Wybrane słowo kluczowe: mitsubishi galant

motopodprad.pl Niedrogie, ale z duszą do 10 tys. zł

Nawet posiadacze chudego portfela, o ile nie lubią utartych motoryzacyjnych schematów, a w jeździe samochodem cieszy ich przede wszystkim… jazda, mogą znaleźć ciekawy, ciągle nieźle wyglądający egzemplarz za mniej niż 10 tys. zł. Podpowiadam co wybrać. Oczywiście moim, subiektywnym zdaniem.

przejdź do artykułu » data: 03.07.2014

testowany model: Alfa Romeo 156, Citroen Xsara VTS, Fiat Barchetta, Ford Focus I ST 170, Lancia Kappa Coupé, Mitsubishi Galant, Volvo 940

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: alfa romeo, alfa romeo 156, alfa romeo 156 używane, citroen, citroen xsara, citroen xsara używane, fiat, fiat barchetta, fiat barchetta używane, ford, ford focus, ford focus używane, lancia, lancia kappa, lancia kappa używane, mitsubishi, mitsubishi galant, mitsubishi galant używane, volvo, volvo 940, volvo 940 używane, używane

resmoto.com Mitsubishi Galant 1996 - 2003

Japońskie samochody słyną z bezawaryjności i są długowieczne. Tak jest i w przypadku Mitsubishi Galanta. Pod koniec lat 90 i na początku obecnego stulecia, jako nowe auto, model ten nie cieszył się zbyt dużym powodzeniem. Przyczyną była jego wysoka cena. Samochód pochodził z japońskiej fabryki, a zatem był obłożony wysokim 35-pro-centowym cłem. To sprawiło, że cena Galanta nie była konkurencyjna wobec niemieckich limuzyn. W sumie, przez kilka lat sprzedano mniej niż 50 sztuk!

przejdź do artykułu » data: 19.04.2008

testowany model: Mitsubishi Galant

kategoria: samochody osobowe serwis: resmoto.com
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi galant, mitsubishi galant używane, używane

admoto.pl Rodzinne "okręty"

Nowoczesny, atrakcyjny wizualnie samochód klasy średniej wyższej, z mocną jednostką napędową oraz przyzwoitym wyposażeniem zwiększającym bezpieczeństwo i komfort to motoryzacyjne marzenie wielu polskich rodzin. Żeby je spełnić i wejść w posiadanie np. używanego Daewoo Leganzy, Mitsubishi Galanta czy VW Passata obecnie wystarczy dysponować kwotą ok. 22-32 tys. zł.

przejdź do artykułu » data: 10.08.2004

testowany model: Daewoo Leganza, Mitsubishi Galant, Volkswagen Passat

kategoria: samochody osobowe serwis: admoto.pl
słowa kluczowe: daewoo, daewoo leganza, daewoo leganza używane, mitsubishi, mitsubishi galant, mitsubishi galant używane, volkswagen, volkswagen passat, volkswagen passat używane, używane

motofakty.pl Mitsubishi Galant

Decydując się na zakup używanego Mitsubishi Galanta, warto zastanowić się nad wiekiem auta. W przypadku siedmioletniego możemy być pewni głównych podzespołów, jeśli tylko był porządnie eksploatowany. Praktycznie wszystkie modele tej marki i to bez względu na wiek plasują się pod względem trwałości w ścisłej czołówce.

przejdź do artykułu » data: 28.01.2004

testowany model: Mitsubishi Galant

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi galant, mitsubishi galant używane, używane

admoto.pl Drapieżna limuzyna

W czerwcu tego roku w ofercie Mitsubishi na polskim rynku pojawił się nowy model Galanta, "flagowca" tej marki, w dwóch odmianach nadwoziowych - sedan i kombi - oraz dwóch silnikowych: znanej już wcześniej 2.5 V6 i nowej - 2.4 GDI (silnik benzynowy, z bezpośrednim wtryskiem). Do jazd testowych otrzymaliśmy auto z nadwoziem sedan, właśnie z tym nowym napędem.

przejdź do artykułu » data: 11.12.1999

testowany model: Mitsubishi Galant 2.4 GDI

kategoria: samochody osobowe serwis: admoto.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi galant