Wybrane słowo kluczowe: mercedes klasa b

autogaleria.pl TEST: Cichy debiut. Mercedes B 200d

Stylistycznie, nowy model jest w zasadzie ewolucją tego, co widzieliśmy w poprzedniej generacji, zaktualizowanym o charakterystyczne detale aktualnego języka stylistycznego. Sprawdzona bryła minivana nie uległa jednak większym zmianom. Samochód ma o około 3 cm dłuższe nadwozie oraz rozstaw osi, jest o centymetr szerszy i pół centymetra wyższy, a więc również wymiary nie zmieniły się radykalnie.

przejdź do artykułu » data: 13.08.2019

testowany model: Mercedes B 200d

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa b

namasce.pl Używany: Mercedes-Benz Klasy B (2005-2011)

Mercedes-Benz Klasy B powstał w 2005 roku, a w 2008 przeszedł drobny lifting. Już na wstępie warto zaznaczyć, że budzi skrajnie różne emocje. Jedni go uwielbiają, a inni twierdzą, że nie zasługuje na gwiazdę zamontowaną w grillu. Tak czy inaczej, jego pierwsza generacja cieszy się na rynku wtórnym sporym zainteresowaniem.

przejdź do artykułu » data: 25.04.2017

testowany model: Mercedes-Benz Klasy B (2005-2011)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa b

superauto24.se.pl TEST Mercedes-Benz B220 4Matic: czy minivan klasy premium ma sens?

Kilka miesięcy temu ortodoksyjni fani BMW przeżyli szok. Bawarski producent zaprezentował pierwsze swoje auto z napędem na przód. Dodatkowo, był to również pierwszy minivan spod znaku niebieskiego śmigła. Głosy krytyki, niedowierzania oraz zadumy słychać do dzisiaj. Mercedes-Benz zrobił to jednak dużo wcześniej. W roku 2005 zaprezentował zupełnie nową klasę B, czyli minivana blisko spokrewnionego z najmniejszą klasą A. Dziś nikt nie płacze, nikt nie lamentuje i nikt nie narzeka.

przejdź do artykułu » data: 24.06.2015

testowany model: Mercedes-Benz B220 4Matic

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa b

moto.wp.pl Mercedes B220 4MATIC: z myślą o rodzinie

Moda na kompaktowe minivany coraz odważniej wkracza do segmentu premium. Pod koniec zeszłego roku w ofercie BMW pojawił się Active Tourer, a Mercedes odświeżył Klasę B. Ten drugi producent ma jednak znacznie większe doświadczenie w klasie skierowanej do rodzin lub taksówkarzy. Pierwsza generacja popularnego auta ze Stuttgartu przez 6 lat znalazła ponad 700 tysięcy nabywców. Druga odsłona w wersji polftingowej zapewnia funkcjonalne wnętrze, żwawe jednostki napędowe i szeroką możliwość personalizacji.

przejdź do artykułu » data: 04.05.2015

testowany model: Mercedes B220 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa b

motocollection.pl Czy minivan może wywoływać emocje?

Tego typu samochody uchodzą na absolutnie najnudniejsze na świecie, a ich właściciele najczęściej wyglądają na takich, którzy poddali się i czekają w spokoju na kres swojej egzystecji. Co więc w takim razie robi tutaj BMW? Podobno odnalazło niszę, o którą dopominali się klienci. My zaś sprawdzamy, czy w porównaniu z Mercedesem B200 faktycznie Active Tourer jest tego wart.

przejdź do artykułu » data: 22.04.2015

testowany model: BMW 225i Active Tourer, Mercedes-Benz B200

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 2, mercedes, mercedes klasa b

namasce.pl Mercedes-Benz B 220 7G-DCT 4MATIC – Samochód rodzinny może być fajny…

Minivany to przeważnie nudne „puszki”, które mają na swojej „głowie” jedynie prorodzinne zadania. Wszystkie są oczywiście związane z praktycznością. Pytanie tylko, czy rzeczywiście muszą być nudne? Otóż… nie. Dowodem takiego stanu rzeczy jest Mercedes-Benz Klasy B, który w prezentowanej wersji okazuje się bardzo charakterny.

przejdź do artykułu » data: 16.04.2015

testowany model: Mercedes-Benz B 220 7G-DCT 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa b

rwdpb.pl Test – Mercedes-Benz B220 4Matic 7G DCT

W połowie lat 70-tych Volkswagen zaprezentował światu Golfa, który stał się protoplastą samochodów kompaktowych. W trakcie całego swojego cyklu pojawiło się sporo różnych wersji nadwoziowych, jak na przykład cabrio, czy bagażowe Caddy. W 1996 roku Francuzi poszli o krok dalej i na płycie podłogowej klasycznego kompakta stworzyli minivana – samochód, który miał być do bólu praktyczny. Dziś klasa ta pomału odchodzi w zapomnienie przez różnego rodzaju crossovery, jednak Mercedes pozostał wierny temu co sprawdzało się przez tyle lat i ma w swojej ofercie klasę B.

przejdź do artykułu » data: 22.03.2015

testowany model: Mercedes-Benz B220 4Matic 7G DCT

kategoria: samochody osobowe serwis: rwdpb.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa b

auto-strefa.pl Mercedes B220 4Matic - trudny orzech do zgryzienia

Mercedes Klasy B nigdy nie był liderem i flagowym produktem firmy ze Stuttgartu. W związku ze słabo popularnym segmentem mikrovanów nie święcił szczytów sprzedaży. Nie oznacza to jednak, że to auto jest pozbawione sensu, zwłaszcza teraz, gdy wyrósł mu rywal z Bawarii.

przejdź do artykułu » data: 17.03.2015

testowany model: Mercedes B220 4Matic

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-strefa.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa b

moto.pl Mercedes Klasy B po liftingu | Pierwsza jazda | Diabeł tkwi w szczegółach

Patrząc na nowego Mercedesa Klasy B początkowo ma się wrażenie, że nic się nie zmieniło. Warto mu się jednak przyjrzeć nieco dokładniej. Wbrew pozorom szczegóły mają znaczenie. Dzięki nim całość może okazać się lepsza - taką strategię przyjął Mercedes. Modernizacja Klasy B zbiegła się w czasie z debiutem konkurencyjnego minivana BMW - serii 2 Active Tourer.

przejdź do artykułu » data: 28.12.2014

testowany model: Mercedes Klasy B po liftingu

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa b