Wybrane słowo kluczowe: peugeot

menworld.pl Nowy Peugeot 508 SW – test kombi, za którym się odwrócisz

Stało się. Założyłeś rodzinę, ta się powiększyła i żona mówi wprost – kupujemy kombi. Na samą myśl pojawia Ci się ból głowy, ale z kobietą dyskutować nie będziesz. W końcu to ona ma zawsze rację (podobno). Czy można kupić kombi, za którym się odwrócisz? Takowe policzyć można na palcach jednej ręki, ale wśród nich musi wręcz znaleźć się nowy Peugeot 508 SW. Zobacz co oferuje kombi z pazurem. W końcu to auto z lwem na masce.

przejdź do artykułu » data: 18.11.2019

testowany model: Peugeot 508 SW

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 508

namasce.pl Peugeot 508 SW 2.0 BlueHDi GT – Praktyczna elegancja

Peugeot podszedł na nowo do projektu samochodu reprezentującego segment D. Druga generacja 508 jest więc zupełnie innym modelem niż poprzednik. Dotyczy to nie tylko liftbacka, ale także odmiany SW, która może być jeszcze ciekawszą propozycją dla klientów poszukujących praktycznego i stylowego auta tej klasy. Udowadnia to topowa wersja GT z mocnym dieslem pod maską.

przejdź do artykułu » data: 12.11.2019

testowany model: Peugeot 508 SW 2.0 BlueHDi GT

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 508

projectautomotive.pl Peugeot Rifter 1.5 BlueHDi 130 KM Allure Long – test

Takich aut jak Peugeot Rifter nie zostało już wiele na rynku. To takie samochody, w których forma podąża za funkcją, a chwilowe trendy nie dyktują warunków. Ma być rzetelnie, rozsądnie i praktycznie – nawet jeśli oznacza to mało atrakcyjny image…

przejdź do artykułu » data: 12.11.2019

testowany model: Peugeot Rifter 1.5 BlueHDi 130 KM Allure Long

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot rifter

superauto24.se.pl Nowy Peugeot 208 wygląda świetnie. My przekonaliśmy się już, jak ten maluch jeździ - TEST, PIERWSZA JAZDA

To bardzo ciekawy rok dla miejskich aut. Swoje nowości zaprezentowało wiele marek, a konkurencja w tej klasie nabiera tempa. Ostatnie 12 miesięcy minęło również pod znakiem elektryfikacji, a Peugeot nie zamierza zostawać w tyle i pokazał od razu model e-208. Sprawdziliśmy całą gamę miejskiego Peugeota 208 i wiemy już, jak jeździ nowość spod znaku lwa.

przejdź do artykułu » data: 23.10.2019

testowany model: Peugeot 208

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 208

superauto24.se.pl Które kombi jest bardziej premium? Volvo V60 czy Peugeot 508 SW? OPINIA, PORÓWNANIE

Przejęcie Volvo przez chińskie Geely Automobile wywołało sporo kontrowersji oraz niepewności. Wiele osób obawiało się, że szwedzkie auta nie tylko stracą swój charakter, ale stracą także swoją jakość i renomę. Upływający czas pokazał, że wszelkie obawy były bezpodstawne. Dzięki pieniądzom z dalekiego wschodu Volvo nie tylko stanęło na nogi, ale umocniło swoją pozycję w klasie premium. Dobrym przykładem potwierdzającym tę tezę jest zupełnie nowe Volvo V60. Jak przy tym modelu wypada Peugeot 508 SW, aspirujący do grona produktów premium?

przejdź do artykułu » data: 20.10.2019

testowany model: Volvo V60, Peugeot 508 SW

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 508, volvo, volvo v60

moto.onet.pl Nowy Peugeot 208 1.5 BlueHDi – już wiemy jak jeździ najnowszy model Peugeota

Nowy Peugeot 208 wyróżnia się odważnym designem, systemami wspomagania prowadzenia, pochodzącymi z aut wyższych segmentów oraz trzema rodzajami napędu, w tym elektrycznym. Podczas jazd premierowych wersją 1.5 BlueHDi/100 KM sprawdziliśmy czy jest wygodny, jak się prowadzi oraz ile kosztuje?

przejdź do artykułu » data: 17.10.2019

testowany model: Peugeot 208 1.5 BlueHDi

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 208