Wybrane słowo kluczowe: mercedes gls

namasce.pl Mercedes-Benz GLS 500 4MATIC – Rozmiar ma znaczenie

Zwolennicy samochodów luksusowych stawiają na limuzyny. I nie jest to żadne zaskoczenie. Moda na SUV-y sprawia jednak, że coraz częściej chcą się przełamać i spróbować czegoś innego. Co zrobić, by odkryć „nowe”, ale nie stracić na wizerunku? No cóż, wbrew pozorom nie ma zbyt wielu alternatyw, ale jedną z najbardziej oczywistych wydaje się Mercedes-Benz GLS.

przejdź do artykułu » data: 07.01.2019

testowany model: Mercedes-Benz GLS 500 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes gls

motocollection.pl Test – Mercedes-Benz GLS500

Zawsze uważałem, że SUV-owi powinien wystarczyć wysokoprężny silnik, który po pierwsze, zapewni dość momentu obrotowego w — jakimkolwiek by to nie było — terenie. Po drugie, będzie wystarczająco oszczędny w trasie. Mercedes GLS500 nie dość, że gabarytami i masą przypomina monumentalny Pałac Parlamentu w Bukareszcie, to jeszcze porusza się za pomocą benzynowego V8 i co ciekawsze, to połączenie naprawdę ma sens!

przejdź do artykułu » data: 14.03.2017

testowany model: Mercedes-Benz GLS500

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes gls

motopodprad.pl Test: Mercedes GLS 500 – bestia z piekła rodem

Jako entuzjaści motoryzacji z pewnością mieliście w dzieciństwie marzenie przejechania się wielkim, bulgoczącym V8. W dobie downsizingu, pilnowania emisji dwutlenku węgla i innych eko-spraw spędzających sen z powiek lobbystom w Brukseli, może być to coraz trudniejsze. Mnie jednak udało się dosiąść Mercedesa GLS 500 i przetestować go specjalnie dla Was. Jaki jest efekt naszej przygody? Zobaczcie sami.

przejdź do artykułu » data: 15.02.2017

testowany model: Mercedes GLS 500

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes gls

superauto24.se.pl TEST Mercedes-Benz GLS 500 4MATIC: precz z rozsądkiem

Ma grubo ponad 5 metrów długości, dumnie pręży się na ogromnych 21-calowych aluminiowych felgach i jest cholernie niepraktyczny w miejskiej dżungli. Na dodatek podstawowa wersja tego auta kosztuje tyle, co niezłe mieszkanie w Warszawie, a testowana przez nas odmiana V8 wciąga paliwo wiadrami. Mercedes-Benz GLS ze zdrowym rozsądkiem i chłodną kalkulacją ma niewiele wspólnego. Tylko czy zdrowy rozsądek i matematyczne podejście do życia zawsze muszą być traktowane priorytetowo?

przejdź do artykułu » data: 09.02.2017

testowany model: Mercedes-Benz GLS 500 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes gls

namasce.pl Mercedes-Benz GLS 500 4MATIC – Pałac(yk)

SUV-y rosną w siłę. Cieszą się ogromną popularnością i nic nie wskazuje na to, by coś w tej kwestii miało się zmienić. Wybór tego typu aut jest ogromny i każdy może znaleźć coś dla siebie. Jeśli jednak szukamy prawdziwego luksusu opakowanego w ogromną karoserię, ofert jest jak na lekarstwo. Na szczęście w tym przypadku nie oznacza to konieczności decydowania się na model, który nie do końca jest w stanie spełnić oczekiwania. Skąd ten wniosek?

przejdź do artykułu » data: 07.12.2016

testowany model: Mercedes-Benz GLS 500 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes gls

autowizja.pl Cesarz

W zeszłym roku Mercedes przewrócił do góry nogami nazewnictwo swoich SUVów, co początkowo wydawało nam się durnym pomysłem. Przecież wszystko było już dawna ponazywane, każdy się przyzwyczaił i wie o co chodzi. Otóż nie. Dopiero teraz wszystko zaczyna nabierać sensu i jest powiązane z popularnymi osobowymi autami marki. Tak więc SUV oparty na klasie A to GLA, na klasie C to GLC, a na klasie E to GLE. Tym samym łatwo wydedukować, że najbardziej luksusowa klasa S w uterenowionej wersji to GLS. Z premedytacją pominęliśmy Klasę G, której nazwanie SUV nie przystoi.

przejdź do artykułu » data: 28.09.2016

testowany model: Mercedes GLS 500

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes gls

autogaleria.pl Mercedes GLS500 4MATIC: (S)tatus

Mercedes klasy S świetnie prezentuje się przed eleganckim biurowcem – zwłaszcza, gdy podjeżdżamy nim podczas wizyty ważnych gości. Ten sam model, tylko w wersji Coupe jest z kolei symbolem swoistej ekstrawagancji i naprawdę dobrego gustu. Rodzina z literą S ma od (nie)dawna jeszcze jednego członka, który to nieco odróżnia się od pozostałych modeli. Patrząc na niego można powiedzieć – chcę wygody, wolności i przestrzeni.

przejdź do artykułu » data: 02.07.2016

testowany model: Mercedes GLS500 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes gls

projectautomotive.pl Mercedes-Benz GLS 350d 4MATIC – pierwszy kontakt

W ofercie Mercedesa jest tylko jeden model, który może odebrać S-klasie miano flagowego produktu marki. To największy i najbardziej luksusowy SUV w ofercie, czyli coś dla tych, którzy mają sporo pieniędzy, ale najlepiej czują się w naprawdę wielkim aucie. Mowa oczywiście o GLS, który niedawno został przemianowany z nazwy GL zyskując przy tym kilka odświeżonych atrybutów.

przejdź do artykułu » data: 16.06.2016

testowany model: Mercedes-Benz GLS 350d 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes gls