Wybrane słowo kluczowe: mercedes

autogaleria.pl SUV z miękką hybrydą na dwa sposoby. Mercedes GLC 200 i Volvo XC60 B5

Miękkie hybrydy oferowane są w coraz większej liczbie aut. Rozwiązanie to nie tylko poprawia zużycie paliwa, ale także wpływa na jakość użytkowania auta. Sprawdzamy na co stać dwa auta z tego samego segmentu, choć wyposażone w skrajnie różne silniki - jest to Mercedes GLC 200 i Volvo XC60 B5.

przejdź do artykułu » data: 18.11.2019

testowany model: Mercedes GLC 200, Volvo XC60 B5

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes glc, volvo, volvo xc60

moto.onet.pl Mercedec CLA 200 Shooting Brake - gdzieś zapodział się silnik...

Nowy Mercedes CLA ma na pokładzie supernowoczesny system multimedialny, który z założenia ma nam ułatwić obsługę auta: – Hej, Mercedes! – Tak, pro-szę... – Opowiedz mi kawał. – Niestety, zo-sta-łam za-pro-je-kto-wa-na przez nie-mie-ckich in-ży-nie-rów. – Hej, Mercedes, wyłącz nawigację! – OK, wy-łączam we-nty-la-cję! – Hej, Mercedes... głupia jesteś! – Mam na-dzie-ję, że ci ul-ży-ło!

przejdź do artykułu » data: 05.11.2019

testowany model: Mercedec CLA 200 Shooting Brak

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cla

pablosgarage.pl Mercedes-Benz G63 AMG prawdziwie męski samochód dla samców alfa

Mercedes-Benz G63 AMG to jeden z tych samochodów, którego sylwetka powinna być zachowana przez wszystkie lata produkcji. Mercedes legendy nie zmienia, jedynie ją ulepsza. Niesamowite jak dobrze poradzili sobie projektanci i inżynierowie z Mercedesa, bliskość pierwowzoru jest niesamowita. Między innymi dlatego przez lata oglądamy ogromny sukces Mercedesa G Klasy i wiecie co? Najnowszy model jest po prostu genialny i bije na głowę swojego poprzednika pod każdym względem. Może tylko dźwięk silnika w poprzednim G wagonie był lepszy, wiecie sami WLTP.

przejdź do artykułu » data: 05.11.2019

testowany model: Mercedes-Benz G63 AMG

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa g

superauto24.se.pl 4 cylindry za 300 tys. zł. Czy Mercedes-Benz GLE 300d 4MATIC z bazowym motorem to dobry wybór? TEST, OPINIA

Choć 4-cylindrowy diesel pasuje do niego równie dobrze co Vin Diesel do Renault Thalia, uczciwie trzeba przyznać, że cztery gary w Mercedesie GLE to nic nowego. Takiego „mało prestiżowego" diesla pod maską miał poprzednik, czyli GLE pierwszej generacji, a jeszcze wcześniej Mercedes ML. Czy nowa, 2-litrowa jednostka wysokoprężna zasługuje na oznaczenie 300d i wystarcza, by zapewnić rozsądną dynamikę w sporym SUV-ie?

przejdź do artykułu » data: 04.11.2019

testowany model: Mercedes-Benz GLE 300d 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa gle

namasce.pl Mercedes-AMG A 35 4MATIC – Szybko i spokojnie

Gama kompaktowych Mercedesów jest naprawdę rozbudowana. Jej fundament to Klasa A występująca w licznych konfiguracjach. Wśród nich znajdziemy łącznik między podstawowymi wersjami a… pełnym szaleństwem. Czy „trzydziestka piątka” jest jednak kompromisem, który da pełną satysfakcję wymagającemu użytkownikowi?

przejdź do artykułu » data: 28.10.2019

testowany model: Mercedes-AMG A 35 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa a

projectautomotive.pl Mercedes-Benz X 350d 4MATIC Power – test

Czy dla pikapów jest miejsce w klasie premium? To pytanie zadaliśmy już przy okazji pierwszego testu Mercedesa klasy X, który jednak okazał się być jedynie droższym wcieleniem Nissana Navary. Dziś pochylamy się nad tym problemem po raz drugi, bo testujemy auto w konfiguracji, która może przechylić szalę na drugą stronę.

przejdź do artykułu » data: 20.10.2019

testowany model: Mercedes-Benz X 350d 4MATIC Power

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa x

mototrendy.pl Mercedes Benz Klasa X 350D 4MATIC 7G-Tronic - Zaskakujący

Choć jest bliźniakiem Nissana Navary NP300 to w praktyce oba auta sporo różni. Mercedes zastosował po raz kolejny swój trik. Kupił gotowy projekt (Navara NP300 postała w 2015 roku) i po swojemu go przebudował. W efekcie mamy nowy przód w stylu Mercedesa, luksusowe wnętrze, motory i skrzynie biegów konstrukcji Daimlera. Projektując Navarę, Japończycy zadbali żeby było lifestylowo i offroadowo. Cechy te Klasa X odziedziczyła. Ale inżynierowie i styliści ze Stuttgartu dodali auto sporo od siebie…

przejdź do artykułu » data: 11.10.2019

testowany model: Mercedes Benz Klasa X 350D 4MATIC 7G-Tronic

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa x

menworld.pl Mercedes-Benz Citan Tourer – kombivan premium

Oferta Daimlera pod względem różnorodności modeli jest bardzo atrakcyjna. SUV-y, coupe, kombi, limuzyny, a nawet ciężarówki i busy. Producent od kilku lat ma w sprzedaży kombivana, który jest bliźniakiem Renault Kangoo. Czy Mercedes-Benz Citan Tourer to taka wersja premium francuskiego samochodu osobowo-dostawczego?

przejdź do artykułu » data: 10.10.2019

testowany model: Mercedes-Benz Citan Tourer

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes citan