Wybrane słowo kluczowe: mitsubishi

moto-przestrzen.pl Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC 150 KM CVT

Mitsubishi ASX pojawiło się na rynku już dziesięć lat temu i pomimo tak długiego stażu wciąż nie doczekało się całkowicie nowej generacji. Japończycy są doskonale znani z tego, że właściwie co roku delikatnie odmładzają swoje modele, ale zazwyczaj ograniczają się one do naprawdę niewielkich modyfikacji. W drugiej połowie zeszłego roku Mitsubishi ASX doczekało się kolejnej kuracji odmładzającej, która nieco unowocześniła i dopracowała model, ale nie były to jakieś spektakularne zmiany.

przejdź do artykułu » data: 13.03.2020

testowany model: Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC 150 KM CVT

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi asx

autoblog24.pl MITSUBISHI ASX 2.0 MIVEC 150 KM CVT INSTYLE – TEST

Po 10 latach rynkowej obecności, pierwsza generacja Mitsubishi ASX ani myśli aby odejść na emeryturę. Model ten przeszedł ostatnio kolejną kurację odświeżającą, która wprowadziła zmiany zarówno w jego wyglądzie, jak również w zastosowanych rozwiązaniach mechanicznych i technologicznych.

przejdź do artykułu » data: 21.02.2020

testowany model: MITSUBISHI ASX 2.0 MIVEC 150 KM CVT INSTYLE

kategoria: samochody osobowe serwis: autoblog24.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi asx

test.auto.pl Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC 150KM CVT Intens Plus [TEST]

W dobie dzisiejszych czasów wszyscy gonimy za nowościami, a większość firm stara się tworzyć kolejne innowacje byle tylko wcisnąć nam kolejny produkt. To samo dzieje się w motoryzacji, gdzie poszczególne marki wprowadzają coraz to więcej nowinek technicznych, a żywot jednej generacji modelu trwa średnio 6 lat. Na przekór tym trendom staje Mitsubishi, a najlepszym przykładem jest model ASX. Auto pojawiło się na rynku równo 10 lat temu i zamiast tworzyć kolejną generację, Japończycy oferują ten sam model w niemal niezmienionej formie.

przejdź do artykułu » data: 17.02.2020

testowany model: Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC 150KM CVT Intens Plus

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi asx

autogaleria.pl TEST: Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC 4WD Instyle – nowa twarz, stara szkoła

Za chwilę stuknie mu 10 lat, więc pora na… kolejny facelifting. Mitsubishi ASX dostał „nowy” silnik – 2.0 MIVEC. Testujemy wersję 4WD Instyle. To już czwarta odsłona w dalszym ciągu jedynej generacji japońskiego mini-SUVa. I chyba najlepiej wyglądająca. Gruntownej przemiany doświadczył oczywiście przedni pas, który narysowano w stylistyce zapoczątkowanej przez model Eclipse Cross. Dalej jest już znacznie bardziej klasycznie. Sprawdźmy, jak Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC 4WD wypada na tle aktualnej konkurencji.

przejdź do artykułu » data: 05.02.2020

testowany model: Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC 4WD Instyle

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi asx

superauto24.se.pl Udźwignie 1 tonę i nie narobi wstydu pod kościołem. Mitsubishi L200 2.2D 150 KM AT6 Super Select 4WD Instyle Plus - TEST, OPINIA

Ciężkie warunki polowe, piach, żwir albo tona nawozu do przewiezienia? Nie ma problemu! Prawdziwy pick-up da sobie radę w każdych warunkach niczym nieśmiertelny John Rambo. Zupełnie nowe Mitsubishi L200 nie tylko przetransportuje na swojej pace ponad tonę ładunku, ale także nie narobi wstydu na parkingu pod kościołem oraz lokalnym marketem w niedzielę handlową.

przejdź do artykułu » data: 04.02.2020

testowany model: Mitsubishi L200 2.2D 150 KM AT6 Super Select 4WD Instyle Plus

kategoria: samochody użytkowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi l200

autocentrum.pl Mitsubishi Eclipse Cross – śniegu się nie boi

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Mitsubishi Eclipse Cross ma specyficzną bryłę i proste wnętrze. A jednak oddałem go z lekkim żalem. Dlaczego? Mitsubishi Eclipse Cross jeździłem wcześniej okazyjnie. Kiedyś zostało u mnie na jeden dzień, ale kto inny je testował, później widziałem się z nim jeszcze raz. Za każdym razem jednak pogoda była co najmniej sprzyjająca.

przejdź do artykułu » data: 29.01.2020

testowany model: Mitsubishi Eclipse Cross

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi eclipse

namasce.pl Mitsubishi L200 2.2 D 4WD AT Instyle Plus – Użytkowo nowocześniej

Pick-upy należą do grupy pojazdów stricte użytkowych. W naszym kraju ich przeznaczenie bywa jednak nieco szersze, niż sama praca. Właśnie dlatego ważnym jest, by „wół roboczy” miał też odpowiednią dawkę charakteru osobówki. Czy najnowsze L200 spełnia ten warunek?

przejdź do artykułu » data: 24.01.2020

testowany model: Mitsubishi L200 2.2 D 4WD AT Instyle Plus

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi l200

superauto24.se.pl Dla miłośników klasyki. I wcale nie chodzi o muzykę klasyczną. Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC CVT Intense - TEST, OPINIA

Przez ostatnie lata segment kompaktowych SUV-ów rósł jak na drożdżach. Za wszystkim stoi oczywiście moda na muskularne, wyższe i poniekąd terenowe kompakty, która przyszła na Stary Kontynent zza Wielkiej Wody. Mitsubishi ma na tym polu spore doświadczenie, ponieważ model ASX po raz pierwszy wjechał na salony dziesięć lat temu. Mimo tak długiego rynkowego stażu oraz ogromnej konkurencji pojazd ten wciąż świetnie się sprzedaje. W czym tkwi sekret Mitsubishi ASX?

przejdź do artykułu » data: 21.01.2020

testowany model: Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC CVT Intense

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi asx