Wybrany serwis: motocykle.onet.pl

motocykle.onet.pl Testujemy "małego wariata" - Hondę MSX 125

Tak po prawdzie, to czekałem na ten motocykl bardziej niż na okres byłej i nie mogłem się doczekać kiedy wreszcie go dostanę. Następca, czy też rozwinięcie kultowej już „Małpki” - małego rekreacyjnego motocykla opartego na kółkach od taczki produkowanego przez Hondę od 1963 roku, miał być dla mnie prawdziwym powrotem do dzieciństwa.

przejdź do artykułu » data: 20.01.2014

testowany model: Honda MSX 125

kategoria: motocykle serwis: motocykle.onet.pl
słowa kluczowe: honda, honda msx 125

motocykle.onet.pl Test KTM 1190 Adventure

Coraz częściej na rynku pojawiają się motocykle, których pierwowzoru szukać należy w klasie enduro. Wysokie, wyposażone w zawias o sporym skoku, silnik o mocy i momencie typowym dla wyścigówki, gwarantujące pozycję typową dla kanapowca i do tego z elektroniką, która stoi na straży poczynań motorniczego niczym anioł stróż.

przejdź do artykułu » data: 23.12.2013

testowany model: KTM 1190 Adventure

kategoria: motocykle serwis: motocykle.onet.pl
słowa kluczowe: ktm, ktm 1190 adventure

motocykle.onet.pl Junak, czyżby "polski harlej" ?

Kiedy na żywo zobaczyłem Junaka M16 w pełnej krasie pomyślałem: "No, ładne cacko". Softailowa rama (!), drag barowa kierownica, ciekawe wzory lakierowania, estetyczne aluminiowe felgi o rozmiarach typowych dla wzorowego choppera, silnik 350 ccm - nawiązujący pojemnością do historycznego Junaka, a wszystko to okraszone rozsądną porcją chromowanych dodatków. Dla mnie - bomba.

przejdź do artykułu » data: 20.11.2013

testowany model: Junak M16

kategoria: motocykle serwis: motocykle.onet.pl
słowa kluczowe: junak, junak m16

motocykle.onet.pl BMW F800GT poddany testowi

W ubiegłym roku testowaliśmy F800R - połączenie nakeda i streetfightera o niebanalnej stylistyce i dużej spontaniczności. Nie tak dawno do redakcji trafił motocykl będący jego stylistycznym przeciwieństwem. Obudowany, skromny klon wspomnianego F800R – BMW F800GT. Ostatnie dwie litery oznaczenia sugerują predyspozycje do dalszych tras i znacznie bardziej powściągliwy charakter. A jaki jest naprawdę?

przejdź do artykułu » data: 19.11.2013

testowany model: BMW F800GT

kategoria: motocykle serwis: motocykle.onet.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw f 800 gt

motocykle.onet.pl Testujemy tajwański skuter - Kymco K-XCT 300i

Czy tajwański maksiskuter ma szansę na równą walkę z japońską konkurencją? Czy jakość wykonania i osiągi są w stanie dorównać znanym i cenionym producentom? Czy skuter, który kosztuje prawie dwukrotnie mniej w ogóle ma szansę stanąć do walki o rynek? O tym mogliśmy przekonać się podczas testu nowego Kymco K-XCT 300i.

przejdź do artykułu » data: 08.11.2013

testowany model: Kymco K-XCT 300i

kategoria: skutery serwis: motocykle.onet.pl
słowa kluczowe: kymco, kymco k-xct

motocykle.onet.pl Jazda tania niesłychanie - test skutera Toros F16 za 1500 zł

Kupując najtańszy skuter na rynku, liczyliśmy na spektakularny przebieg testu. Toros F16 nas rozczarował... Czytelnicy ponoć oczekują przede wszystkim sensacji i skandali. Kiedy w naszej flocie w ubiegłym roku zagościł Toros F16 – maszyna, którą można kupić na hipermarketowych promocjach za ok. 1500 zł – oczekiwaliśmy mocnych wrażeń.

przejdź do artykułu » data: 05.11.2013

testowany model: Toros F16

kategoria: skutery serwis: motocykle.onet.pl
słowa kluczowe: toros, toros f16

motocykle.onet.pl BMW K1600GTL - turystyk z Bawarii za 95 tys. zł.

Coraz częściej turystyka motocyklowa zaczyna kojarzyć się z motocyklami będącymi dwukołowymi, luksusowymi kamperami, które zamiast motocyklowego survivalu gwarantują bezstresowe nawijanie kilometrów. Przeglądając propozycje producentów ciężko obecnie znaleźć takiego, który w swej ofercie nie miałby tourera z prawdziwego zdarzenia.

przejdź do artykułu » data: 01.10.2013

testowany model: BMW K1600GTL

kategoria: motocykle serwis: motocykle.onet.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw k 1600 gtl

motocykle.onet.pl Triumph Trophy 1200 SE - Reinkarnacja

Triumph Trophy 1200 to chyba najdłużej oczekiwany model ze stajni Triumpha, a obecnie flagowy model producenta z Hinckley. Swoista reinkarnacja dalekobieżnego turystyka o lekko sportowych korzeniach po kilku latach ujrzała światło dzienne i jak zapewnia producent, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, nowoczesnego silnika i najwyższej klasy zawieszenia, na rynek trafił motocykl, który zapewnia najwyższą jakość i przyjemność z każdego kilometra pokonanej trasy.

przejdź do artykułu » data: 02.09.2013

testowany model: Triumph Trophy 1200 SE

kategoria: motocykle serwis: motocykle.onet.pl
słowa kluczowe: triumph, triumph trophy