Wybrane słowo kluczowe: lexus nx

autogaleria.pl Lexus NX 350h - TEST. Jest lepszą wersją samego siebie. Ludzie go pokochają

Nie można zaprzeczyć, że to właśnie kompaktowy SUV jest hitem w europejskiej ofercie producenta. Nowy Lexus NX 350h tylko umocni tę sytuację. Lexus NX przebojem wdarł się na rynek SUV-ów premium, zwłaszcza w Polsce. W większości sprzedawany jako hybryda, nowoczesny z wyglądu i z metką samochodu legendarnie niezawodnego. To był przepis na korpo-sukces. Okolice warszawskich biurowców wypełniły dziesiątki takich aut. Nowy Lexus NX 350h godnie będzie kontynuował tę tradycję.

przejdź do artykułu » data: 15.07.2022

testowany model: Lexus NX 350h

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx

autokult.pl Test: Lexus NX 350 h. Dojrzalszy SUV z ograniczoną odpowiedzialnością

Drugą generację Lexusa NX Japończycy zbudowali niemal od początku. Widać to już na pierwszy rzut oka, dobitnie czuć po zajęciu miejsca za kierownicą, a także po uruchomieniu jednostki napędowej. Poczujesz się w nim jak w statku kosmicznym, ale auto straciło jeden atut.

przejdź do artykułu » data: 02.03.2022

testowany model: Lexus NX 350 h

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx

autotesty.com.pl TEST - Lexus NX300 2.0 F-Sport

Komfortowa elegancja ze sportowy zacięciem. Tak jednym zdaniem można określić Lexusa NX 300. Odbierając kluczki do tego samochodu, wiedziałam, że będzie to auto, które pozostanie w mojej pamięci. Sam wygląd sprawia, że aż chce się zagościć w nim na dłużej i poznać go lepiej. Lekkie odświeżenie sprawiło, że auto stało się jeszcze bardziej pociągające.

przejdź do artykułu » data: 17.10.2019

testowany model: Lexus NX300 2.0 F-Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx

moto-przestrzen.pl Lexus NX 300 4×4 E-Four

W pierwszym półroczu europejski rynek samochodów klasy premium nieznacznie zmalał, jednak w takiej sytuacji wyjątkowo dobrze radzi sobie Lexus, który między innymi dzięki nowym modelom zwiększył sprzedaż. Tylko w Polsce wzrosła ona o 13 procent, co jak na przedstawiciela klasy premium jest naprawdę świetnym osiągnięciem. Bardzo łatwo można to zauważyć w Warszawie, gdzie co chwilę można natknąć się na jakiegoś Lexusa, a najczęściej spotykanym modelem jest testowany przez nas Lexus NX.

przejdź do artykułu » data: 07.10.2019

testowany model: Lexus NX 300 4×4 E-Four

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx

wyborkierowcow.pl Volvo XC60 kontra Range Rover Evoque, Alfa Romeo Stelvio, DS 7 Crossback i Lexus NX

Choć klasa premium jest zdominowana przez Niemców, całkiem nieźle prosperują w niej także producenci z innych krajów. Dobrym przykładem jest Volvo – odkąd kilka lat temu zmieniło właściciela i przyjęło nowy styl, świetnie radzi sobie na rynku. Porównaliśmy największy przebój szwedzkiej marki, XC60, z czterema rywalami spoza Niemiec. W naszym porównaniu naprzeciw Volvo stanęły: Alfa Romeo Stelvio, DS 7 Crossback, Lexus NX oraz nowy Range Rover Evoque.

przejdź do artykułu » data: 29.06.2019

testowany model: Volvo XC60, Range Rover Evoque, Alfa Romeo Stelvio, DS 7 Crossback, Lexus NX

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: alfa romeo, alfa romeo stelvio, citroen, citroen ds7, land rover, land rover range rover, lexus, lexus nx, volvo, volvo xc60

superauto24.se.pl Lexus NX 300h AWD F Sport po liftingu - TEST WIDEO w Alpach

Od premiery rynkowej w 2014 roku Lexus NX zyskał status kluczowego modelu w europejskiej ofercie Lexusa. Model ten stanowi ponad 30 procent całkowitej sprzedaży japońskiego producenta na Starym Kontynencie. Nic więc dziwnego, że w myśl utrzymania dobrych wyników zdecydowano się odświeżyć NX-a po 3 latach. Jaki jest ten SUV w poprawionej wersji?

przejdź do artykułu » data: 17.03.2018

testowany model: Lexus NX 300h AWD F Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx