Wybrany serwis: magazynmotomi.pl

magazynmotomi.pl Test Honda CR-V Hybrid – czy to ma sens???

Honda wprowadziła niedawno na rynek nowy model największego SUVa oferowanego klientom – wersję CR-V. Główne założenia projektowe nowej Hondy CR-V obejmowały stworzenie nowoczesnego, dynamicznego SUV-a, który miał być również niezwykle funkcjonalny. Honda postawiła na projekt o czystych, oszczędnych liniach, pozbawionych zbędnych elementów stylizacyjnych. Formę przedniej części nadwozia oparto na stylistyce znanej z najnowszych modeli Hondy, z wyrazistymi reflektorami, które w standardzie oferowane są z technologią LED.

przejdź do artykułu » data: 12.08.2019

testowany model: Honda CR-V Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v

magazynmotomi.pl Test Forda Edge – Amerykański SUV w Europie

Samochody wyróżniające rynek USA to przede wszystkim wersje muscle car, VAN-y, pick up’y i duże SUV-y. W Europie auta typu muscle car nadal są wprawdzie motoryzacyjną ciekawostką, ale samochody pick up, oraz modele VAN i SUV są często spotykane. Tyle tylko, ze o ile wersje pick up to modele identyczne na całym świecie, to samochody VAN i SUV zostały zaadoptowane na potrzeby klienta europejskiego.

przejdź do artykułu » data: 05.08.2019

testowany model: Ford Edge

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge

magazynmotomi.pl Test Nissan Qashqai 1,3 160 KM DCT – nowy silnik i… nareszcie normalny automat.

Nissan Qashqai ma zagwarantowane miejsce w historii motoryzacji. Ten pionierski kompaktowy crossover, nawet dziś — kiedy na rynku jest już łącznie ponad 20 konkurencyjnych modeli — pozostaje wzorem w swojej klasie z niedoścignionym udziałem w rynku wynoszącym ponad 10 %.

przejdź do artykułu » data: 05.08.2019

testowany model: Nissan Qashqai 1,3 160 KM DCT

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan qashqai

magazynmotomi.pl Test ŠKODY OCTAVIA SCOUT 2,0 TSi – sportowiec z genami off road

Wprawdzie obecnie ogromne zainteresowanie na rynku notują modele SUV, ale nie znalazły one we mnie wielbiciela. Ich duża powierzchnia czołowa ogranicza szybką jazdę na trasie, a gabaryty ograniczają swobodną jazdę i parkowanie w mieście. Oczywiście można zakupić mniejszy model o „uterenowionym obliczu”, czyli crossovera, ale ten zazwyczaj ma napęd na jedną oś. Czy to oznacza, że jeszcze nie wybudowano samochodu dla mnie?

przejdź do artykułu » data: 02.08.2019

testowany model: skoda OCTAVIA SCOUT 2,0 TSi

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

magazynmotomi.pl Test Suzuki Swift Sport – Sportowiec mimo woli

Małe samochodziki z „potężnym kopem” zawsze mnie fascynowały. Jazda Renault Clio RS, Oplem Corsa GSi, czy VW Polo GTI to zawsze frajda ruszenia spod świateł i pozostawienia wszystkich z tyłu, a przejazd na górskich serpentynach, z prędkościami które dla innych użytkowników są już walką o utrzymanie toru jazdy, podbudowują poczucie „lekceważonego malca”. Wziąłem więc Suzuki Swift Sport…

przejdź do artykułu » data: 21.07.2019

testowany model: Suzuki Swift Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki swift

magazynmotomi.pl Test Lexusa LS 500 Omotenashi– Komfort to moje drugie imię

Prawdopodobnie żaden inny samochód nie spowodował swym pojawieniem się na rynku tak istotnych zmian w swoim segmencie, jak to miało miejsce w przypadku Lexusa LS w roku 1990. Był on prawdziwym burzycielem dotychczasowego porządku w świecie luksusu, zadziwiając swych użytkowników nieznanym dotąd poziomem komfortu, osiągami i płynnością pracy układu napędowego, wyciszeniem, jakością wykonania, dbałością o detale i niezawodnością. Podobna idea przyświeca najnowszemu Lexusowi LS…

przejdź do artykułu » data: 17.07.2019

testowany model: Lexus LS 500 Omotenashi

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ls

magazynmotomi.pl Test ŠKODA KODIAQ SCOUT – niedźwiadek pokazuje pazurki

Nazwa modelu Kodiaq odnosi się do niedźwiedzi Kodiak, żyjących na wyspie leżącej przy południowym wybrzeżu Alaski. Obok około 14 000 osób na wyspie Kodiak – surowym, ale fascynującym miejscu, zlokalizowanym na południe od Alaski (57° N153° W) – żyje około 3500 niedźwiedzi gatunku Kodiak. Mierzące do 3 metrów i ważące około 400 kilogramów osobniki tego gatunku są jednymi z największych i najsilniejszych niedźwiedzi na świecie.

przejdź do artykułu » data: 09.07.2019

testowany model: ŠKODA KODIAQ SCOUT

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda kodiaq

magazynmotomi.pl Test Opel GrandlandX – na wakacyjnym szlaku

Czy zastanawiali się Państwo jaki jest dla Was idealny samochód rodzinny? Część powie zapewne, że pakowny i uniwersalny VAN. Wielu stwierdzi, że SUV z napędem na cztery kola. Będą też tacy, dla których idealnym modelem będzie kombi z dużym silnikiem, pozwalający na szybkie przemieszczanie. A gdyby to wszystko pogodzić…?

przejdź do artykułu » data: 29.06.2019

testowany model: Opel Grandland X

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: opel, opel grandland x

magazynmotomi.pl Test PEUGEOT 508 – obok tego modelu nie przejdziesz obojętnie

Wprawdzie samochody francuskie nie cieszą się w Polsce dużą popularnością, ale każdy kto przebywał dłużej w Hiszpanii, Portugalii i oczywiście we Francji musiał zaobserwować jakie modele są tam najpopularniejsze. Wśród tych marek także jest hierarchia ważności i prestiżu, a PEUGEOT jest traktowany jako „Francuski Mercedes”

przejdź do artykułu » data: 18.06.2019

testowany model: PEUGEOT 508

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 508