Wybrane słowo kluczowe: lexus ls

superauto24.se.pl Lexus LS 500 przenosi w świat luksusu mimo koszmarnych multimediów - TEST, OPINIA

Tytuł uchyla rąbka tajemnicy. LS 500 to świetna limuzyna, która może być alternatywą dla niemieckich konstrukcji. Garść wad z przestarzałymi multimediami na czele sprawia jednak, że jest to auto dla klienta, który wie czego chce i z pewnością nie są to systemy multimedialne z najwyższej półki. Czym zatem wyróżnia się luksusowy japoński sedan?

przejdź do artykułu » data: 24.01.2020

testowany model: Lexus LS 500

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

magazynmotomi.pl Test Lexusa LS 500 Omotenashi– Komfort to moje drugie imię

Prawdopodobnie żaden inny samochód nie spowodował swym pojawieniem się na rynku tak istotnych zmian w swoim segmencie, jak to miało miejsce w przypadku Lexusa LS w roku 1990. Był on prawdziwym burzycielem dotychczasowego porządku w świecie luksusu, zadziwiając swych użytkowników nieznanym dotąd poziomem komfortu, osiągami i płynnością pracy układu napędowego, wyciszeniem, jakością wykonania, dbałością o detale i niezawodnością. Podobna idea przyświeca najnowszemu Lexusowi LS…

przejdź do artykułu » data: 17.07.2019

testowany model: Lexus LS 500 Omotenashi

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

autotesty.com.pl TEST - Lexus LS 500 Omotenashi

Samo wnętrze zapiera dech w piersiach, nie brakuje w nim dbałości o detale, wysokiej jakości miękkie skóry owijają prawie każdy centymetr, który prawdopodobnie dotkniesz. Wykonane z drewna i metalu liczne inkrustacje niespotykane w dziedzinie motoryzacji z wyjątkiem marek takich jak Rolls-Royce czy Bentley.

przejdź do artykułu » data: 19.06.2019

testowany model: Lexus LS 500 Omotenashi

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

pablosgarage.pl Lexus LS 500 Omotenashi 3,5 V6 417 KM – wyrafinowany japoński krążownik

Rynek limuzyn to ciężki orzech do zgryzienia dla producentów marek premium. Segment, od którego każdy oczekuje czegoś nowego, zaskakującego i najlepszej jakości zarezerwowany jest dla wyjątkowo bogatych - prezesów, dyrektorów, biznesmenów. Im więcej innowacji i rozwiązań tym lepiej. Tutaj nie ma żartów i po prostu nie można rozczarować potencjalnych klientów. Audi A8, BMW 7 i Mercedes klasy S - najczęściej w tych modelach producenci wdrażają innowacje, które z czasem pojawiają się w niższych segmentach.

przejdź do artykułu » data: 25.10.2018

testowany model: Lexus LS 500 Omotenashi 3,5 V6 417 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

magazynmotomi.pl Test Lexus LS – czy jest to model dla kierowcy, czy dla pasażera???

Z samochodami klasy limuzyna Premium zawsze mam problem. Z jednej strony jestem miłośnikiem jazdy samochodem i uwielbiam sprawdzać ich parametry jezdne zarówno na torze, jak i podczas normalnej eksploatacji. Z drugiej jednak strony, samochody limuzyna klasy Premium zostały stworzone do wygodnej jazdy przewożonych z tyłu VIP-ów. Pogodzenie swoich preferencji i dokładnego poznania samochodu jest więc w przypadku limuzyn jak Mercedes klasy S, czy Audi A8 bardzo trudne.

przejdź do artykułu » data: 18.10.2018

testowany model: Lexus LS

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

swiataut.net TEST: Lexus LS500 FSport

Jaki wybór mamy chcąc kupić luksusową, ponad pięciometrową limuzynę? Od razu na myśl przychodzi nam Mercedes klasy S, BMW 7 i Audi A8. Natomiast flagowiec Lexusa – LS zawsze pozostawał nieco za tą „wielką niemiecką trójką”. Jednak wydaje mi się, że wprowadzona niedawno do sprzedaży nowa, czwarta generacja LS-a może nieco zmienić układ sił w tym segmencie rynku.

przejdź do artykułu » data: 05.10.2018

testowany model: Lexus LS500 FSport

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

projectautomotive.pl Lexus LS 500h Omotenashi – test

Porządek na najwyższym szczeblu rynkowej drabinki wydawał się dotąd niemal niemożliwy do naruszenia. Gdy chciałeś kupić reprezentacyjną limuzynę to najbardziej prawdopodobne było, że wylądujesz za kierownicą Audi A8, BMW 7 lub Mercedesa klasy S. Inne opcje były albo dla najbogatszych z bogatych, albo mało znaczącymi alternatywami. Czyżbyśmy poznali auto, które wyraźniej naruszy status quo?

przejdź do artykułu » data: 25.09.2018

testowany model: Lexus LS 500h Omotenashi

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

namasce.pl Lexus LS 500h Omotenashi – Luksus podany inaczej

Każdy producent oferujący samochody klasy premium powinien mieć w swojej gamie limuzynę z prawdziwego zdarzenia. Choć w tym segmencie prym wiodą niemieckie marki, godnej konkurencji nie brakuje. Jednym z najlepszych tego przykładów jest Lexus LS, który doczekał się nowej generacji. Zapraszam na test wersji hybrydowej.

przejdź do artykułu » data: 13.08.2018

testowany model: Lexus LS 500h Omotenashi

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls