Wybrane słowo kluczowe: mazda

menadzerfloty.pl Mazda 2 – hybrydowy debiut

Nowa Mazda 2 jako pierwszy model tej marki w Europie oferowana jest z układem napędowym w pełni hybrydowym. To efekt kooperacji z Toyotą. Normy emisji spalin są coraz ostrzejsze, dlatego producenci wciąż szukają sposobów na uniknięcie kar za przekroczenie limitów emisji CO2. Dlatego właśnie w ubiegłym roku Suzuki wprowadziło do oferty hybrydowe kombi Swace (bliźniak Toyoty Corolli TS Kombi) oraz SUV-a plug-in hybrid Across (kopia Toyoty RAV4 plug-in). Różnice w stylistyce tych pokrewnych modeli są bardzo subtelne.

przejdź do artykułu » data: 15.07.2022

testowany model: Mazda 2

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 2

wyborkierowcow.pl Mazda CX-5 2.5 Skyactiv-G, Subaru Forester 2.0i-L e-Boxer – PORÓWNANIE

Mazda CX-5 i Subaru Forester – dwa japońskie SUV-y, które właśnie wyjeżdżają na drogi w odświeżonych wydaniach. Który jest ciekawszą propozycją? Obydwa testowane SUV-y wyprodukowano w tym samym kraju, należą do jednego segmentu i walczą o wspólnego klienta. Łączy je zresztą znacznie więcej, np. to, że zarówno Mazda CX-5, jak i Subaru Forester skutecznie opierają się współczesnym trendom w dziedzinie napędów. Ale pod wieloma względami wyraźnie się różnią, także pod względem owych napędów.

przejdź do artykułu » data: 01.04.2022

testowany model: Mazda CX-5 2.5 Skyactiv-G, Subaru Forester 2.0i-L e-Boxer

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda cx-5, subaru, subaru forester

superauto24.se.pl Mazda 3 e-Skyactiv X to kompakt o innych priorytetach - TEST, OPINIA

Mazda 3 czwartej generacji, która zadebiutowała pod koniec 2018 roku, jest autem, które moim zdaniem zasługuje na więcej uwagi. Japoński kompakt z udoskonalonym “benzyniakiem” o zapłonie samoczynnym może nie porywa osiągami, jednak w kilku kwestiach, takich jak wyposażenie czy jakość wykonania, deklasuje swoich konkurentów. Owszem, nie ma tu wielu bajerów, jednak wynika to z tego, że ten kompakt ma inne priorytety.

przejdź do artykułu » data: 08.03.2022

testowany model: Mazda 3 e-Skyactiv X

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

superauto24.se.pl Mazda CX-5 2022 - zmian jest więcej, niż się wydaje. Warto przesiadać się z poprzedniej wersji?

Wiele drobnych zmian, a większości z nich nie dostrzeżesz gołym okiem. Mazda CX-5 to dla japońskiej marki oczko w głowie i model, który praktycznie co roku zmienia się na lepsze. Kto powinien ją rozważyć i jakie są główne różnice względem wersji sprzed liftingu? Sprawdziliśmy to podczas międzynarodowych jazd na hiszpańskich drogach.

przejdź do artykułu » data: 15.02.2022

testowany model: Mazda CX-5 2022

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda cx-5

autokult.pl Test: Mazda 3 z silnikiem e-Skyactiv X - tankujesz benzynę, jeździsz jak dieslem

Niewiarygodnie wygodna, nawiązująca do klasyki i z silnikiem, który... nie do końca przekonuje, jeśli weźmie się pod uwagę ilość pracy włożoną w całą konstrukcję. Mazda 3 okazała się dla mnie nie lada zaskoczeniem i wyprzedza inne kompaktowe propozycje uznawane za klasę premium.

przejdź do artykułu » data: 07.01.2022

testowany model: Mazda 3 z silnikiem e-Skyactiv X

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

motoryzacja.interia.pl Mazda 3 kobiecym okiem. Piękna bez bestii

Są takie samochody, które od pierwszego wejrzenia budzą w nas ciepłe uczucia, Jednym z nich jest bez wątpienia Mazda 3 – od kilku lat charakterystyczna linia nadwozia w unikalnym kolorze Soul Red Crystal wybija się spośród tłumu pojazdów na polskich drogach. Japońskie Mazdy to przede wszystkim filozofia głęboko osadzona w kulturze, a producent "trójki" zadbał o to, aby wszystkie te elementy połączyć w zgrabną całość.

przejdź do artykułu » data: 15.10.2021

testowany model: Mazda 3

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3