Wybrany serwis: namasce.pl

namasce.pl Citroen C5 Aircross PHEV – test, dane techniczne, ceny, opinie

Kompaktowy SUV z Francji oferuje wersję hybrydową typu plug-in. Kto powinien zainteresować się tą nowoczesną konfiguracją? Citroen C5 Aicross PHEV zadebiutował 5 lat temu, ale tego nie widać. Odważna stylistyka świetnie ukrywa zmarszczki, dlatego wciąż możemy mówić o nowoczesnym projekcie stylistycznym. Auto naprawdę wyróżnia się na tle konkurentów. I to cieszy.

przejdź do artykułu » data: 01.04.2022

testowany model: Citroen C5 Aircross PHEV

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5

namasce.pl Renault Koleos 2.0 Blue dCi Xtronic 4×4 – test, dane techniczne, ceny, opinie

Francuski SUV klasy średniej ma duży bagaż rynkowych doświadczeń, ale wciąż stanowi ciekawą ofertę. Jakie są jego wady i zalety? Renault Koleos drugiej generacji jest produkowane od 2016 roku. Aktualnie oferowane wcielenie zbliża się więc do końca swojej warty. Mimo tego, wciąż wygląda bardzo przyzwoicie i lekko, jak na swoje gabaryty. Aby nie być gołosłownym dodam, że ma 4670 milimetrów długości, 1840 milimetrów szerokości oraz 1678 milimetrów wysokości. To wszystko przy rozstawie osi sięgającym 2710 milimetrów.

przejdź do artykułu » data: 22.03.2022

testowany model: Renault Koleos 2.0 Blue dCi Xtronic 4×4

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: renault, renault koleos

namasce.pl Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG Style – test, dane techniczne, ceny, opinie

Miejskie crossovery cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym segmencie nie mogło zabraknąć modelu z Wolfsburga. Volkswagen T-Cross ma już całkiem spory bagaż rynkowych doświadczeń. Zadebiutował we wrześniu 2018 roku i od tego momentu regularnie zwiększa liczbę swoich zwolenników. Jest w nim wiele pragmatyzmu, a przy tym odrobina młodzieńczej fantazji. Może właśnie dlatego budzi ciekawość różnych pokoleń. Przejdźmy jednak do rzeczy…

przejdź do artykułu » data: 02.03.2022

testowany model: Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG Style

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen t-cross

namasce.pl Mercedes-Benz Marco Polo 300 d 4MATIC – test, dane techniczne, ceny, opinie

Auto kempingowe może przybrać różne formy. Ten model wydaje się złotym środkiem pod względem gabarytów. W przypadku wyposażenia o kompromisie mówić jednak nie można. Jest tu niemal wszystko, czego dusza zapragnie. Mercedes-Benz Marco Polo w najnowszym wydaniu przedstawia nieco inne podejście do turystyki, niż konkurencyjne kampery. I to może mieć sens, jeżeli ktoś oczekuje wyższego poziomu – prawdziwego premium.

przejdź do artykułu » data: 07.01.2022

testowany model: Mercedes-Benz Marco Polo 300 d 4MATIC

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes marco polo

namasce.pl Bliźniak oczywisty. Dla kogo powstało Suzuki Swace 1.8 Hybrid? (test)

Japońskie marki nawiązały współpracę, czego efektem są bliźniacze modele. Jednym z nich jest właśnie ten ciekawy twór. Suzuki Swace to Toyota Corolla TS Kombi w przebraniu. I to bardzo skromnym. Te dwa pojazdy różnią się tylko detalami, co nie jest przypadkiem. Po zmroku byłoby ciężko je odróżnić bez dostrzeżenia znaczka. To pokazuje, jak głęboko wykorzystano działania projektantów i inżynierów jednego z producentów. Skąd w ogóle wziął się pomysł na taką współpracę bez obawy o utratę klientów?

przejdź do artykułu » data: 29.11.2021

testowany model: Suzuki Swace 1.8 Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki swace