Wybrany serwis: motoryzacja.interia.pl

motoryzacja.interia.pl KIA E-NIRO - NIE ZAWSZE WARTO POLEGAĆ NA PIERWSZYM WRAŻENIU

​Czy samochód elektryczny może pochwalić się swoją praktycznością? Czy miejski crossover może być dynamiczny i przyjemny w prowadzeniu? Twierdzące odpowiedzi na te pytania poprowadziły inżynierów marki Kia do stworzenia modelu e-Niro. Elektryczne Niro oraz Hyundai Kona Electric zbudowane są w oparciu o podobne rozwiązania techniczne, jednak wykazują zupełnie inny charakter. Jak w rzeczywistości prezentuje się zestawienie, z pozoru, skrajnie niepasujących do siebie cech? Sprawdzamy.

przejdź do artykułu » data: 27.05.2021

testowany model: KIA E-NIRO

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: kia, kia e-niro

motoryzacja.interia.pl HYUNDAI KONA ELECTRIC - REKIN KTÓRY PŁYNIE POD PRĄD

Hyundai Kona Electric zadebiutował w 2018 roku, dwa lata później był piątym najlepiej sprzedającym się samochodem elektrycznym na świecie, a niedawno został zmodernizowany. Auto wygląda bardzo nieszablonowo, zwraca uwagę i z pewnością mało kto przejdzie obok niego obojętnie. Wiadomo jednak, że wygląd to nie wszystko i liczy się to, co jest w środku. Sprawdziliśmy zatem, co kryje się pod tą ekstrawagancką karoserią.

przejdź do artykułu » data: 19.05.2021

testowany model: HYUNDAI KONA ELECTRIC

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai kona

motoryzacja.interia.pl SUZUKI VITARA ALL GRIP HYBRID. NASZ TEST

Suzuki Vitara All Grip Hybrid, które otrzymaliśmy do testów, było dwukolorowe - czarny dach, a pod linią okien Solar Yellow Pearl, potocznie zwany musztardowym. Nie ma wątpliwości, że taka kompozycja przyciąga uwagę. Ostro poprowadzone linie oraz mocne przetłoczenia tworzą klasyczną bryłę małego SUV-a. Jego kompaktowe wymiary i dobra widoczność ułatwiają jazdę w mieście. Wielkimi atutami są opcjonalny napęd na wszystkie koła z czterema trybami pracy oraz spory prześwit, wynoszący 185 mm.

przejdź do artykułu » data: 10.05.2021

testowany model: SUZUKI VITARA ALL GRIP HYBRID

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki vitara

motoryzacja.interia.pl MERCEDES S 400 D 4MATIC LONG. DOSTOJNA ELEGANCJA

Mercedes S 400 d 4MATIC Long, linia AMG. Lakier: czerń obsydianu. Tapicerka: skóra nappa Exclusive. Długość: 5289 mm. Pakiety wyposażenia: First Class, Business Class, Chauffeur, Air Balance, Energizing, Dictronic Plus i parę innych. System nagłośnienia: Burmester High-end 4D Surround. Mnóstwo nowoczesnej techniki. Wybitne osiągi. Cena?

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: MERCEDES S 400 D 4MATIC LONG

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa s

motoryzacja.interia.pl HYUNDAI KONA 1.6 T-GDI – ZASADY SĄ PO TO, ŻEBY JE ŁAMAĆ

Hyundai Kona to jeden z kluczowych modeli w gamie koreańskiej marki. Miejski crossover o awangardowej stylistyce zadebiutował w 2017 roku, a niedawno przeszedł lifting. Rywalizacja w segmencie jest bardzo zacięta, a konkurentów wciąż przybywa. Sprawdziliśmy, jak odświeżona Kona zamierza bronić swojej pozycji na rynku.

przejdź do artykułu » data: 08.04.2021

testowany model: HYUNDAI KONA 1.6 T-GDI

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai kona

motoryzacja.interia.pl KIA RIO 1.0 T-GDI MHEV – CZY LEPSZE JEST WROGIEM DOBREGO?

Na papierze wszystko prezentuje się wręcz idealnie - inteligentna manualna skrzynia biegów, niskie spalanie, nowoczesna technologia i przede wszystkim troska o środowisko. Te właśnie cechy charakteryzować mają układ tak zwanej „miękkiej hybrydy”, który został zastosowany w odświeżonej Rio. Sprawdziliśmy, jak to wygląda w rzeczywistości.

przejdź do artykułu » data: 08.04.2021

testowany model: KIA RIO 1.0 T-GDI MHEV

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: kia, kia rio

motoryzacja.interia.pl UŻYWANE KOMBI KLASY ŚREDNIEJ ZA 25 TYS. ZŁ

Peugeot 407, Toyota Avensis i Volkswagen Passat prezentują trzy skrajnie różne szkoły budowy samochodów. Który z nich jest najlepszą propozycją za 25 tys. zł?

przejdź do artykułu » data: 23.03.2021

testowany model: UŻYWANE KOMBI KLASY ŚREDNIEJ ZA 25 TYS. ZŁ

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 407, peugeot 407 używane, toyota, toyota avensis, toyota avensis używane, volkswagen, volkswagen passat, volkswagen passat używane, używane