Wybrane słowo kluczowe: nissan x-trail

mototrendy.pl Nissan X-Trail 1,3 158 KM A/T- Warto?

Nissan X-Trail debiutował w Genewie w 2001 roku. Dość zaskakujące, ale spore auto powstało na płycie kompaktowej Almery/Primery! Samochód był następcą nieznanego w Europie modelu Rasheen. Trzecia generacja największego europejskiego SUV-a od Nissana pojawiła się na salonie we Frankfurcie w 2013. W 2017 auto poddano liftingowi a w 2020 X-Trail przeszedł rewolucje silnikową. Z gamy zniknął motor wysokoprężny i starszy, benzynowy 1,6-litra. W zamian, pojawił się zmodernizowany silnik 1,3 znany z Renault, Dacii i…, Mercedesa. Wkrótce, będzie też arcyciekawa hybryda…

przejdź do artykułu » data: 20.04.2022

testowany model: Nissan X-Trail 1,3 158 KM A/T

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan x-trail

motohigh.pl TEST | Nissan X-Trail 1.3 DIG-T 160 2WD DCT Tekna – przyjazny SUV

Nissan X-Trail po raz drugi już gościł w naszej redakcji. Tym razem jednak trafiła nam się wersja benzynowa z napędem na przednią oś i dwusprzęgłową przekładnią DCT. Co ciekawe, ta konfiguracja okazała się jeszcze lepsza niż testowany ponad rok temu turbodiesel. Jedyne, czego nam bardzo brakowało w warunkach zimowych, to napędu na obie osie. Mimo kilku ładnych lat na karku X-Trail wciąż jest atrakcyjną propozycją w segmencie.

przejdź do artykułu » data: 15.02.2021

testowany model: Nissan X-Trail 1.3 DIG-T 160 2WD DCT Tekna

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan x-trail

autokult.pl Test: Nissan X-Trail z silnikiem 1,3 l (160 KM) - mały silnik dla mało wymagających

Bez silników Diesla, bez dużych wyświetlaczy, bez wszystkich gadżetów znanych z nowych aut. Nissan X-Trail ma za to benzynowy silnik 1.3 l, znany z Dacii czy Mercedesów. Czy na początku 2021 roku warto zainteresować się autem, które najlepsze czasy ma już za sobą?

przejdź do artykułu » data: 12.02.2021

testowany model: Nissan X-Trail z silnikiem 1,3 l (160 KM)

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan x-trail

blog.pgd.pl Test Nissan X Trail 1,3 turbo jako idealny i tani SUV

Kilka lat temu miałem okazję testować Nissana X Traill z silnikiem benzynowym o mocy 160 KM. Była to jednostka 1,6 turbo. W marcu 2019 dokonano jednak zmian modelowych silników, a wersję tę zastąpił 1,3 turbo 1.3 160 KM. Jak powiedział wówczas Jean-Philippe Roux, dyrektor generalny ds. crossoverów w Nissan Europe: „Dzięki kompleksowej modernizacji zespołów napędowych Nissan X-Trail stał się jeszcze lepszym samochodem, który sprawdzi się w czasie każdej wyprawy”. Zatem sprawdźmy…

przejdź do artykułu » data: 08.02.2021

testowany model: Nissan X Trail 1,3 turbo

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan x-trail

namasce.pl Nissan X-Trail 1.7 Blue dCi Xtronic 4×4 – Nowa konfiguracja

Z globalnej perspektywy, X-Trail to jeden z kluczowych i najbardziej popularnych modeli Nissana. Aktualna generacja sprzedaje się naprawdę dobrze, ale konkurencja nie śpi, dlatego Japończycy starają się co jakiś czas aktualizować ofertę swojego SUV-a. Teraz jest on dostępny z nową konfiguracją napędową, która powinna sprostać oczekiwaniom wielu nabywców.

przejdź do artykułu » data: 09.01.2020

testowany model: Nissan X-Trail 1.7 Blue dCi Xtronic 4×4

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan x-trail