Wybrane słowo kluczowe: opel agila

moto.onet.pl Opel Agila A - w krainie niemieckiej szarości

Agili A w przeciwieństwie do Corsy, Astry czy Vectry nigdy nie udało się zawojować rynku. Sprzedaż co prawda utrzymywała się na dobrym poziomie, jednak o statusie hitu sprzedaży nie było mowy. W tym momencie powstaje zasadnicze pytanie. Kwadratowemu hatchbackowi czegoś brakowało czy po prostu nie miał szczęścia? Postaramy się to sprawdzić.

przejdź do artykułu » data: 21.02.2014

testowany model: Opel Agila A

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: opel, opel agila

moto.pl Opel Agila (2000-2006) - opinie Moto.pl

Mały Opel ma japońskie korzenie, polskie pochodzenie i niemieckie podzespoły. Jego najmocniejsze punkty to przestronne wnętrze i mała awaryjność. Agila była w Europie pionierem wśród aut określanych dzisiaj mianem mikrovanów. Pomysł przywędrował z Japonii, a bazą do stworzenia małego Opla stało się produkowane wcześniej Suzuki Wagon R+. Niemcy zmienili jednak detale stylizacyjne, opracowali nowy wystrój wnętrza i zastosowali własne podzespoły mechaniczne.

przejdź do artykułu » data: 23.05.2012

testowany model: Opel Agila (2000-2006)

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: opel, opel agila, opel agila używane, używane

moto.wp.pl Budka na kołach to już przeszłość

Samochody Opel Agila i Suzuki Wagon R+ nie wzbudziły sympatii europejskich użytkowników. Wprawdzie w mniej zamożnych, rolniczych regionach - południowe Włochy, Grecja - często można zauważyć mikrovana Opla, jednak w dużych miastach, Agila była prawie niezauważalna.

przejdź do artykułu » data: 29.10.2009

testowany model: Opel Agila, Suzuki Wagon R+

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: opel, opel agila, suzuki, suzuki wagon r+

rossnet.pl Jazda próbna: Opel Agila

Należę do motoryzacyjnych konserwatystów. Kocham stare samochody i uwielbiam, gdy każdy kolejny model dostaje w spadku coś z poprzednika. Coś, co po kilku, kilkunastu latach potrafi identyfikować markę czy model. I niekoniecznie muszą być to ergonomiczne, czy rozsądne rozwiązania.

przejdź do artykułu » data: 11.05.2009

testowany model: Opel Agila 1.2 84 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: rossnet.pl
słowa kluczowe: opel, opel agila

kmh24.pl Opel Agila 1,2

Pamiętacie poprzedni model Agili? Nie? I bardzo dobrze. Przejęty przez Opla od Suzuki maluch był niedopracowany i nie miał w Europie żadnych szans na powodzenie. Teraz idzie nowe... Została nazwa i została kooperacja z Suzuki. Na szczęście ktoś w Rüsselsheim zaczął myśleć i do ludzi z Opla dotarło, że pójście na łatwiznę nie przynosi pożądanych efektów.

przejdź do artykułu » data: 07.04.2009

testowany model: Opel Agila 1.2 86 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: opel, opel agila

motofakty.pl Mała spryciara

Agila to najmniejszy z Opli oferowanych na naszym rynku. Świetnie sprawdza się w mieście. Agilę w obecnej wersji wprowadzono do sprzedaży w 2008 r. Jej bratem bliźniakiem jest Suzuki Splash. Współpraca Niemców i Japończyków w produkcji mikrovanów ma zresztą dłuższą tradycję – poprzednicy obu modeli (Agila i Wagon R+) także zostały przygotowane w kooperacji.

przejdź do artykułu » data: 23.02.2009

testowany model: Opel Agila 1.2 86 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: opel, opel agila

autogaleria.pl Opel Agila 1.2 Enjoy: Ten drugi brat

Druga generacja Opla Agili stara się być lepsza pod każdym względem od swojej poprzedniczki. Jest przestronniejsza, zwinniejsza, lepiej wykonana no i oczywiście ładniejsza. Pytanie, czy wystarczy to, żeby być także lepszą od swoich konkurentów? Zalety i wady pokaże nasz test wersji 1.2 Enjoy.

przejdź do artykułu » data: 21.02.2009

testowany model: Opel Agila 1.2 Enjoy

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: opel, opel agila

motofakty.pl Odnowiony miejski elegant

Opel wprowadza na rynek nową Agilę. Miejski mikrovan jest teraz większy i praktyczniejszy. Zwłaszcza kobietom może przypaść do gustu jego modna linia. Najnowsza Agila nie chce już być kwadratowym pudełkiem, tylko modnym, miejskim autem. To ciągle jednobryłowy samochodzik, ale z lekką linią i wyważonymi proporcjami.

przejdź do artykułu » data: 17.03.2008

testowany model: Opel Agila

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: opel, opel agila

resmoto.com Opel Agila użytkowanie od 2000r.

Wygląd samochodu ma charakterystyczny kształt, niektórym się podoba, inni twierdzą, że wygląda jak pudełko. Auto ma taki a nie inny wygląd, w warunkach, dla których został zaprojektowany sprawdza się znakomicie. Idealne auto do ruchu miejskiego. Większość samochodów produkowana jest w polskiej fabryce Opla w Gliwicach, mimo to nie spotykamy Agili często na polskich drogach. Większość trafia na eksport.

przejdź do artykułu » data: 18.01.2007

testowany model: Opel Agila

kategoria: samochody osobowe serwis: resmoto.com
słowa kluczowe: opel, opel agila, opel agila używane, używane