Wybrane słowo kluczowe: mazda 3

motopodprad.pl Test: Mazda 3 2.0 122 KM AT Hikari – sedan aspirujący?

Mazda próbuje przekonać klientów, że ma im do zaoferowania samochód bardziej dojrzały, lepiej wykonany i – Japończycy nie boją się tego powiedzieć – aspirujący do klasy premium. Byłem mocno sceptyczny w stosunku do tego modelu. Co myślę o trójce po kilku dłuższych przejażdżkach?

przejdź do artykułu » data: 17.02.2020

testowany model: Mazda 3 2.0 122 KM AT Hikari

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

superauto24.se.pl Jeden segment, dwie różne drogi. Toyota Corolla 2.0 Hybrid kontra Mazda 3 2.0 Skyactiv-X - TEST, PORÓWNANIE, OPINIA

Dwa japońskie kompakty, które poszły zupełnie różnymi drogami. Taka sama moc, ten sam segment i zupełnie inne podejście do konstrukcji układu napędowego. Co jest lepsze? Hybrydowa Toyota Corolla, czy Mazda 3 z silnikiem benzynowym o zapłonie samoczynnym?

przejdź do artykułu » data: 30.01.2020

testowany model: Toyota Corolla 2.0 Hybrid, Mazda 3 2.0 Skyactiv-X

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3, toyota, toyota corolla

info-ekspert.pl Test Mazda 3, 2.0 Skyactiv-G 122KM, Kanjo

Obecnie oferowana w sprzedaży czwarta generacja Mazdy 3 miała swoją światową premierę podczas Los Angeles Auto Show rok temu. W lutym bieżącego roku do polskich salonów trafiły jej pierwsze egzemplarze w nadwoziu hatchback, a już w następnym miesiącu podczas Poznań Motor Show została zaprezentowana wersja sedan. Od 25 czerwca 2003 roku, kiedy to z linii produkcyjnej w japońskim Hofu zjechał pierwszy egzemplarz Mazdy 3, model znalazł ponad 6 mln nabywców na całym świecie, zyskując status globalnego motoru napędzającego markę.

przejdź do artykułu » data: 18.12.2019

testowany model: Mazda 3, 2.0 Skyactiv-G 122KM

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

motoryzacja.interia.pl MAZDA 3 SKYACTIVEX - PIĘKNA BEZ BESTII

Są takie samochody, które od pierwszego wejrzenia budzą w nas ciepłe uczucia, jednym z nich jest bez wątpienia Mazda 3 – od kilku lat charakterystyczna linia nadwozia w unikalnym kolorze Soul Red Crystal wybija się spośród tłumu pojazdów na polskich drogach. Japońskie samochody to przede wszystkim filozofia głęboko osadzona w kulturze, a producent "trójki" zadbał o to, aby wszystkie te elementy połączyć w zgrabną całość.

przejdź do artykułu » data: 03.12.2019

testowany model: MAZDA 3 SKYACTIVEX

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

magazynmotomi.pl Nowa Mazda 3 sedan 120 KM – silnik który… daje radę

Mazda 3, którą zaprezentowano pod koniec 2018, wyznacza nowy kierunek w koncernie z Hiroszimy i ma być pierwszym krokiem w kierunku modeli Premium. W maju po raz pierwszy miałem okazję wsiąść do nowej Mazdy 3 (test modelu Mazda 3 hatchback czytaj TUTAJ) i byłem zachwycony prowadzeniem na drodze. Po pięciu miesiącach, już bez tych euforystycznych westchnień. wsiadam do Mazdy 3 i… znowu zachwyt

przejdź do artykułu » data: 18.11.2019

testowany model: Mazda 3 sedan 120 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: magazynmotomi.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3

motofilm.pl Nowa Mazda3 Skyactiv-G 2.0 6AT i fotelik Musca

Nowa Mazda3 to rodzinny hatchback, a nie ostatnio popularny SUV lub crossover. To model, który nie udaje czegoś, czym nie jest, dlatego moją uwagę przykuł szczególnie. W dodatku Japończycy idą trochę pod prąd i pod maską oferują tylko dwa silniki: 2.0 l benzynę o mocy 122 KM (wolnossąca, wbrew trendowi turbo) i przez chwilę niemodnego diesla o pojemności 1.8 l. Diesla zastąpiła jednostka benzynowa SKYACTIV-X o mocy 180 KM.

przejdź do artykułu » data: 17.10.2019

testowany model: Mazda3 Skyactiv-G 2.0 6AT

kategoria: samochody osobowe serwis: motofilm.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 3