Wybrane słowo kluczowe: nissan

motohigh.pl TEST | Nissan X-Trail 1.3 DIG-T 160 2WD DCT Tekna – przyjazny SUV

Nissan X-Trail po raz drugi już gościł w naszej redakcji. Tym razem jednak trafiła nam się wersja benzynowa z napędem na przednią oś i dwusprzęgłową przekładnią DCT. Co ciekawe, ta konfiguracja okazała się jeszcze lepsza niż testowany ponad rok temu turbodiesel. Jedyne, czego nam bardzo brakowało w warunkach zimowych, to napędu na obie osie. Mimo kilku ładnych lat na karku X-Trail wciąż jest atrakcyjną propozycją w segmencie.

przejdź do artykułu » data: 15.02.2021

testowany model: Nissan X-Trail 1.3 DIG-T 160 2WD DCT Tekna

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan x-trail

moto-przestrzen.pl Nissan Leaf e+ 62 kWh Tekna

Nie od dzisiaj wiadomo, że zimowe warunki nie są sprzymierzeńcami samochodów elektrycznych, jednak coraz większe zasięgi umożliwiają normalne korzystanie z nich również w naprawdę wymagających warunkach. Czy klienci chcący kupić samochód elektryczny, ale mieszkają w bloku są skazani na wybór samochodu z silnikiem spalinowym?

przejdź do artykułu » data: 12.02.2021

testowany model: Nissan Leaf e+ 62 kWh Tekna

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan leaf

autokult.pl Test: Nissan X-Trail z silnikiem 1,3 l (160 KM) - mały silnik dla mało wymagających

Bez silników Diesla, bez dużych wyświetlaczy, bez wszystkich gadżetów znanych z nowych aut. Nissan X-Trail ma za to benzynowy silnik 1.3 l, znany z Dacii czy Mercedesów. Czy na początku 2021 roku warto zainteresować się autem, które najlepsze czasy ma już za sobą?

przejdź do artykułu » data: 12.02.2021

testowany model: Nissan X-Trail z silnikiem 1,3 l (160 KM)

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan x-trail

blog.pgd.pl Test Nissan X Trail 1,3 turbo jako idealny i tani SUV

Kilka lat temu miałem okazję testować Nissana X Traill z silnikiem benzynowym o mocy 160 KM. Była to jednostka 1,6 turbo. W marcu 2019 dokonano jednak zmian modelowych silników, a wersję tę zastąpił 1,3 turbo 1.3 160 KM. Jak powiedział wówczas Jean-Philippe Roux, dyrektor generalny ds. crossoverów w Nissan Europe: „Dzięki kompleksowej modernizacji zespołów napędowych Nissan X-Trail stał się jeszcze lepszym samochodem, który sprawdzi się w czasie każdej wyprawy”. Zatem sprawdźmy…

przejdź do artykułu » data: 08.02.2021

testowany model: Nissan X Trail 1,3 turbo

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan x-trail

superauto24.se.pl To najpopularniejszy elektryk w Polsce! Jak daleko zajedzie? Nissan Leaf e+ Tekna 62 kWh - TEST, OPINIA

Nissan Leaf to najpopularniejsze auto elektryczne w Polsce. Pojazd ten znajduje się na pierwszym miejscu wśród modeli na prąd zarejestrowanych w naszym kraju. Teraz, gdy samochody zasilane energią z gniazdka wyrastają niczym grzyby po deszczu, Leaf musi jeszcze bardziej walczyć o swoją pozycję. Pomóc w tym ma m.in. mocniejsza wersja e+ wyposażona w większą baterię o pojemności 62-kWh.

przejdź do artykułu » data: 18.01.2021

testowany model: Nissan Leaf e+ Tekna 62 kWh

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan leaf