Wybrane słowo kluczowe: nissan

motofakty.pl Nissan Qashqai 1.7 DCI 150 KM. Test, wady, zalety, wrażenia z jazdy

Nissan Qashqai to bardzo ważny samochód w gamie japońskiego producenta. Model był pionierem w klasie samochodów crossover. Producent zaryzykował nową bryłą nadwozia i zgarnął pełną pulę. Przez pierwsze 10 lat produkcji z fabryk wyjechało ponad 3 miliony egzemplarzy, a sprzedaż i wolumen produkcji wciąż rośnie. Choć inni producenci już dawno poszli w ślady Nissana, zapewniając mu silną konkurencję, model nadal cieszy się doskonałą sprzedażą w Europie, w tym w Polsce, utrzymując pozycję bestsellera marki.

przejdź do artykułu » data: 11.08.2020

testowany model: Nissan Qashqai 1.7 DCI 150 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan qashqai

moto-przestrzen.pl Nissan Juke DIG-T 117 KM DCT

Pomimo wyjątkowo awangardowego i kontrowersyjnego wyglądu, pierwsza generacja Nissana Juke odniosła niebywały sukces. Jak inaczej nazwać to, że w czasie dziewięcioletniej historii modelu w Europie, sprzedano blisko milion egzemplarzy? Nowy Juke znacząco urósł, stał się bardziej elegancki i nowoczesny, ale czy nie zatracił swojego niepowtarzalnego charakteru, dzięki któremu przyciągał setki tysięcy klientów rocznie?

przejdź do artykułu » data: 11.08.2020

testowany model: Nissan Juke DIG-T 117 KM DCT

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan juke

test.auto.pl [TEST] Nissan Leaf e+

Chociaż Polska jest jeszcze daleko w tyle jeśli chodzi o popularność aut elektrycznych to ich sprzedaż niezaprzeczalnie rośnie. W roku 2019 sprzedano w Polsce bowiem 1490 aut o takim napędzie czyli ponad dwukrotność roku poprzedniego. Duża w tym zasługa firm carsharing’owych, a także ulg dotyczących zakupu. Nissan Leaf to jeden z pionierów aut elektrycznych, chociaż konkurencja cały czas rośnie. Jedną z głównych wad aut elektrycznych według mnie jest ich zasięg, połączony z dłuższym czasem ładowania.

przejdź do artykułu » data: 06.05.2020

testowany model: Nissan Leaf e+

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan leaf