Wybrane słowo kluczowe: mazda

superauto24.se.pl Jak bardzo (nie)zmieniła się przez 30 lat? Mazda MX-5 ND 30th Anniversary & Mazda MX-5 NA - TEST, OPINIA, WIDEO

Ponad milion sprzedanych egzemplarzy! To świetny wynik! Świetny, biorąc pod uwagę, że nie dotyczy on nudnego kompaktu dla ludu, a klasycznego roadstera. Mazda MX-5, bo o niej mowa, obchodzi 30-te urodziny. Ten okrągły jubileusz postanowiłem uczcić w jedyny słuszny sposób. Najnowszą czwartą już odsłonę japońskiego roadstera postawiłem obok swojego pierwowzoru. Do jakich wniosków doszedłem po tym niecodziennym spotkaniu?

przejdź do artykułu » data: 17.09.2019

testowany model: Mazda MX-5 ND 30th Anniversary, Mazda MX-5 NA

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda mx-5

superauto24.se.pl Tak zmieniła się Mazda 3 Sedan. Nowa Mazda 3 Sedan Skyactive-G 2.0 122 KM AT6 Hikari - TEST, OPINIA

Zupełnie nowe wcielenie kompaktowej Mazdy 3 Sedan to już czwarta generacja tego modelu. Tuż po debiucie, jej twórcy byli niezwykle dumni ze swojego dzieła. Auto kusiło wyglądem zewnętrznym i według zapewnień miało być w każdej kategorii bardziej dopracowanym produktem od swojego poprzednika. Czy tak jest faktycznie? Sprawdziłem to zestawiając ze sobą najnowszą Mazdę 3 Sedan z jej starszą siostrą, która zeszła z motoryzacyjnej sceny.

przejdź do artykułu » data: 26.08.2019

testowany model: Mazda 3 Sedan Skyactive-G 2.0 122 KM AT6 Hikari

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

projectautomotive.pl Mazda 6 2.0 SkyActiv-G 165 KM SkyPASSION – test

Pewnie nie każdy zdaje sobie sprawę, ale aktualna generacja Mazdy 6 jest w sprzedaży już od 7 lat. Nadal mamy jednak wrażenie, że auto nie tylko nadąża za konkurencją, ale wciąż jest w stanie nadawać ton rywalizacji w klasie średniej. Jak to możliwe?

przejdź do artykułu » data: 02.08.2019

testowany model: Mazda 6 2.0 SkyActiv-G 165 KM SkyPASSION

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 6