Wybrane słowo kluczowe: mercedes

menadzerfloty.pl Mercedes-Benz E 300 de – Hybrydowy Diesel

Klasa E jest jednym z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się modeli spod znaku trójramiennej gwiazdy. Tym razem mieliśmy okazję bliżej poznać model w wersji 300 de, wpisujący się w obowiązujący obecnie trend ekologiczny – hybrydę plug-in opartą na silniku Diesla. To najlepszy dowód, że jednostki wysokoprężne nie odejdą w niepamięć tak szybko, jak niektórzy prognozowali.

przejdź do artykułu » data: 24.03.2020

testowany model: Mercedes-Benz E 300 de

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa e

namasce.pl Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Brake – Praktycznie stylowy

Mercedesem zawładnął szał tworzenia. Marka wypełnia kolejne nisze i daje klientom coraz większy wybór. Świetnym tego przykładem może być grupa kompaktów z gwiazdą na masce, w której nie brakuje ani modnych, ani szybkich, ani wygodnych modeli. Jednym z jej przedstawicieli jest CLA Shooting Brake, który ma łączyć dwa skrajnie różne światy: stylu i praktyczności.

przejdź do artykułu » data: 24.03.2020

testowany model: Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Brake

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cla

pablosgarage.pl Pierwszy w nowej gamie Mercedesa EQ – Elektryczny EQC400 | 408 KM | 765 Nm

Samochodowy Nowy Rok z lekkim opóźnieniem rozpocząłem od elektryzujących doznań z Mercedesem EQC400 w limitowanej wersji 1886. Jak wskazuje nazwa wersja wyprodukowana została tylko w 1886 sztukach, z czego 20 trafiło do Polski. Model rozpoczyna nową erę elektrycznej mobilności marki ze Stuttgartu i jest pierwszym reprezentantem rodziny EQ. Do 2022 roku producent zapowiedział wprowadzenie na rynek kolejnych modeli, z czego EQV i EQA jeszcze w tym roku. Następnie pojawią się modele EQB, EQS i EQE, odpowiednio w 2021 i 2022 roku.

przejdź do artykułu » data: 09.03.2020

testowany model: Mercedes EQC400 | 408 KM | 765 Nm

kategoria: samochody osobowe serwis: pablosgarage.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes eqc

motofakty.pl Test Mercedes CLA 220 4MATIC 2.0 190 KM. Z miłości do (nie)praktyczności

Nie będę owijał w bawełnę: mam słabość do tego samochodu. Za każdym razem, gdy mam okazję nim pojeździć – nie odmawiam. Znam go bardzo dobrze, testowałem ten model już kilkukrotnie, ale za każdym razem sprawia mi to ogromną radość. Mercedes CLA to pokaz wewnętrznej walki pomiędzy rozsądkiem i ekstrawagancją. Praktycznością i zabawą. I wiecie co wygrywa?

przejdź do artykułu » data: 26.02.2020

testowany model: Mercedes CLA 220 4MATIC 2.0 190 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cla

superauto24.se.pl Studenci prywatnych uczelni ustawiają się po to auto w kolejkach. Mercedes-AMG A 35 4MATIC - TEST, OPINIA, WIDEO

Mercedes-AMG A 35 4MATIC to ulgowy bilet do świata maszyn z Affalterbach. Po ten samochód studenci z drogich prywatnych uczelni ustawiają się kolejkami. Nic w tym dziwnego, bowiem kompaktowy sportowiec jest praktyczny, ostentacyjny, diabelsko szybki i jednocześnie nie pozwala, by kierowcy stała się krzywda. Czy to wystarczy, by być najlepszym zawodnikiem w klasie 300-konnych hot-hatchy?

przejdź do artykułu » data: 21.02.2020

testowany model: Mercedes-AMG A 35 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa a

wyborkierowcow.pl Mercedes CLA 200 Shooting Brake – TEST

Mercedes udowadnia, że nie każde kombi musi wyglądać jak karawan. Testujemy jedno z najefektowniej stylizowanych aut tego typu – nowego Mercedesa CLA Shooting Brake. Producenci samochodów od lat szukają różnych niezagospodarowanych nisz na rynku i starają się wypełnić je swoimi autami. Próby te często okazują się chybione – wtedy dany model po kilku latach dyskretnie znika z rynku. Ale co jakiś czas zdarza się, że taka nietypowa propozycja trafia w oczekiwania nabywców i znajduje naśladowców w gamach konkurencyjnych marek.

przejdź do artykułu » data: 10.02.2020

testowany model: Mercedes CLA 200 Shooting Brake

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cla