Wybrany serwis: namasce.pl

namasce.pl Bentley Continental GT V8 (2021). Czujesz, że nic nie musisz, ale wiele możesz (test)

Bentley Continental to marka sama w sobie i obiekt pożądania bardzo wielu fanów czterech kółek. I trudno się temu dziwić, skoro potrafi tak skutecznie łączyć piękno, komfort oraz osiągi. Brytyjska marka jest wierna tradycji i widać to gołym okiem. Ta sylwetka jest niczym logo prestiżowej firmy symbolizujące tożsamość. Tożsamość stylistyczna, rzecz jasna.

przejdź do artykułu » data: 02.08.2021

testowany model: Bentley Continental GT V8 (2021)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: bentley, bentley continental

namasce.pl Peugeot 2008 to jeden z najlepszych miejskich crossoverów. Tani jednak nie jest (test)

Francuska marka stara się zbliżać do klasy premium. Czy miejski crossover, który ją reprezentuje może być tego przykładem? Peugeot 2008 nowej generacji ma dopiero dwa lata i nie zdążył się znudzić stylistycznie. Moim nieskromnym zdaniem wygląda najdoroślej z całego segmentu. Dzięki masywnym kształtom i zadziornemu spojrzeniu nie prezentuje się zabawkowo czy kolorowo, jak liczne grono konkurentów, które chce do siebie przyciągnąć przede wszystkim kobiety.

przejdź do artykułu » data: 27.07.2021

testowany model: Peugeot 2008

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 2008

namasce.pl Hyundai Santa Fe 1.6 T-GDI HEV 6AT Platinum – test, dane techniczne, ceny, opinie

Południowokoreańska marka odświeżyła swojego flagowego SUV-a i zastosowała w nim układ hybrydowy. Czy takie połączenie jest godne uwagi? Hyundai Santa Fe prezentuje się bardzo okazale. Projektanci tej firmy już niejednokrotnie udowodnili, że świetnie sobie radzą z różnymi nadwoziami. Jednocześnie, trudno mówić o unifikacji, która mogłaby ograniczyć rozpoznawalność konkretnych modeli. Prezentowane auto ma swój stylistyczny sznyt i może się podobać. Wygląda oryginalnie, ale przy tym nie można mówić o jakichkolwiek kontrowersjach.

przejdź do artykułu » data: 11.05.2021

testowany model: Hyundai Santa Fe 1.6 T-GDI HEV 6AT Platinum

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai santa fe