018

testowany model: Lexus ES 300h

kategoria: samochody osobowe serwis: tomekswiatek.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus es

moto.pl Auto za 10 tys. zł

Metr mieszkania w dużym mieście czy własne cztery kółka? Wśród samochodów za 10 tysięcy zł wybór jest szeroki - od Smarta przez Hondę Prelude aż po Lexusa ES. Znajdzie się też coś dla pasjonatów polskiej motoryzacji. Dwa tygodnie temu prezentowaliśmy na Moto.pl propozycje używanych aut za 5 tysięcy złotych. Czas na podwojenie stawki.

przejdź do artykułu » data: 30.03.2010

testowany model: Audi 80 B4, Toyota Corolla E11, Lexus ES 300, Toyota Previa, Honda Prelude, Opel Frontera, Volvo 850, Mercedes W124, Polonez

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: audi, audi 80, audi 80 używane, honda, honda prelude, honda prelude używane, lexus, lexus es, lexus es używane, mercedes, mercedes w124, mercedes w124 używane, opel, opel frontera, opel frontera używane, polonez, smart, smart forfour, smart forfour używane, toyota, toyota corolla, toyota corolla używane, toyota previa, toyota previa używane, volvo, volvo 850, volvo 850 używane, używane