Wybrane słowo kluczowe: nissan juke

motohigh.pl TEST | Nissan Juke N-Design 1.0 DIG-T 114 MT – miejski zawadiaka

Druga generacja stylowego crossovera japońskiej marki po raz druga gościła w naszej redakcji. Trafił nam się ciekawie skonfigurowany Nissan Juke N-Design z doładowanym litrowym benzyniakiem i skrzynią manualną. Samochód okazał się świetnym miejskim crossoverem, który posiada zdecydowanie więcej zalet niż wad, choć parę rzeczy warto byłoby poprawić.

przejdź do artykułu » data: 27.05.2021

testowany model: Nissan Juke N-Design 1.0 DIG-T 114 MT

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan juke

menadzerfloty.pl Nissan Juke N-Design – bardziej praktyczny

Pierwszą generację Nissana Juke’a zaprezentowano w 2010 r. i okazał się on dużym sukcesem rynkowym, choć był dość kontrowersyjny. Na jego następcę czekaliśmy blisko dekadę, ale było warto. Nowy Juke także wyróżnia się z tłumu, a do tego wydoroślał. Jak w praktyce sprawuje się crossover coupé japońskiego producenta?

przejdź do artykułu » data: 08.04.2021

testowany model: Nissan Juke N-Design

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan juke

superauto24.se.pl Twojej kobiecie też podoba się Nissan Juke? Mówi „ma to coś, czego inne auta nie mają”? TEST, OPINIA

Podobno o gustach się nie dyskutuje. Jedni lubią klasyczne kształty, inni nowoczesny design, pełen sprzeczności. Taki jest Nissan Juke, a kobiety go pokochały. To auto, które od samych początków budziło kontrowersje, doczekało się nowego wcielenia. Czy w nowych szatach również skrada serca płci pięknej? Sprawdziliśmy to!

przejdź do artykułu » data: 15.03.2021

testowany model: Nissan Juke

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan juke

superauto24.se.pl Podziwiasz albo hejtujesz! Nissan Juke to niezmiennie jeżdżąca kontrowersja - TEST, OPINIA

Nissan Juke to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i nietuzinkowych crossoverów. Pokazane w 2009 roku auto zdobyło olbrzymią popularność m.in. dzięki charakterystycznej stylistyce połączonej z walorami praktycznymi przewyższającymi samochody segmentu B. Debiutujący w 2019 roku Juke drugiej generacji miał jeden cel – kontynuować świetną passę poprzednika. Czy nowe wcielenie japońskiego crossovera jest równie udane, jak budzący kontrowersje Nissan Juke numer jeden?

przejdź do artykułu » data: 11.01.2021

testowany model: Nissan Juke

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan juke

trends.com.pl TEST NOWEGO NISSANA JUKE

Nissan JUKE zadebiutował 2010 roku wprowadzając miejskiego crossovera z zupełnie nowym stylu. JUKE przełamał kanony obowiązujące na europejskim rynku motoryzacyjnym. Do tamtej pory w ofercie żadnej z marek nie było takiego samochodu. JUKE ze swoim odważnym designem, był orzeźwiającą alternatywą dla tradycyjnych modeli dostępnych w tamtym okresie. Nowy model zadebiutował w 2019. Otrzymaliśmy do testów wersję ze 114-konnym silnikiem 1.0 DIG-T i automatyczną skrzynią 7-DCT w wersji wyposażenia N-Design.

przejdź do artykułu » data: 02.12.2020

testowany model: NISSAN JUKE

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan juke

motopodprad.pl Test: Nissan Juke 1.0 DIG-T N-Design – ewolucja pokemona

Nowy Nissan Juke jest doskonalszą wersją samego siebie jak pokemon w kolejnym wcieleniu. Sprawdzamy jak zmienił się bestseller Nissana w długo oczekiwanej, drugiej odsłonie. Historia jest taka, że koncern Renault-Nissan jako pierwszy stworzył crossovera na bazie miejskiego samochodu. Przynajmniej pierwszego takiego, o którego klienci byli gotowi się pokroić. Przez 10 lat sporo się pozmieniało na rynku, ale jedno jest pewne – pionierzy w postaci Nissana Juke i Renault Captur znowu atakują.

przejdź do artykułu » data: 02.12.2020

testowany model: Nissan Juke 1.0 DIG-T N-Design

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan juke

arturlawnik.wordpress.com Nissan Juke 1,0 DIG-T 117KM Automat N-Design

Był rok 2009, kiedy na salonie samochodowym w Genewie japońska marka Nissan zaprezentowała swój kontrowersyjny prototyp o nazwie Qazana. Już rok później do salonów trafił w niemal niezmienionej formie pod nazwą Juke. 9 lat produkcji udowodniło, że był to strzał w przysłowiową dziesiątkę, Juke stał się najpopularniejszym modelem tej marki. W 2019 roku Nissan postanowił odświeżyć swoją rewelacyjnie sprzedającą się „ciepłą bułeczkę” i pokazał całkowicie drugą generację Juke’a.

przejdź do artykułu » data: 23.11.2020

testowany model: Nissan Juke 1,0 DIG-T 117KM Automat N-Design

kategoria: samochody osobowe serwis: arturlawnik.wordpress.com
słowa kluczowe: nissan, nissan juke

test.auto.pl [TEST] Nissan Juke 1.0 DIG-T 117 KM N-Design

Nissan Juke jest przykładem tego, że szalony samochód może odnieść ogromny sukces. Jego kontrowersyjny wygląd wraz z atrakcyjną ceną sprawił, że przez 10 lat produkcji Nissan sprzedał ponad milion egzemplarzy swojego crossovera. Druga generacja czerpie wzorce z pierwowzoru ale nie w 100%. Chociaż bryła auta jest podobna, to stała się odrobinę mniej zwariowana. Wzrosła też cena bazowa. Czy mimo to Juke powtórzy sukces pierwszej generacji?

przejdź do artykułu » data: 25.09.2020

testowany model: Nissan Juke 1.0 DIG-T 117 KM N-Design

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan juke