Wybrane słowo kluczowe: lexus rx

superauto24.se.pl Nareszcie! Lexus RX po liftingu to pierwszy Lexus, który dobrze dogada się ze smartfonem - TEST, OPINIA

Rynek SUV-ów klasy premium nieustannie się rozwija. Obecnie każda prestiżowa marka ma w swojej ofercie po kilka wyżej zawieszonych modeli, którym początek dał Lexus RX. To właśnie ten samochód ponad 20 lat temu stworzył zupełnie nowy segment luksusowych SUV-ów. Lexus RX był przełomowy i błyskawicznie zyskał ogromną popularność. Aktualnie do czynienia mamy z czwartą generacją, która w połowie cyklu produkcyjnego przeszła lifting i nareszcie zyskała nieobecne dotąd w Lexusach systemy integracji multimediów samochodowych z telefonem - Apple CarPlay i Android Auto.

przejdź do artykułu » data: 15.11.2019

testowany model: Lexus RX

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus rx

pablosgarage.pl Lexus RX450H L vs. RX200t (300) – Komfort podróży nabiera innego znaczenia

Obok potężnego SUVa LX570, którego liczba egzemplarzy trafiających do Polski ograniczyła się do 50 sztuk, jest jeszcze jeden zawodnik reprezentujący japońskie barwy z kategorii wagi ciężkiej. Oczywiście chodzi o model RX dostępny w polskich salonach w dwóch wersjach silnikowych i od niedawna również w dwóch opcjach gabarytowych. Nie ograniczam się tylko do samochodów sportowych i tych co skutecznie podwyższają poziom adrenaliny we krwi. Czasami człowiek musi się zrelaksować, uspokoić i najzwyczajniej w świecie odprężyć.

przejdź do artykułu » data: 25.03.2019

testowany model: Lexus RX450H L, RX200t (300)

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus rx

swiataut.net TEST: Lexus RX450hL Omotenashi

Lexus nie jest marką która od razu przychodzi na myśl podczas poszukiwań siedmioosobowego SUV-a. To z jednego, ważnego powodu – po prostu do tej pory Lexus nie posiadał takiego auta w ofercie. Niedawno jednak ta nisza została zapełniona, gdyż do gamy tego japońskiego producenta dołączył RXL, czyli siedmioosobowa wersja RX-a.

przejdź do artykułu » data: 19.02.2019

testowany model: Lexus RX450hL Omotenashi

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: lexus, lexus rx

magazynmotomi.pl Test Lexusa RX L – nowy wymiar Luxusu

Czy 11 cm może zmienić dużego SUVa jakim jest Lexus RX? Okazuje się, że tak. Dodano parę centymetrów długości, a otrzymano całkowicie inny samochód w którym wygodnie może podróżować 7 osób. W istocie dodając owe 11 centymetrów Lexus poszedł dalej, niż większość konkurentów – zamiast upychać dodatkowe fotele w istniejącym modelu, stworzył dla RX nowe nadwozie…

przejdź do artykułu » data: 25.01.2019

testowany model: lexus RX L

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus rx