Wybrane słowo kluczowe: mercedes klasa cls

menworld.pl Test Mercedes-Benz CLS 400d – czterodrzwiowe coupe po raz trzeci

Mercedes-Benz CLS trzeciej generacji to przede wszystkim nowa stylistyka, do której będą nawiązywać (i nawiązują) inne modele, takie jak Klasa A, czy GLE. O ile pierwsza generacja CLS’a była według mnie zdecydowanie odrzucająca, o tyle za drugą do dziś się oglądam, gdy mijam ją na ulicy. Czy obecnie sprzedawany CLS również sprawi, że serce zabije mi szybciej? Oto test Mercedes-Benz CLS 400d. Zapraszam.

przejdź do artykułu » data: 14.11.2018

testowany model: Mercedes-Benz CLS 400d

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cls

motoryzacja.interia.pl MERCEDES CLS 400D. SEDAN O CECHACH COUPE

"Poeksperymentuj z ćwiczeniem uśmiechu. Niezależnie od tego, jak się w danej chwili czujesz, zachowuj się tak, jakbyś czuł się świetnie. Uśmiechnij się, wykrzyw swoją twarz mniej lub bardziej w uśmiech. Pozwól, aby oddech przychodził... i odchodził... I czekaj aż się ponownie pojawi samodzielnie. Uśmiechnij się, i poczuj to. Hormony szczęścia wywołują dobre samopoczucie i odprężenie. Znajdź czas, aby pobyć ze sobą..." Takie teksty to jedna z niezliczonych funkcji Mercedesa CLS 400d. A sam samochód? Ech...

przejdź do artykułu » data: 14.09.2018

testowany model: MERCEDES CLS 400

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cls

namasce.pl Mercedes-Benz CLS 400 d 4MATIC – kolejny rozdział

Nie jest tajemnicą, że czterodrzwiowe coupe skradły moje serce już w chwili debiutu pierwszej generacji CLS-a. Ujmują swymi pięknymi sylwetkami skuteczniej, niż wiele stricte sportowych aut, a do tego oferują genialne warunki podróżowania. Wspomniany wyżej pionier ze Stuttgartu doczekał się właśnie trzeciego wcielenia. Czy wciąż możemy go nazywać obiektem pożądania fanów motoryzacji?

przejdź do artykułu » data: 04.09.2018

testowany model: Mercedes-Benz CLS 400 d 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cls

projectautomotive.pl Mercedes-Benz CLS 400d 4MATIC – test

W segmencie limuzyn-coupe nowości pojawiają się rzadko, ale kiedy już nadchodzą, to… hurtowo. Nie tak dawno sprawdzaliśmy dla Was najnowsze wcielenie Audi A7, a tym razem na warsztat bierzemy prekursora tej klasy – Mercedesa CLS. Jego trzecia generacja ponownie jest rewolucją dla całej marki – o ile wnętrze wygląda znajomo, tak sylwetka i detale na zewnątrz są zupełnie nowe i niespotykane wcześniej wśród aut spod znaku gwiazdy.

przejdź do artykułu » data: 12.05.2018

testowany model: Mercedes-Benz CLS 400d 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cls

cartests.pl Mercedes-Benz CLS350 4Matic - kompan w podróży

Kiedyś czterodrzwiowe coupe było czymś nie do pomyślenia. Gdy w 2004 roku Mercedes-Benz zaprezentował CLS-a, wypełnił niszę rynkową i zapoczątkował zupełnie nowy segment oraz ekspansję dynamicznych limuzyn. Osoby znające się dokładniej na nadwoziach samochodów, od razu zlinczują mnie za nazwanie CLS-a autem coupe. Wiem, jest to 4-drzwiowy fastback, podobnie jak Porsche Panamera, a inni konkurenci w postaci Audi A7 i Aston Martina Rapide to 5-drzwiowe liftbacki.

przejdź do artykułu » data: 19.01.2016

testowany model: Mercedes-Benz CLS350 4Matic

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cls

autokult.pl Mercedes-Benz CLS 350 BlueTEC 4MATIC - test, opinia, spalanie, cena

Wszystko zaczęło się od tego właśnie modelu. Mercedes CLS zapoczątkował nowy segment, a właściwie podsegment samochodów czterodrzwiowych o charakterze coupé. Choć słowa „czterodrzwiowe” i „coupé” wykluczają się wzajemnie choćby z definicji, to jednak to pojęcie już się przyjęło, a aut tego typu stale przybywa. Jednak konserwatyści twierdzą, że król może być tylko jeden, a dla wielu z nich królem zawsze jest i będzie Mercedes.

przejdź do artykułu » data: 14.11.2015

testowany model: Mercedes-Benz CLS 350 BlueTEC 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cls

autowizja.pl Książę w dżinsach

Z reguły nie mówimy o szczęściu zamkniętym w niewielkiej skrzyneczce, wyimaginowanych stworzeniach ze świecącymi palcami tudzież niekończącej się radości przepełniającej ludzi o wybitnie dobrym sercu, ale tym razem będzie odrobinę inaczej. Inteligentnie brzmiących morałów czy też niemniej istotnych prawd o życiu nie ma się jednak co spodziewać – poniższa (dodajmy: stosunkowo krótka) historia jest bowiem jak przepis na zupę serową – w świadomości biernie patrzących na zmiany rzeczywistości ludzi może i gdzieś funkcjonuje, ale czy jest on aż taki ważny?

przejdź do artykułu » data: 06.09.2015

testowany model: Mercedes CLS 350 BlueTEC 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa cls