Wybrany serwis: menadzerfloty.pl

menadzerfloty.pl Mazda 2 – hybrydowy debiut

Nowa Mazda 2 jako pierwszy model tej marki w Europie oferowana jest z układem napędowym w pełni hybrydowym. To efekt kooperacji z Toyotą. Normy emisji spalin są coraz ostrzejsze, dlatego producenci wciąż szukają sposobów na uniknięcie kar za przekroczenie limitów emisji CO2. Dlatego właśnie w ubiegłym roku Suzuki wprowadziło do oferty hybrydowe kombi Swace (bliźniak Toyoty Corolli TS Kombi) oraz SUV-a plug-in hybrid Across (kopia Toyoty RAV4 plug-in). Różnice w stylistyce tych pokrewnych modeli są bardzo subtelne.

przejdź do artykułu » data: 15.07.2022

testowany model: Mazda 2

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda 2

menadzerfloty.pl Audi A6 Avant 55 TFSI e. Dyskretny elegant

Model A6 Avant z hybrydowym sinikiem plug-in to przykład samochodu, który na pierwszy rzut oka jest niezbyt wyróżniającym się klasycznym kombi, tymczasem pod jego karoserią kryją się najnowocześniejsze technologie, na czele z 367-konnym układem napędowym. A to nie wszystko…

przejdź do artykułu » data: 01.04.2022

testowany model: Audi A6 Avant 55 TFSI e

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: audi, audi a6

menadzerfloty.pl Volkswagen Golf Variant w naszym teście – diesel na początek

Golf od zawsze był wzorem solidności, trwałości i funkcjonalności. Mimo coraz silniejszej konkurencji w segmencie kompaktów nadal pozostaje punktem odniesienia dla swoich rywali. A jak sprawuje się ósma generacja tego modelu w wersji kombi, przekonamy się w nietypowym, bo kilkutygodniowym teście, w którym na dodatek, będziemy mieli okazję sprawdzić dwie różne wersje silnikowe bestsellera z Wolfsburga.

przejdź do artykułu » data: 27.12.2021

testowany model: Volkswagen Golf Variant

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen golf

menadzerfloty.pl Honda e – nowy kierunek

Patrząc na Hondę e z zewnątrz, zobaczymy nawiązanie do stylowej tradycji japońskiej marki, w środku natomiast znajdziemy najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne. Ten model zaprojektowany został od podstaw jako samochód elektryczny i otwiera nowy rozdział w historii Hondy.

przejdź do artykułu » data: 15.11.2021

testowany model: Honda e

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: honda, honda e

menadzerfloty.pl Renault Arkana – w zgodzie z modą i ekologią

Dotychczas SUV-y coupé pojawiały się przede wszystkim w ofertach marek premium. Renault Arkana to jeden z pierwszych samochodów z takim nadwoziem na rynku europejskim w segmencie aut popularnych. Mieliśmy okazję jeździć topową wersją tego modelu R.S. Line z silnikiem E-Tech Hybrid 145.

przejdź do artykułu » data: 15.10.2021

testowany model: Renault Arkana

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: renault, renault arkana