Wybrane słowo kluczowe: opel

moto.trojmiasto.pl 6. rozdział Opla Corsy. Wydanie francuskie

Opel Corsa to jeden z najpopularniejszych samochodów miejskich w historii motoryzacji. Kultowy już model, który po raz pierwszy wyjechał na europejskie drogi w 1982 roku, doczekał się swojej szóstej generacji. Cennik najnowszej odsłony Corsy, po raz pierwszy w wydaniu francuskim, startuje od kwoty 49 990 zł.

przejdź do artykułu » data: 11.02.2020

testowany model: Opel corsa

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.trojmiasto.pl
słowa kluczowe: opel, opel corsa

autocentrum.pl Opel Zafira Life – kurier by jeździł, a rodzina?

Nowy Opel Zafira nie jest już kompaktowym vanem. To raczej mały samochód dostawczy. Jak spisał się w czasie testu? Pod koniec lat 90. XX wieku Opel zaprezentował minivana bazującego na Astrze drugiej generacji. Ten samochód, za sprawą aż siedmiu miejsc siedzących, od razu zdobył rzeszę zwolenników. A jaka jest najnowsza Zafira?

przejdź do artykułu » data: 05.02.2020

testowany model: Opel Zafira Life

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: opel, opel zafira

autogaleria.pl TEST: Opel Astra 1.5 Diesel 122 KM. Jeśli jeździsz w długie trasy…

Opel Astra przeszedł lifting, który przyniósł przede wszystkim duże zmiany pod maską. Stosowany dotychczas czterocylindrowy diesel ustąpił miejsca nowej konstrukcji o mniejszej pojemności z okrojonej z jednego cylindra. Jak sprawdza się to rozwiązanie w tym kompaktowym aucie?

przejdź do artykułu » data: 04.02.2020

testowany model: Opel Astra 1.5 Diesel 122 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: opel, opel astra

motocaina.pl Opel Grandland X Hybrid 4 300 KM – pierwsze jazdy: przygoda w Schwarzwaldzie

Unia Europejska nie zwalnia tempa i wprowadza coraz bardziej rygorystyczne normy emisji spalin dla samochodów osobowych. Producenci dwoją się i troją, żeby sprostać nowym przepisom, ale doszli do momentu, w którym konieczne jest przejście na zasilanie prądem. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym jest zbudowanie samochodu zasilanego wyłącznie elektrycznością, drugi to połączenie silnika spalinowego z elektrycznym. W przypadku rodzinnego SUV-a Opel poszedł drugą drogą, ale stworzył samochód, który jest w stanie zadowolić kierowców o sportowym zacięciu.

przejdź do artykułu » data: 03.02.2020

testowany model: Opel Grandland X Hybrid 4 300 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: opel, opel grandland x

motofakty.pl Opel Grandland X Hybrid4. Test, wrażenia z jazdy, dane techniczne

W naszej redakcji kilkukrotnie mieliśmy do czynienia z różnymi wersjami Opla Grandlanda X. Ten kompaktowy SUV, w żadnym z dotychczasowych wariantów nie wywołuje przyspieszonego bicia serca fana motoryzacji. Dlatego z tym większą ciekawością i radością przyjęliśmy zaproszenie polskiego przedstawicielstwa Opla do wzięcia udziału w międzynarodowej prezentacji mocnej odmiany hybrydowej, z napędem na wszystkie koła.

przejdź do artykułu » data: 30.01.2020

testowany model: Opel Grandland X Hybrid4

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: opel, opel grandland x

autogaleria.pl Ładowany z gniazdka. Opel Grandland X Hybrid4 w pierwszym teście

Opel Grandland X Hybrid4 to najmocniejszy i hybrydowy wariant tego auta - do tego z wyczekiwanym napędem na cztery koła. Jak się sprawdza? Co ciekawe, mimo, że Opel jest najmłodszą marką w koncernie PSA, to bliźniacze modele Peugeota, czyli 3008 oraz Citroena (C5 Aircross) póki co muszą zadowolić się wersją z napędem na jedną oś. Jak więc sprawdza się Opel Grandland X Hybrid4? Sprawdziłem go na drogach niemieckiego "czarnego lasu", gdzie w skrajnie różnych warunkach mógł pokazać swoje możliwości.

przejdź do artykułu » data: 30.01.2020

testowany model: Opel Grandland X Hybrid4

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: opel, opel grandland x

autocentrum.pl Opel Astra 1.2 Turbo – pierwsza jaskółka

Jak mówi Jerzy Bralczyk, jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale już ją zwiastuje. Pierwsza kojarzona jest więc z pozytywnymi zmianami – nadchodzi ocieplenie i przyjemniejsza pogoda. Po dwóch dekadach przynoszenia strat, taką jaskółką dla Opla mogło być trafienie pod skrzydła francuskiej grupy PSA.

przejdź do artykułu » data: 30.01.2020

testowany model: Opel Astra 1.2 Turbo

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: opel, opel astra

superauto24.se.pl Nieprzerwanie od 22 lat z Polski. Aktualnie Opel Astra K, ale najpierw był Opel Astra Classic F - TEST, OPINIA

Opel Astra to bardzo popularny kompakt, wytwarzany od 1998 r. w Gliwicach. Auto, które od samego początku dzielnie stawiało czoła VW Golfowi i do dziś jest jednym z bardziej rozpoznawalnych modeli w segmencie C. W przyszłym roku Astra będzie obchodziła równe, trzydzieste urodziny. Kilka miesięcy przed tym hucznym wydarzeniem postawiliśmy obok siebie pierwszą generację kompaktowego Opla oraz jego najnowsze wcielenie po liftingu. Jakie wnioski nasunęły się po tym spotkaniu?

przejdź do artykułu » data: 27.01.2020

testowany model: Opel Astra K

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: opel, opel astra

blog.pgd.pl Opel Zafira Life 2.0 Diesel (177 KM) – test prawdziwie wszechstronnego auta rodzinnego

Opel na dobre zrezygnował z tradycyjnego modelu kompaktowego minivana, ale w miejscu Zafiry nie pozostawił pustej przestrzeni. Jej rolę po części przejął pełnowymiarowy van o nazwie Zafira Life, choć są też propozycje dla mniej wymagających klientów. Jednak przyjrzyjmy się nowej Zafirze.

przejdź do artykułu » data: 27.01.2020

testowany model: Opel Zafira Life 2.0 Diesel (177 KM)

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: opel, opel zafira