Wybrane słowo kluczowe: mercedes sprinter

motopodprad.pl Test: Mercedes Sprinter – zabudowa lawety w formacie premium

Mimo, że zaczęliśmy testować auta użytkowe już dawno, tak test lawety odkrył przed nami wiele tajemnic świata aut roboczych. Jakie wyposażenie jest niezbędne, a nad którym możemy się zastanowić? Czy auto o roboczym charakterze (laweta) może być premium?

przejdź do artykułu » data: 13.01.2020

testowany model: Mercedes Sprinter

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes sprinter

moto.onet.pl Mercedes Sprinter 319 CDI - furgon de luxe - Test

Auta dostawcze kupowane są zwykle przez firmy, według ściśle określonych kryteriów. Liczą się walory użytkowe i cena, więc zamawiający z listy opcji wybierają tylko to, co jest im lub ich pracownikom rzeczywiście potrzebne. Tym razem mieliśmy okazję przejechać się Mercedesem Sprinterem, który został skonfigurowany zupełnie inaczej – tak, żeby pokazać, jak przyjemnym miejscem pracy może być nowoczesny dostawczak.

przejdź do artykułu » data: 16.09.2019

testowany model: Mercedes Sprinter 319 CDI

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes sprinter

menworld.pl Mercedes-Benz Sprinter 319 CDI – nowe technologie w dostawczaku

Niektóre przedsiębiorstwa nie patrzą na dostawczaki jako typowe pojazdy do transportu towaru. Są firmy, którym zależy na ciekawych rozwiązaniach technologicznych, na rozbudowanych systemach bezpieczeństwa i komforcie. Czy Mercedes-Benz Sprinter 319 CDI ma te cechy? Przekonajmy się o tym.

przejdź do artykułu » data: 09.09.2019

testowany model: Mercedes-Benz Sprinter 319 CDI

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes sprinter

namasce.pl Mercedes-Benz Sprinter 319 CDI – Dostawczy high-tech

Jakie są najważniejsze cechy samochodów dostawczych? No jasne, że możliwości konfiguracyjne i przestrzeń załadunkowa. Właśnie na nich skupiają się projektanci, a co za tym idzie – sami nabywcy, którzy chcą dopasować pojazd do własnych potrzeb. Właśnie dlatego ten typ aut użytkowych często bywa mocno „w tyle” pod względem technologicznym, jeżeli porównamy go do zwykłych osobówek (przeładowanych nowoczesnymi rozwiązaniami). Mercedes-Benz wyszedł jednak temu naprzeciw i wraz z najnowszą odsłoną Sprintera pokazał, że dostawczak może być high-tech.

przejdź do artykułu » data: 31.07.2019

testowany model: Mercedes-Benz Sprinter 319 CDI

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes sprinter

moto-przestrzen.pl Mercedes Sprinter Furgon 319 CDI

Mercedes bardzo długo kazał czekać na kolejną generację Sprintera. Oczywiście w międzyczasie był nieustannie udoskonalany, jednak to nie to samo co kolejna generacja. Model W906 został zaprezentowany w 2006 roku i dopiero po 12 latach doczekał się następcy, jednak warto było czekać, bo obecny model jest w pewnym sensie rewolucyjny. Może nie jesteśmy wybitnymi specjalistami od samochodów użytkowych, jednak takie samochody pojawiają się u nas od czasu do czasu i zawsze stanowią ciekawe wyzwanie.

przejdź do artykułu » data: 08.03.2019

testowany model: Mercedes Sprinter Furgon 319 CDI

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes sprinter

motopodprad.pl Mercedes Benz Sprinter 316 CDI – Dostawczakiem w XXI wiek

W codziennym życiu dostawczaki możemy uznać za cichych bohaterów naszych czasów. Gdyby nie ich praca, nie zjedlibyśmy świeżutkiego pieczywa siedząc w wygodnym fotelu oraz czytając ulubioną książkę. Może nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale dostawczaki to auta do zadań specjalnych, niekoniecznie tych typowych jak przewóz pieczywa czy mebli. Zapraszam na test blaszanego przyjaciela przedsiębiorcy – Mercedesa Sprintera.

przejdź do artykułu » data: 11.12.2018

testowany model: Mercedes Benz Sprinter 316 CDI

kategoria: samochody użytkowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes sprinter