Wybrany serwis: menworld.pl

menworld.pl OPEL MOKKA 1.2 TURBO GS-LINE – FRANCUSKI OPEL LEPSZY OD AMERYKAŃSKIEGO?

To dopiero druga generacja crossovera Opel Mokka, ale ciężko przyrównywać ją do poprzedniej. Nowa jest efektem downsizingu, zarówno gabarytowo jak i pod maską. A przy tym wręcz niepodobna do tego, co oferował poprzednik. A to za sprawą kupna Opla przez PSA. Teraz bliżej mu do bliźniaczego konstrukcyjnie 2008 czy Crosslanda. W takim razie po co tworzyć samemu sobie konkurencję na rynku?

przejdź do artykułu » data: 07.01.2022

testowany model: OPEL MOKKA 1.2 TURBO GS-LINE

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: opel mokka, opell

menworld.pl MERCEDES S500 W223. TEST NAJNOWSZEGO MERCEDESA KLASY S. GWIAZDA…

Zauroczenie do poprzedniczki, modelu W222 trwało bardzo długo. Piękna, biała limuzyna przyciągała wzrok innych kierowców. Czy najnowszy Mercedes Klasy S (2021) również zawrócił mi w głowie? Oto przed Wami Mercedes S500 W223. Test tego modelu – tego konkretnego wariantu silnikowego udowodnił mi, że poprzednio trochę się myliłem.

przejdź do artykułu » data: 16.12.2021

testowany model: MERCEDES S500 W223

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa s

menworld.pl FORD FUSION Z USA CZYLI TEST MONDEO OD WUJKA SAMA

Mamy rok 2021. Nowe auta wyposażeniowo przypominają „golasy”, które jeszcze kilka lat temu zamawiane były jako „flotowki”, a Mirek – handlarz sam nie wie ile wołać za używkę w swoim komisie. Czy w takim wypadku jest to idealny czas na zmianę auta? Tak i nie. Wszystko zależy od tego, czy rozważymy wszystkie opcje i podejmiemy ryzyko. Ryzyko, o którym chcę napisać w tym artykule, to kupno auta zza oceanu, bazując na przysłowiowym „co gały widziały”. Przed wami test Ford Fusion z USA po pół roku użytkowania. Jak sprawdza się Ford Mondeo z USA? Sprawdźcie.

przejdź do artykułu » data: 15.11.2021

testowany model: FORD FUSION

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: ford, ford fusion

menworld.pl ALFA ROMEO GIULIA QUADRIFOGLIO – POKUSA, KTÓREJ SIĘ NIE OPRZESZ

Uwodzi, czaruje, namawia do złego, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio to istny diabeł szepczący ci do ucha. Ciężko w niej o głos rozsądku. Kto kupuje takie samochody? To musi być ktoś szalony! Ale… przecież tacy są miłośnicy motoryzacji. W poniedziałek zawiozą dzieci do szkoły, a w sobotę wyskoczą poszaleć na torze. Czy Giulia z koniczynką jest autem idealnym? Ja się w niej zakochałem, ale mój portfel już niekoniecznie. Dlaczego Quadrifoglio jest idealna?

przejdź do artykułu » data: 24.10.2021

testowany model: ALFA ROMEO GIULIA QUADRIFOGLIO

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: alfa romeo, alfa romeo giulia

menworld.pl FORD TRANSIT TRAIL AWD – JESZCZE DOSTAWCZAK CZY JUŻ TERENÓWKA?

Dostawczak oferuje zazwyczaj napęd na jedną oś. To sprawia, że jazda w ciężkim terenie jest utrudniona. Co mają więc zrobić osoby, które często dostarczają towar tam, gdzie ze świecą szukać asfaltu? Odpowiedzią jest testowany przeze mnie Ford Transit Trail AWD, a więc – jak sama nazwa mówi – dostawczak z napędem na cztery koła.

przejdź do artykułu » data: 27.09.2021

testowany model: FORD TRANSIT TRAIL AWD

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: ford, ford transit