Wybrane słowo kluczowe: mitsubishi colt

namasce.pl Mitsubishi Colt CZ3 (2004-2008)

W klasie miejskich samochodów od lat króluje piątka: Polo, 207, Clio, Fiesta, Corsa. Mimo tego Japonia również ma wiele do zaoferowania. Choć jedna marka w tym segmencie wydaje się niedoceniona. Mowa o Mitsubishi, którą reprezentuje Colt CZ3 – mieszczuch z charakterem.

przejdź do artykułu » data: 05.04.2013

testowany model: Mitsubishi Colt CZ3 (2004-2008)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi colt, mitsubishi colt używane, używane

autokult.pl Mitshubishi Colt 1,3 Invite – mały rekin

Określenie „mały rekin” świetnie pasuje do tego auta. Japoński producent postanowił zaaplikować zastrzyk adrenaliny swojemu mikrusowi i przeszczepił mu rekini przód zwany Jet Fighter, z dobrze znanego, większego brata – Lancera. Czy auto wygląda dzięki temu drapieżnie i – co ważniejsze – dobrze?

przejdź do artykułu » data: 24.11.2011

testowany model: mitsubishi Colt 1.3 Invite

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi colt

auto-strefa.pl Mitsubishi Colt CZ3 1.3: atrakcyjny „Japończyk”

W klasie miejskich samochodów od lat króluje piątka- Polo, 207, Clio, Fiesta, Corsa. Mimo to, Japonia również ma wiele do zaoferowania. Choć jedna marka w tym segmencie wydaje się niedoceniona. Mowa o Mitsubishi, którą reprezentuje Colt CZ3- mieszczuch z charakterem.

przejdź do artykułu » data: 02.10.2011

testowany model: Mitsubishi Colt CZ3 1.3

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-strefa.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi colt, mitsubishi colt używane, używane

mojafirma.infor.pl Mitsubishi Colt: bojowy mrówkojad

Szkoda, że najpoważniejsi kandydaci do kupna Colta raczej narzekają na wysokość swoich emerytur niż rozważąją zakup nowego auta. To niepozorne auto kryje w sobie bowiem kilka niespodzianek. Colt to pierwsza ofiara nowej linii stylistycznej firmy, którą Mitsubishi, od momentu wprowadzenia obecnej generacji Lancera, bardzo skrupulatnie stosuje we wszystkich modelach swojej produkcji.

przejdź do artykułu » data: 16.11.2010

testowany model: Mitsubishi Colt 1.3 95 KM Inform

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi colt

moto.wp.pl Mitsubishi Colt: Mama za kółkiem

Kiedy wsiadłam do Colta i przejechałam pierwszych kilkanaście kilometrów pomyślałam, że to fajne, miejskie autko dla kobiety. Zwrotne i przyjazne w parkowaniu. Przestronne w środku, z wysokim i bardzo komfortowym siedziskiem. Dużo miejsca dla koleżanki, którą zabiorę na kawę. Bagażnik co prawda niewielki, ale walizka czy torby z zakupami spokojnie się zmieszczą... Zaraz, zaraz! Takie wymagania mogłaby stawiać singielka, a nie młoda mama w wielkim mieście!

przejdź do artykułu » data: 25.08.2010

testowany model: Mitsubishi Colt

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi colt

moto.pl Mitsubishi Colt - ile pali?

Znamy już zalety i wady wnętrza naszego długodystansowego Mitsubishi. Teraz przyszedł czas na sprawdzenie silnika. Pod maską pracuje czterocylindrowy benzyniak 1.3 l o mocy 95 KM - to więcej niż optymalny motor dla miejskiego samochodu. Tym bardziej, że Coltowi nie doskwiera otyłość, bo z podstawowym wyposażeniem waży 970 kg. Niewielkie Mitsubishi rozpędza się do setki w 11,1 s i umożliwia w dogodnych warunkach rozpędzenie się do 180 km/h.

przejdź do artykułu » data: 21.08.2010

testowany model: Mitsubishi Colt 1.3 MIVEC

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi colt

moto.wp.pl Test: Mitsubishi Colt - Auto dla dam

Kwadratowy, bez finezji i jakiś taki zwykły. I jeszcze ten bury kolor, niepasujący do niczego. I to ma pretendować do miana kobiecego auta? A jednak! Już po kilkunastu przejechanych kilometrach, kilku wyprzedzonych samochodach, paru zdziwionych męskich minach na widok wyprzedzającej ich babki - nie chce się z niego wysiadać. Czy Mitsubishi Colt to samochód dla dam?

przejdź do artykułu » data: 01.08.2010

testowany model: Mitsubishi Colt

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi colt

autokrata.pl Test: Mitsubishi Colt 3d 1,3

Dla przyjemności. Jeśli czytaliście mój test pięciodrzwiowego Colta, zapewne zauważyliście, że skrytykowałem jego wyglądu. Bo o ile przód prezentował się nie najgorzej, to już tył był całkowicie pozbawiony polotu. W wersji trzydrzwiowej ten problem został pozytywnie rozwiązany, a dzięki kilku innym zmianom całe auto nabrało zupełnie innego charakteru.

przejdź do artykułu » data: 27.07.2010

testowany model: Mitsubishi Colt 3d 1.3

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi colt

moto.wp.pl Test: Mitsubishi Colt - Przestronny maluch

Grafitowy Colt z silnikiem 1,3-litra niedawno trafił do naszej redakcji na 3-miesięczny staż. Pudełkowaty z profilu i nieco drapieżny z przodu. Ten mały samochód budzi mieszane uczucia i wątpliwości, czy sprawdzi się w codziennej eksploatacji. To już nie nowicjusz, o czym świadczy stan licznika: 32 tys. kilometrów jazd testowych. W naszej redakcji zdążył już pokonać kilkaset kilometrów, a przez najbliższe tygodnie będziemy go bacznie obserwować.

przejdź do artykułu » data: 07.07.2010

testowany model: Mitsubishi Colt 1.3

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi colt