Wybrane słowo kluczowe: mazda

motopodprad.pl Test: Mazda 3 2.0 122 KM AT Hikari – sedan aspirujący?

Mazda próbuje przekonać klientów, że ma im do zaoferowania samochód bardziej dojrzały, lepiej wykonany i – Japończycy nie boją się tego powiedzieć – aspirujący do klasy premium. Byłem mocno sceptyczny w stosunku do tego modelu. Co myślę o trójce po kilku dłuższych przejażdżkach?

przejdź do artykułu » data: 17.02.2020

testowany model: Mazda 3 2.0 122 KM AT Hikari

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

superauto24.se.pl Jeden segment, dwie różne drogi. Toyota Corolla 2.0 Hybrid kontra Mazda 3 2.0 Skyactiv-X - TEST, PORÓWNANIE, OPINIA

Dwa japońskie kompakty, które poszły zupełnie różnymi drogami. Taka sama moc, ten sam segment i zupełnie inne podejście do konstrukcji układu napędowego. Co jest lepsze? Hybrydowa Toyota Corolla, czy Mazda 3 z silnikiem benzynowym o zapłonie samoczynnym?

przejdź do artykułu » data: 30.01.2020

testowany model: Toyota Corolla 2.0 Hybrid, Mazda 3 2.0 Skyactiv-X

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3, toyota, toyota corolla

superauto24.se.pl Praktyczna i wciąż bez turbosprężarki. Mazda CX-30 SKYACTIV-G 122 KM AT6 Hikari - TEST, OPINIA

Mazda CX-30 to zupełna nowość w gamie japońskiego producenta aut. Nowość, która stara się wpasować w aktualne motoryzacyjne trendy wielbiące tak zwane miastoodporne samochody. Czy nowy crossover Mazdy ma szanse zawojować rynek? Jak wiele łączy CX-30 z nową Mazdą 3, na której bazuje? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań poznałem po kilkudniowym teście bogatej wersji Hikari z podstawowym silnikiem SKYACTIV-G połączonym z automatyczną skrzynią biegów.

przejdź do artykułu » data: 14.01.2020

testowany model: Mazda CX-30 SKYACTIV-G 122 KM AT6 Hikari

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda cx-30

info-ekspert.pl Test Mazda 3, 2.0 Skyactiv-G 122KM, Kanjo

Obecnie oferowana w sprzedaży czwarta generacja Mazdy 3 miała swoją światową premierę podczas Los Angeles Auto Show rok temu. W lutym bieżącego roku do polskich salonów trafiły jej pierwsze egzemplarze w nadwoziu hatchback, a już w następnym miesiącu podczas Poznań Motor Show została zaprezentowana wersja sedan. Od 25 czerwca 2003 roku, kiedy to z linii produkcyjnej w japońskim Hofu zjechał pierwszy egzemplarz Mazdy 3, model znalazł ponad 6 mln nabywców na całym świecie, zyskując status globalnego motoru napędzającego markę.

przejdź do artykułu » data: 18.12.2019

testowany model: Mazda 3, 2.0 Skyactiv-G 122KM

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

motoryzacja.interia.pl MAZDA 3 SKYACTIVEX - PIĘKNA BEZ BESTII

Są takie samochody, które od pierwszego wejrzenia budzą w nas ciepłe uczucia, jednym z nich jest bez wątpienia Mazda 3 – od kilku lat charakterystyczna linia nadwozia w unikalnym kolorze Soul Red Crystal wybija się spośród tłumu pojazdów na polskich drogach. Japońskie samochody to przede wszystkim filozofia głęboko osadzona w kulturze, a producent "trójki" zadbał o to, aby wszystkie te elementy połączyć w zgrabną całość.

przejdź do artykułu » data: 03.12.2019

testowany model: MAZDA 3 SKYACTIVEX

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3