Wybrana kategoria: motocykle

motocykl-online.pl Husqvarna Vitpilen 701 - Retro racer

Za wygląd Vitpilenowi 701 należy się Oscar, a jeśli chodzi o to, jak ten motocykl jeździ, temat jest bardziej złożony. Na próżno szukać tu wydumanych filozofii. „Biała strzała” przypomina motocykl sportowy z przeszłości i oferuje podobne wrażenia z jazdy ze wszystkimi tego skutkami. Jest jak aktor, który gra wyłącznie czarne charaktery.

przejdź do artykułu » data: 15.10.2020

testowany model: Husqvarna Vitpilen 701

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: husqvarna, husqvarna vitpilen 701

motocykl-online.pl Suzuki GSF 600 Bandit [MOTOCYKL UŻYWANY]

Mimo upływu lat Suzuki GSF 600 Bandit ciągle wygląda nieźle, a jego prosta konstrukcja wróży długie i bezawaryjne przebiegi. To jeden z tych motocykli, którym nie straszny jest upływający czas. Dowód: po 24 latach od debiutu Suzuki GSF 600 Bandit nadal nieźle wygląda. Pięknie lakierowany zbiornik, plastiki (od 1996 roku była dostępna wersja z półowiewką) i rama, spora ilość chromów (zegary i reflektor) czy układ wydechowy 4 w 1 wykonany z polerowanej nierdzewki – to ciągle robi wrażenie.

przejdź do artykułu » data: 02.10.2020

testowany model: Suzuki GSF 600 Bandit

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki gsf 600, suzuki gsf 600 używane, używane

scigacz.pl Triumph Speed Twin 2020. Niespokojny duch [opis, opinia, cena, test]

Motocykle z grupy Modern Classics są jednym ze znaków firmowych brytyjskiego Triumpha. Nawet znając historię i profil tej marki, mnogość klasycznych modeli może spowodować jednoczesny zachwyt i ból głowy przy wyborze. Sprawdziliśmy, na jakiej pozycji w tej drużynie gra Triumph Speed Twin, porównując go ze słynnym Bonnevillem T120 w czasie tygodniowej podróży po czeskich plenerach.

przejdź do artykułu » data: 18.09.2020

testowany model: Triumph Speed Twin 2020

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: triumph, triumph speed twin

motocykl-online.pl Motocykl używany: Yamaha BT 1100 Bulldog

Yamaha BT 1100 to mało popularny motocykl na polskich drogach, ale są motocykliści, którzy go docenili. Na początku tego tysiąclecia pamiętający lata 80. silnik dostał nowe życie. Trafił do stalowej ramy i został uzupełniony prostymi zawieszeniami. W ten sposób narodziła się Yamaha Bulldog.

przejdź do artykułu » data: 18.09.2020

testowany model: Yamaha BT 1100 Bulldog

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: yamaha, yamaha bt 1100 bulldog

namasce.pl Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports – Wszechstronność na dwóch kołach

Charakter motocykla uzależniony jest od segmentu, jaki reprezentuje. Szukając czegoś szybkiego, kierujemy wzrok w stronę sportowych maszyn. Jeżeli potrzebujemy komfortu, bierzemy pod lupę cruisery. Gdy stawiamy na turystykę, weryfikujemy rynek touringów. W przypadku częstej jazdy poza asfaltem, chętniej zerkamy na modele enduro. A gdyby tak połączyć te wszystkie cechy i znaleźć złoty środek? To możliwe, bo Honda CRF1100L Africa Twin wciąż jest oferowana.

przejdź do artykułu » data: 15.08.2020

testowany model: Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports

kategoria: motocykle serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: honda, honda crf

scigacz.pl Suzuki V-Strom 650 XT w turystyce we dwoje. Jedzie czy nie jedzie? [TEST W TRASIE]

Objechać świat z pasażerem można nawet skuterem pięćdziesiątką, ale przecież nie o to chodzi, by coś udowadniać, tylko by czerpać z podróży maksimum przyjemności. Szukając kompromisu pomiędzy z jednej strony wygodą i osiągami, a drugiej masą i kosztami motocykla, zastanawiamy się często, jaka klasa pojemnościowa i mocowa jest takim rozsądnym minimum do dalekich podróży w dwie osoby. Czy Suzuki V-Strom 650 XT o mocy niecałych 70 KM jest optymalnym kandydatem? Sprawdziliśmy to!

przejdź do artykułu » data: 25.07.2020

testowany model: Suzuki V-Strom 650 XT

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki v-strom 650