Wybrane słowo kluczowe: lexus nx

autotesty.com.pl TEST - Lexus NX300 2.0 F-Sport

Komfortowa elegancja ze sportowy zacięciem. Tak jednym zdaniem można określić Lexusa NX 300. Odbierając kluczki do tego samochodu, wiedziałam, że będzie to auto, które pozostanie w mojej pamięci. Sam wygląd sprawia, że aż chce się zagościć w nim na dłużej i poznać go lepiej. Lekkie odświeżenie sprawiło, że auto stało się jeszcze bardziej pociągające.

przejdź do artykułu » data: 17.10.2019

testowany model: Lexus NX300 2.0 F-Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx

moto-przestrzen.pl Lexus NX 300 4×4 E-Four

W pierwszym półroczu europejski rynek samochodów klasy premium nieznacznie zmalał, jednak w takiej sytuacji wyjątkowo dobrze radzi sobie Lexus, który między innymi dzięki nowym modelom zwiększył sprzedaż. Tylko w Polsce wzrosła ona o 13 procent, co jak na przedstawiciela klasy premium jest naprawdę świetnym osiągnięciem. Bardzo łatwo można to zauważyć w Warszawie, gdzie co chwilę można natknąć się na jakiegoś Lexusa, a najczęściej spotykanym modelem jest testowany przez nas Lexus NX.

przejdź do artykułu » data: 07.10.2019

testowany model: Lexus NX 300 4×4 E-Four

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx

wyborkierowcow.pl Volvo XC60 kontra Range Rover Evoque, Alfa Romeo Stelvio, DS 7 Crossback i Lexus NX

Choć klasa premium jest zdominowana przez Niemców, całkiem nieźle prosperują w niej także producenci z innych krajów. Dobrym przykładem jest Volvo – odkąd kilka lat temu zmieniło właściciela i przyjęło nowy styl, świetnie radzi sobie na rynku. Porównaliśmy największy przebój szwedzkiej marki, XC60, z czterema rywalami spoza Niemiec. W naszym porównaniu naprzeciw Volvo stanęły: Alfa Romeo Stelvio, DS 7 Crossback, Lexus NX oraz nowy Range Rover Evoque.

przejdź do artykułu » data: 29.06.2019

testowany model: Volvo XC60, Range Rover Evoque, Alfa Romeo Stelvio, DS 7 Crossback, Lexus NX

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: alfa romeo, alfa romeo stelvio, citroen, citroen ds7, land rover, land rover range rover, lexus, lexus nx, volvo, volvo xc60

superauto24.se.pl Lexus NX 300h AWD F Sport po liftingu - TEST WIDEO w Alpach

Od premiery rynkowej w 2014 roku Lexus NX zyskał status kluczowego modelu w europejskiej ofercie Lexusa. Model ten stanowi ponad 30 procent całkowitej sprzedaży japońskiego producenta na Starym Kontynencie. Nic więc dziwnego, że w myśl utrzymania dobrych wyników zdecydowano się odświeżyć NX-a po 3 latach. Jaki jest ten SUV w poprawionej wersji?

przejdź do artykułu » data: 17.03.2018

testowany model: Lexus NX 300h AWD F Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx

pablosgarage.pl Lexus NX 300H 197 KM Prestige z pakietem Premium

JAPOŃSKI, HYBRYDOWY SUV LEXUSA W LUKSUSOWEJ ODSŁONIE. Gdy zasiadam za kierownicą samochodów marki Lexus, do głowy przychodzą dwie myśli. Luksus i Toyota, czyli dwie przeciwstawne sprawy. O ile luksus z Lexusem dobrze się kojarzy, o tyle z Toyotą już niekoniecznie. Toyotę lubiłem z lat 90', jak miała w swojej ofercie fantastyczne sportowe samochody, Suprę, MR2 i Celicę. Chociaż muszę przyznać, że ostatnio zainteresowałem się kilkoma modelami, GT86, Hilux, nową Yariską GRMN i ostatnimi czasy obiło mi się o uszy coś w temacie Aurisa GRMN. .

przejdź do artykułu » data: 12.02.2018

testowany model: Lexus NX 300H 197 KM Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx

autocentrum.pl Lexus NX – czy zasługuje na miano auta klasy premium?

Co przychodzi Wam do głowy na myśl o klasie premium? Poza dostępnymi jedynie dla garstki osób markami tj. Rolls Royce, Bentley czy Maybach bardzo prawdopodobne, że będą to głównie nasi niemieccy sąsiedzi z Monachium, Ingolstadt i Stuttgartu. Nic dziwnego, w końcu niemiecka trójka nie od dziś prześciga się w zastosowanej technologii i wysoko sytuuje nawet swoje najmniejsze modele. Segment aut premium jest wyjątkowo sterylny i tylko nieliczni mogą zagościć w nim na dłużej. Czy jest w nim miejsce na japońskiego Lexusa?

przejdź do artykułu » data: 25.01.2018

testowany model: Lexus NX

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx