Wybrany serwis: namasce.pl

namasce.pl Hyundai Santa Fe 1.6 T-GDI HEV 6AT Platinum – test, dane techniczne, ceny, opinie

Południowokoreańska marka odświeżyła swojego flagowego SUV-a i zastosowała w nim układ hybrydowy. Czy takie połączenie jest godne uwagi? Hyundai Santa Fe prezentuje się bardzo okazale. Projektanci tej firmy już niejednokrotnie udowodnili, że świetnie sobie radzą z różnymi nadwoziami. Jednocześnie, trudno mówić o unifikacji, która mogłaby ograniczyć rozpoznawalność konkretnych modeli. Prezentowane auto ma swój stylistyczny sznyt i może się podobać. Wygląda oryginalnie, ale przy tym nie można mówić o jakichkolwiek kontrowersjach.

przejdź do artykułu » data: 11.05.2021

testowany model: Hyundai Santa Fe 1.6 T-GDI HEV 6AT Platinum

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai santa fe

namasce.pl Renault Talisman Blue dCi 190 EDC – test, dane techniczne, ceny, opinie

Francuski przedstawiciel klasy średniej uległ kuracji odmładzającej. Czy dzięki niej utrzyma swoją pozycję w mocno obsadzonym segmencie? Pod względem stylistycznym, Renault Talisman po liftingu zmieniło się nieznacznie. Podobnie zresztą, jak Megane. Korzysta z tego samego, bardzo udanego języka designu, który nawet po kilku latach nie wymaga większych korekt. To wciąż bardzo dobrze wyglądający samochód podobający się szerokiej grupie klientów. Motywy świetlne z „rogami LED” są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w całej branży.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: Renault Talisman Blue dCi 190 EDC

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: renault, renault talisman

namasce.pl Volvo V60 Cross Country: Uterenowione kombi jest lepsze niż SUV (test)

Uterenowione kombi może być znacznie lepsze, niż SUV. Szwedzki model jest tego znakomitym przykładem. Volvo V60 Cross Country. Pod tą przyjemną nazwą kryje się reprezentant segmentu D – klasy premium, rzecz jasna. Auto będące odpowiedzią na „niemiecką trójkę” cieszy się dużym zainteresowaniem w Polsce. Nie stara się oferować tego samego, co konkurencja, o czym świadczy już sama stylistyka. Pozwolę sobie na stwierdzenie, że to jeden z najlepiej wyglądających samochodów z tego typu nadwoziem.

przejdź do artykułu » data: 15.03.2021

testowany model: Volvo V60 Cross Country

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo v60

namasce.pl SEAT Ateca w wersji sprzed liftingu to swoisty etap przejściowy. Czy z 2-litrowym TSI jest dobrym wyborem? (test)

Hiszpański SUV ma już pięć lat rynkowego doświadczenia. Czy dalej stanowi ciekawą ofertę w bardzo trudnym segmencie? Projektanci postawili na konserwatywną formę, którą wzbogacono atrakcyjnymi detalami. I bardzo dobrze, bo samochód wciąż nie wygląda staro na tle młodszej konkurencji. Gdyby zostały zastosowane nieco bardziej awangardowe pomysły, to dziś pewnie kręcilibyśmy nosem szukając już oficjalnego następcy na horyzoncie.

przejdź do artykułu » data: 01.03.2021

testowany model: SEAT Ateca

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: seat, seat ateca