Wybrane słowo kluczowe: nissan

test.auto.pl [TEST] Nissan Leaf e+

Chociaż Polska jest jeszcze daleko w tyle jeśli chodzi o popularność aut elektrycznych to ich sprzedaż niezaprzeczalnie rośnie. W roku 2019 sprzedano w Polsce bowiem 1490 aut o takim napędzie czyli ponad dwukrotność roku poprzedniego. Duża w tym zasługa firm carsharing’owych, a także ulg dotyczących zakupu. Nissan Leaf to jeden z pionierów aut elektrycznych, chociaż konkurencja cały czas rośnie. Jedną z głównych wad aut elektrycznych według mnie jest ich zasięg, połączony z dłuższym czasem ładowania.

przejdź do artykułu » data: 06.05.2020

testowany model: Nissan Leaf e+

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan leaf

wyborkierowcow.pl Nissan Leaf e+, Hyundai Ioniq Electric – PORÓWNANIE

Dwa stuprocentowo elektryczne auta: jedno właśnie zostało odmłodzone, drugie doczekało się całkowicie nowej odsłony. Parametry ich zespołów napędowych znacznie się różnią – czy ma to jednak wpływ na wrażenia podczas codziennej eksploatacji? W naszym teście: Nissan Leaf e+ i Hyundai Ioniq Electric.

przejdź do artykułu » data: 09.03.2020

testowany model: Nissan Leaf e+

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan leaf

projectautomotive.pl Nissan Qashqai DIG-T 160 DCT Tekna+ – test

Gdy w 2006 roku Nissan pokazał nie do końca urodziwe podwyższone auto o dziwnej nazwie, które miało załatać dziury w ofercie, raczej mało kto się spodziewał tego, co stało się później. Qashqai odniósł ogromny rynkowy sukces, prawie wszyscy konkurujący producenci stworzyli podobne modele, a z odczytywaniem emblematu na tylnej klapie nie było już problemów…

przejdź do artykułu » data: 02.03.2020

testowany model: Nissan Qashqai DIG-T 160 DCT Tekna+

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan qashqai