Wybrane słowo kluczowe: mercedes klasa gla

projectautomotive.pl Mercedes-Benz GLA 220 4MATIC – test

Hyundai Tucson to całkiem ładny, nieźle wyposażony i atrakcyjnie skalkulowany SUV, który najprawdopodobniej przypadnie do gustu zdecydowanej większości poszukujących tego typu samochodu. Czy to oznacza, że testowy wariant, z 1.7 litrowym turbodieslem jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę i dlaczego właśnie nie?

przejdź do artykułu » data: 24.04.2018

testowany model: Mercedes-Benz GLA 220 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa gla

namasce.pl Mercedes-Benz GLA 220 4MATIC – Z przypudrowanym nosem

Polski oddział Mercedesa sprzedał w minionym roku niemal 16 tysięcy nowych samochodów. W tej kategorii wdarł się do pierwszej dziesiątki, co jest sporym sukcesem i najlepszym wynikiem spośród wszystkich marek premium. I za to należą się brawa. Tak dobry wynik to zasługa nie tylko limuzyn, ale także modeli kompaktowych, które przyciągają do salonów coraz młodszych klientów. Jednym z reprezentantów tej zasłużonej floty jest GLA, czyli SUV wykorzystujący podzespoły A-Klasy. Tak się złożyło, że miałem okazję sprawdzić egzemplarz po liftingu…

przejdź do artykułu » data: 04.01.2018

testowany model: Mercedes-Benz GLA 220 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa gla

motopodprad.pl Test: Mercedes GLA 220 4Matic – pierwsze wrażenie

Mówi się, że o wszystkim decyduje pierwsze wrażenie. GLA miało więc u mnie od początku pod górkę. Czy zdołało mnie jednak do siebie przekonać? Zdarza się, że wsiadam do samochodu i już wiem, że najbliższe kilka dni, które z nim spędzę, będą fajne. Podoba mi się pozycja za kierownicą, nie mam problemów z ustawieniem sobie radia i nawigacji, a do tego czuję “to coś”, które trudno zdefiniować, ale prawdopodobnie wszyscy mniej więcej wiedzą, co mam na myśli. Czuje się w nim dobrze.

przejdź do artykułu » data: 03.10.2017

testowany model: Mercedes GLA 220 4Matic

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa gla

motoryzacjafilipa.wordpress.com 138# Mała gwiazda – Mercedes Benz GLA

Segment kompaktowych crossover’ów, „suv’ów” z roku na rok poszerza swoje kręgi, jednocześnie sięgając do coraz większego grona odbiorców, a niemal już każda licząca się marka na rynku ma swojej ofercie taki model. W tej „grupce” jest także producent ze Stuttgartu, który w 2013 roku zaprezentował światu GLA, a on błyskawicznie odniósł sukces. Teraz po pięciu latach Mercedes zdecydował się przeprowadzić mu małą kurację odmładzającą, a ja postanowiłem sprawdzić co jest takiego fajnego w tym kompaktowym „suv’ie”.

przejdź do artykułu » data: 14.05.2017

testowany model: Mercedes Benz GLA

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacjafilipa.wordpress.com
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa gla

premiummoto.pl Mercedes-Benz GLA 250 4Matic – test

GLA to wstęp do świata SUV-ów Mercedesa-Benz. To także drugi najchętniej kupowany model Mercedesa w Polsce (wynik na 2015 rok). Tylko czy GLA to faktycznie SUV? Przekonajmy się, ile z SUV-a jest w GLA na przykładzie mocnej wersji 250 z napędem na wszystkie koła 4Matic i podniesionym zawieszeniem!

przejdź do artykułu » data: 07.08.2016

testowany model: Mercedes-Benz GLA 250 4Matic

kategoria: samochody osobowe serwis: premiummoto.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa gla