Wybrany serwis: namasce.pl

namasce.pl Mercedes-Benz Marco Polo 300 d 4MATIC – test, dane techniczne, ceny, opinie

Auto kempingowe może przybrać różne formy. Ten model wydaje się złotym środkiem pod względem gabarytów. W przypadku wyposażenia o kompromisie mówić jednak nie można. Jest tu niemal wszystko, czego dusza zapragnie. Mercedes-Benz Marco Polo w najnowszym wydaniu przedstawia nieco inne podejście do turystyki, niż konkurencyjne kampery. I to może mieć sens, jeżeli ktoś oczekuje wyższego poziomu – prawdziwego premium.

przejdź do artykułu » data: 07.01.2022

testowany model: Mercedes-Benz Marco Polo 300 d 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes marco polo

namasce.pl Bliźniak oczywisty. Dla kogo powstało Suzuki Swace 1.8 Hybrid? (test)

Japońskie marki nawiązały współpracę, czego efektem są bliźniacze modele. Jednym z nich jest właśnie ten ciekawy twór. Suzuki Swace to Toyota Corolla TS Kombi w przebraniu. I to bardzo skromnym. Te dwa pojazdy różnią się tylko detalami, co nie jest przypadkiem. Po zmroku byłoby ciężko je odróżnić bez dostrzeżenia znaczka. To pokazuje, jak głęboko wykorzystano działania projektantów i inżynierów jednego z producentów. Skąd w ogóle wziął się pomysł na taką współpracę bez obawy o utratę klientów?

przejdź do artykułu » data: 29.11.2021

testowany model: Suzuki Swace 1.8 Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki swace

namasce.pl Ford Focus Sedan 1.0 EcoBoost udowadnia, że normalne auto może być fajne (test)

Czterodrzwiowa odmiana nadwoziowa dołączyła do oferty jako ostatnia. To jednak nie oznacza, że nie jest warta uwagi. Wręcz przeciwnie. Ford Focus Sedan najnowszej generacji wygląda bardzo przyzwoicie, a nie jest to reguła w przypadku kompaktowych modeli. Projektanci zadbali, by proporcje samochodu były odpowiednie, a sylwetka – spójna. Dzięki temu udało się uzyskać zamierzony efekt. Nie jest to może mistrz zwracania uwagi, ale poprawności i ponadczasowości odmówić mu nie można. Klasyka zawsze potrafi się obronić.

przejdź do artykułu » data: 22.11.2021

testowany model: Ford Focus Sedan 1.0 EcoBoost

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: ford, ford focus

namasce.pl BMW 128ti wprowadziło bawarską markę na nowy teren. Czy przyciągnie fanów hot hatchy? (test)

Bawarska marka postanowiła zmienić koncepcję swojego kompaktowego hot hatcha. Co z tego wyszło? BMW 128ti pełni rolę przedsionka do świata M. Czy warto w nim zostać? A może lepiej wejść do środka? Wbrew pozorom, odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa. Wiele zależy od gustu użytkownika, ale też jego indywidualnych potrzeb. Nie mam wątpliwości, że słabsza odmiana również może mieć swój target. Trudno uznać ją jednak za wyjątkową. Ale po kolei…

przejdź do artykułu » data: 15.11.2021

testowany model: BMW 128ti

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

namasce.pl CUPRA Leon 2.0 TSI udowadnia, że bez hybrydy jest lepiej – taniej, lżej, szybciej i praktyczniej!

Hiszpańska marka oferuje ten model w czterech wariantach. Czy najmocniejszy z nich jest tym najlepszym? CUPRA Leon w hybrydzie – brzmi dziwnie. Fakty są jednak takie, że producent wypuścił na rynek taki wariant. Konserwatywni fani mogli kręcić nosem, dlatego do gamy trafiła też konfiguracja z konwencjonalnym układem napędowym. I wszystko wróciło do normy. Teraz mamy do czynienia z pełnoprawnym sportowym kompaktem, który niczego nie udaje.

przejdź do artykułu » data: 08.10.2021

testowany model: Hiszpańska marka oferuje ten model w czterech wariantach. Czy najmocniejszy z nich jest tym najlepszym?

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: cupra, cupra leon