Wybrane słowo kluczowe: mercedes amg gt

test.auto.pl [TEST] Mercedes AMG GT 4 Door Coupe 63S

Mercedes ma w swojej gamie mnóstwo modeli. W segmencie E jest ich aż 3. Jest klasa E, model CLS, a od pewnego czasu również AMG GT 4 Door Coupe. I to właśnie ten ostatni jest najmocniejszym samochodem w ofercie Mercedesa. Ma 639 KM i 900 Nm, a ponieważ jest to liftback o kształcie Coupe, AMG GT idealnie wpasowuje się do klasy Gran Turismo. Tak samo jak AMG GT Coupe jest rywalem dla 911-stki, tak AMG GT 4 Door Coupe stało się idealnym rywalem dla Porsche Panamery.

przejdź do artykułu » data: 23.11.2020

testowany model: Mercedes AMG GT 4 Door Coupe 63S

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes amg gt

superauto24.se.pl To nie są auta dla Kowalskiego. TEST, OPINIA - Audi RS7 Sportback 4.0 TFSI V8 vs. Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe 63 S 4MATIC+

Audi RS7 Sportback oraz Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe 63 S 4MATIC+ to dwie nietuzinkowe limuzyny ubrane w efektowne szaty czterodrzwiowych coupe. Piekielnie mocne, niesamowicie szybkie i cholernie drogie, przez co dla wielu wręcz nieosiągalne. Wybór między nimi nie jest łatwy. Które auto jest zwycięzcą tego porównania?

przejdź do artykułu » data: 12.11.2020

testowany model: Audi RS7 Sportback 4.0 TFSI V8, Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe 63 S 4MATIC+

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs7, mercedes, mercedes amg gt

sportstandard.pl Mercedes-AMG GT S – baby supercar

Jak można opisać supersamochód? Gdzie przebiega granica między autem sportowym, a supercarem? Powiedzmy, że powinno być obrzydliwie drogie, mieć centralnie umieszczony silnik i najlepiej, żeby było włoskie. Mercedes-AMG GT S nie spełnia żadnej z tych cech, a jednak śmiało może grać w tej wyższej lidze. Czemu tak uważam?

przejdź do artykułu » data: 04.01.2018

testowany model: Mercedes-AMG GT S

kategoria: samochody osobowe serwis: sportstandard.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes amg gt

autogaleria.pl Mercedes-AMG GT R na torze Bilster Berg | TEST

Mercedes-AMG GT R w charakterystycznej zieleni. Bernd Schneider – słynny niemiecki kierowca wyścigowy. Trudny tor Bilster Berg. Co z tego wynika? Mnóstwo emocji i właśnie ten materiał. W ciągu dwóch dni mieliśmy okazję nie tylko zapoznać się z najmocniejsza odmianą, ale poznać całą gamę modeli rodziny AMG GT. Od “zwykłego” GT Coupe, przez modele GT S oraz limitowane edycje na pięćdziesięciolecie AMG (z tej okazji powstało jedyne 500 sztuk GT C w wersji z zamkniętym dachem), aż po topowego GT R.

przejdź do artykułu » data: 27.09.2017

testowany model: Mercedes-AMG GT R

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes amg gt

autokult.pl Mercedes-AMG GT R: jak zbliżyliśmy się do 100% możliwości nowego władcy torów wyścigowych

Jeśli model AMG GT powstał jako odpowiedź na kultowe Porsche 911, to GT R jest długo wyczekiwanym rywalem boskiego 911 GT3 RS. By GT miał szanse z nim się mierzyć, musiał stać się najbardziej ekstremalnym – i najszybszym – wozem, jaki kiedykolwiek opuścił bramy AMG.

przejdź do artykułu » data: 02.04.2017

testowany model: Mercedes-AMG GT R

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes amg gt

autotesty.com.pl Mercedes AMG GT S 4,0 V8 BiTurbo 510 KM

Pewnego pięknego, jesiennego dnia wybrałem się do stolicy po odbiór kolejnego auta testowego. Moja ekscytacja była jednak znacznie większa, niż zwykle, ponieważ w moje ręce miał lada moment trafić jeden z najmocniejszych i najbardziej ekskluzywnych pojazdów, z jakimi miałem do czynienia. Po niezbędnych formalnościach i życzeniach udanych jazd, wreszcie w moich rękach wylądował kluczyk od Mercedesa AMG GT S. Czas zacząć kilkudniową przygodę z tym monstrum!

przejdź do artykułu » data: 27.01.2016

testowany model: Mercedes AMG GT S 4,0 V8 BiTurbo 510 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes amg gt

motogen.pl Mercedes-Benz AMG GT S i MV Agusta F3 - rywale z jednej drużyny [wideo]

Mercedes-AMG i MV Agusta. Dwie marki wywołujące szybsze bicie serca. Zestawiliśmy je w jedynym właściwym miejscu – na torze wyścigowym. Możliwość jazdy takimi pojazdami to nie lada gratka i wcale nie zamierzamy ukrywać, że sprawiło nam to mnóstwo frajdy. Zwłaszcza że mogliśmy to zrobić w iście wymarzonych warunkach, czyli na wspomnianym torze wyścigowym. Oba pojazdy bezsprzecznie łączy chęć do dawania jak największej dawki przyjemności swoim kierowcom.

przejdź do artykułu » data: 07.01.2016

testowany model: Mercedes-Benz AMG GT S, MV Agusta F3

kategoria: motocykle serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes amg gt, mv agusta, mv agusta f3