Wybrane słowo kluczowe: lexus nx

superauto24.se.pl Lexus NX 300h AWD F Sport po liftingu - TEST WIDEO w Alpach

Od premiery rynkowej w 2014 roku Lexus NX zyskał status kluczowego modelu w europejskiej ofercie Lexusa. Model ten stanowi ponad 30 procent całkowitej sprzedaży japońskiego producenta na Starym Kontynencie. Nic więc dziwnego, że w myśl utrzymania dobrych wyników zdecydowano się odświeżyć NX-a po 3 latach. Jaki jest ten SUV w poprawionej wersji?

przejdź do artykułu » data: 17.03.2018

testowany model: Lexus NX 300h AWD F Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx

autocentrum.pl Lexus NX – czy zasługuje na miano auta klasy premium?

Co przychodzi Wam do głowy na myśl o klasie premium? Poza dostępnymi jedynie dla garstki osób markami tj. Rolls Royce, Bentley czy Maybach bardzo prawdopodobne, że będą to głównie nasi niemieccy sąsiedzi z Monachium, Ingolstadt i Stuttgartu. Nic dziwnego, w końcu niemiecka trójka nie od dziś prześciga się w zastosowanej technologii i wysoko sytuuje nawet swoje najmniejsze modele. Segment aut premium jest wyjątkowo sterylny i tylko nieliczni mogą zagościć w nim na dłużej. Czy jest w nim miejsce na japońskiego Lexusa?

przejdź do artykułu » data: 25.01.2018

testowany model: Lexus NX

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx

arturlawnik.wordpress.com Lexus NX300h 2,5i 198 KM Prestige

Model NX to przedstawiciel Lexusa w klasie średniej, a dokładnie ujmując – luksusowych crossoverów. Zaprezentowany w roku 2014 w Pekinie szybko okazał się strzałem w dziesiątkę. Zaledwie rok później stał się najlepiej sprzedającym się modelem marki w Europie. Dlatego też postanowiłem się bliżej przyjrzeć temu modelowi. W moje ręce wpadła rzadsza, ale bardzo ciekawa odmiana hybrydowa.

przejdź do artykułu » data: 12.10.2017

testowany model: Lexus NX300h 2,5i 198 KM Prestige

kategoria: samochody osobowe serwis: arturlawnik.wordpress.com
słowa kluczowe: lexus, lexus nx

motonauczyciel.pl Test Lexusa NX 300h – inny niż reszta SUV-ów

Narodziny Lexusa NX to wymóg klientów. Każda marka aktywnie reagująca na zmieniające się trendy, słyszy od swoich klientów jedno żądanie: więcej SUV-ów. Samochody z napędem na 4 koła są bowiem coraz chętniej kupowane i to niezależnie od segmentu i wielkości. W Europie Zachodniej trend ten jest bardzo wyraźny, a SUV-y będące kwintesencją wersji 4x4, łączące zalety Vana i modeli czteronapędowych, są najbardziej poszukiwane.

przejdź do artykułu » data: 05.08.2017

testowany model: Lexus NX 300h

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx

forzamagazine.pl Sprawdzona rewolucja – LEXUS NX 200T F SPORT / video

SUV to klasa aut oklepana niczym segment B przed dziesięcioma laty. Dziś coraz ciężej wyróżnić się z tłumu, ale niektórym się udaje. Uterenowione (bo przecież nie terenowe) modele Lexusa są obecne na rynku od niemal dwóch dekad. Pierwszy RX był dość surowy i po dziś dzień pozostał największym z rodu i najbardziej nadającym się poza utwardzone szlaki (choć nadal nie jest terenówką!).

przejdź do artykułu » data: 17.08.2016

testowany model: LEXUS NX 200T F SPORT

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus nx