Wybrane słowo kluczowe: mercedes klasa s

cartests.pl TEST: Mercedes-Benz S500 Long 4Matic

Trzy miesiące temu opowiedziałem Wam o tym, jak bardzo nowa klasa S wyskoczyła przed peleton, jak nieprawdopodobną jest demonstracją możliwości marki, jakim pokazem siły na tle rywali, którzy nagle wyglądają staro i smętnie. Wtedy pod maską pracował duży, potężny diesel, który jednak budził mieszane uczucia – dziś czas na napęd benzynowy.

przejdź do artykułu » data: 10.06.2021

testowany model: Mercedes-Benz S500 Long 4Matic

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa s

motoryzacja.interia.pl MERCEDES S 400 D 4MATIC LONG. DOSTOJNA ELEGANCJA

Mercedes S 400 d 4MATIC Long, linia AMG. Lakier: czerń obsydianu. Tapicerka: skóra nappa Exclusive. Długość: 5289 mm. Pakiety wyposażenia: First Class, Business Class, Chauffeur, Air Balance, Energizing, Dictronic Plus i parę innych. System nagłośnienia: Burmester High-end 4D Surround. Mnóstwo nowoczesnej techniki. Wybitne osiągi. Cena?

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: MERCEDES S 400 D 4MATIC LONG

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa s

cartests.pl TEST: Mercedes-Benz Klasa S W223 S400d 4Matic

Dziś proponuję film bardzo długi, ale zapewniam, że nie tylko dla klientów i przyjaciół Mercedesa, ale dla każdego fana motoryzacji pisanej wielką literą obejrzenie tego długiego filmu nie będzie czasem straconym. Przed Wami nowa Sonderklasse. Czyli klasa S jak… wyjątkowa. Duży test.

przejdź do artykułu » data: 11.03.2021

testowany model: Mercedes-Benz Klasa S W223 S400d 4Matic

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa s

motoryzacja.interia.pl MERCEDES S 560 4MATIC L - WZÓR KOMFORTU

Mimo zmian, jakie zaszły m.in. pod maską topowego Mercedesa, klasa S nie zmienia kursu. Jej cel pozostaje ten sam: zapewnić pasażerom maksymalny komfort. Aktualna odsłona klasy S, model W222, jest w produkcji od 2013 r. I choć nie zdążyła się jeszcze zestarzeć - wciąż wygląda atrakcyjnie, a jej design jest spójny z resztą gamy Mercedesa - doczekała się liftingu. Odmienona "eska" wyróżnia się większym i inaczej stylizowanym grillem, zmieniono też przednie oraz tylne światła i zderzaki. W kabinie najłatwiej zauważyć nową kierownicę.

przejdź do artykułu » data: 26.05.2020

testowany model: MERCEDES S 560 4MATIC L

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa s

motopodprad.pl Test: Mercedes S560 Coupe – szał pał

Osiągi, elegancję, prestiż, nietuzinkowość oraz piękno ciężko znaleźć w jednym samochodzie. Jest jednak parę modeli, w których zakochujesz się jeszcze zanim ruszysz z miejsca. Potrzebujecie dowodu? Stoi właśnie pod moim oknem – Mercedes S560 Coupe z cudownym V8 pod długą maską.

przejdź do artykułu » data: 14.11.2018

testowany model: Mercedes S560 Coupe

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa s

motofilm.pl Mercedes-AMG S63 4MATIC+ Long

Przyspieszenie do 100 km/h w czasie 3 sekund i ponad 300 km/h prędkości maksymalnej. To określenia kojarzone zazwyczaj z samochodami supersportowymi. W przypadku opisywanego auta możemy jeszcze dopisać potężną dawkę luksusu, niesamowity komfort i prawie 3 metry rozstawu osi. Przed Państwem auto, któremu osiągów jeszcze nie tak dawno mogły pozazdrościć najbardziej pożądane modele Ferrari czy Lamborghini. Poznajcie Mercedesa-AMG S63 L 4MATIC+.

przejdź do artykułu » data: 10.10.2018

testowany model: Mercedes-AMG S63 4MATIC+ Long

kategoria: samochody osobowe serwis: motofilm.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa s

okiemkierowcy.pl MERCEDES-BENZ S560 COUPE – PRESTIŻOWE MARZENIA

Wiele osób mówiło mi, że jest to samochód, do którego czują się za młodzi. Dodam, że były to osoby starsze ode mnie. Podczas każdej z takich konwersacji pokornie dawałem się uwieść konformizmowi i mówiłem, że ja też, jako młody chłopak, czuje się nie na miejscu w takim samochodzie. Jednak prawda jest zupełnie inna. Od lat dziecięcych byłem przekonany, że kiedyś będę miał własnego Bentleya lub inną luksusową limuzynę, najlepiej z szoferem.

przejdź do artykułu » data: 14.09.2018

testowany model: MERCEDES-BENZ S560 COUPE – PRESTIŻOWE MARZENIA

kategoria: samochody osobowe serwis: okiemkierowcy.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa s