Wybrany serwis: menworld.pl

menworld.pl HYUNDAI I30 FASTBACK N-LINE: KOMPAKT ZE STYLOWYM PLECAKIEM

Plecaki mają to do siebie, że są brzydkie, ale praktyczne. Trudno dobrać je do eleganckiego ubioru, ale pomieszczą wszystkie Twoje graty. W przypadku Hyundaia i30 Fastback w wersji N-Line jest odwrotnie – plecak wygląda świetnie, ale w sumie nie jest on do niczego potrzebny.

przejdź do artykułu » data: 29.04.2021

testowany model: HYUNDAI I30 FASTBACK N-LINE

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i30

menworld.pl DS7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 LOUVRE – POCZUŁEM SIĘ JAK PARYSKI ARYSTOKRATA

„Fajny ten samochód, a co to za marka?” Z tym pytaniem spotykałem się prawie codziennie. Odpowiedź na nie jest co prawda oczywista. Ale sama nazwa DS większości osób nic nie mówi. I jak to im wytłumaczyć? Że DS to taki Citroen, tylko że premium? No nie do końca. To jaki właśnie jest DS7 Crossback oprócz tego, że zwraca mocno na siebie uwagę na ulicy?

przejdź do artykułu » data: 27.04.2021

testowany model: DS7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 LOUVRE

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen ds7

menworld.pl PEUGEOT 508 SW HYBRID: TO TYLKO PEŻOT?

Śmiało, powiedz to jeszcze raz! Nic mnie tak nie denerwuje, jak marudzenie specjalistów, którzy nie mają zielonego pojęcia o podejmowanym temacie. Swoje mądrości opierają zazwyczaj na wiejskich legendach zasłyszanych 15 lat temu od wujka Mariana, któremu zebrało się na wyznania po kilku głębszych. Obecne Peugeoty nie mają nic wspólnego z tymi, które oferowano przed laty. Przykład? Hybrydowy Peugeot 508 SW w topowej odmianie GT Pack.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: PEUGEOT 508 SW HYBRID

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 508

menworld.pl VOLKSWAGEN T-ROC R – CYWILNY ODRZUTOWIEC

T-Roc to samochód, który nie wzbudza zbyt dużych emocji. Jednak co się stanie, kiedy na jego klapie bagażnika znajdzie się charakterystyczna literka “R” … przed państwem Volkswagen T-Roc R! Jeśli na klapie T-Roca zauważysz tą enigmatyczną literę “R” bądź pewien, że nie będziesz miał okazji się jej długo przyglądać. Furiat, sprinter, pirat – te trzy rzeczowniki idealnie pasują do moich myśli, które krążą wokół “tworu” jakim jest Volkswagen T-Roc R.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: VOLKSWAGEN T-ROC R

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen t-roc

menworld.pl VOLVO XC40 T5 RECHARGE JEST OK. ALE NIE DLA CIEBIE I NIE DLA MNIE

Volvo ciągle coś knuje. A to newsy o tym, że przenoszą salony do Internetu, a to, że przechodzą w pełni na auta elektryczne. Niektóre rzeczy po przejęciu marki przez chińskie Geely wyszły Szwedom na plus. Ale tam, gdzie jest plus, znajdzie się i minus. Dlaczego więc hybrydowe Volvo XC40 T5 Recharge jest OK, ale ani nie dla Ciebie, ani dla mnie?

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: VOLVO XC40 T5 RECHARGE

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo xc40