Wybrane słowo kluczowe: peugeot

motopodprad.pl Test: Peugeot 2008 1.2 PureTech 155 S&S EAT8 GT Pack – wygląd to nie wszystko

Kolejny dzień i kolejny test SUV – a. Wydawać by się mogło, że rynek nasycił się już tego typu samochodami, a mimo to chyba codziennie dostajemy coś nowego. Na czym polega fenomen tych samochodów? W odpowiedzi na to pytanie miał pomóc mi jeden z najnowszych przedstawicieli tego segmentu – Peugeot 2008.

przejdź do artykułu » data: 19.05.2021

testowany model: Peugeot 2008 1.2 PureTech 155 S&S EAT8 GT Pack

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 2008

motohigh.pl TEST | Peugeot e-208 – małe lwiątko z całkiem sporym pazurem

Początkowo do aut elektrycznych byłem, delikatnie mówiąc, niechętnie nastawiony. Traktowałem je nieco jako zagrożenie dla uwielbianych przeze mnie aut benzynowych (diesle mnie nie obchodzą) i nieco przykre jest to, że prędzej czy później elektryki zastąpią na drogach samochody spalinowe. Dalej ta wizja mi się nie podoba, ale przygodę z Peugeotem e-208 uważam za udaną i jest to naprawdę przyjemne auto. Oczywiście są pewne kompromisy i utrudnienia, które bywają upierdliwe, ale usprawnienie tego jest kwestią czasu.

przejdź do artykułu » data: 19.05.2021

testowany model: Peugeot e-208

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot e-208

autogaleria.pl Peugeot e-Traveller jako "elektryk" zupełnie do mnie nie trafia - TEST, OPINIA

Wersja spalinowa jest jednym z najlepszych dużych vanów na rynku. Jest wygodna i praktyczna. Ale Peugeot e-Traveller jest dla mnie zupełnie niezrozumiały. Peugeot e-Traveller jest jednym z przedstawicieli coraz intensywniej "eksplodującego" rynku elektrycznych samochodów "dostawczych". No właśnie. W przypadku modeli dostawczych, czy prostych "brygadówek" kupuję ten koncept. Po mieście taki samochód rzadko jeździ więcej niż 300 - 400 km. Zakładam, że pewnie w ciągu dnia może się podładować chociaż z pół godzinki. Więc pełna zgoda.

przejdź do artykułu » data: 19.05.2021

testowany model: Peugeot e-Traveller

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot e-traveller

motofakty.pl Peugeot 5008 1.6 PureTech 180 KM. Test, wrażenia z jazdy, ceny i wyposażenie

Czy moda na duże rodzinne vany ustała? Jeśli mówimy o modelach w tradycyjnej formie, to fakt, na rynku jest ich coraz mniej. Wszystko dlatego, że każdy chce jeździć crossoverem, więc i producenci poszli tą drogą i zmieszali te dwa style projektowania nadwozia. Jednym z owoców takiej mieszanki jest Peugeot 5008. W naszym teście pojawiła się topowa odmiana GT Pack z najmocniejszym silnikiem benzynowym 1.6 PureTech o mocy 180 KM.

przejdź do artykułu » data: 10.05.2021

testowany model: Peugeot 5008 1.6 PureTech 180 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 5008

francuskie.pl Test: Peugeot e-Traveller – ponad 1000 km elektrycznym vanem

Mój pierwszy dzień z Peugeot e-Traveller należał do wyjątkowo długich. Pobudka o 5 rano, jazda do Warszawy i powrót elektrykiem. Zazwyczaj odcinek ok. 350 km nie robi na mnie większego wrażenia, ale w przypadku tego samochodu musiałam wziąć znaczną poprawkę na zużycie prądu, ładowanie w trasie i ładowanie… przed jazdą, ponieważ na starcie auto miało tylko 68 km zasięgu.

przejdź do artykułu » data: 10.05.2021

testowany model: Peugeot e-Traveller

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot e-traveller

superauto24.se.pl Ma trzy silniki i kaganiec. Peugeot 508 PSE to sportowiec na miarę naszych czasów - TEST, PIERWSZA JAZDA

Po niemal 25 latach przerwy producent z Sochaux wrócił do korzeni. Nowy Peugeot 508 PSE udowodnia, że Francuzi nie zapomnieli jak produkuje się sportowe samochody klasy średniej. Niestety, z uwagi na zasady panujące w Unii Europejskiej, najmocniejszy w historii marki lew musiał być hybrydą. Po krótkich, choć intensywnych jazdach pierwszym modelem dywizjonu Peugeot Sport Engineered, wiem już, dla kogo jest ten samochód.

przejdź do artykułu » data: 29.04.2021

testowany model: Peugeot 508 PSE

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 508

motopodprad.pl Test: Peugeot 2008 1,2 130 KM – lew po kuracji odmładzającej

Wgrupie Stellantis zrobiło się naprawdę ciasno, a Peugeot musi walczyć o swoją pozycję. Robi to niczym lew ze swojego nowego logo. Do testu stawił się model jeszcze ze starym lwem na atrapie chłodnicy – Peugeot 2008. Czy w świeżej odsłonie ten crossover może was zaciekawić?

przejdź do artykułu » data: 27.04.2021

testowany model: Peugeot 2008 1,2 130 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 2008

francuskie.pl Test: Peugeot 508 PSE o mocy 360 KM. Szybki, zwinny i komfortowy

Nowy 508 Peugeot Sport Engineered to najmocniejszy model w ofercie marki i wyjątkowo ciekawa propozycja dla kierowców, którzy cenią emocje, ale bez rezygnacji z wygód na pokładzie. Po pierwszej jeździe przyznajemy, że pomysł na wprowadzenie modelu do oferty ma sens.

przejdź do artykułu » data: 27.04.2021

testowany model: Peugeot 508 PSE 360 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 508

menworld.pl PEUGEOT 508 SW HYBRID: TO TYLKO PEŻOT?

Śmiało, powiedz to jeszcze raz! Nic mnie tak nie denerwuje, jak marudzenie specjalistów, którzy nie mają zielonego pojęcia o podejmowanym temacie. Swoje mądrości opierają zazwyczaj na wiejskich legendach zasłyszanych 15 lat temu od wujka Mariana, któremu zebrało się na wyznania po kilku głębszych. Obecne Peugeoty nie mają nic wspólnego z tymi, które oferowano przed laty. Przykład? Hybrydowy Peugeot 508 SW w topowej odmianie GT Pack.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: PEUGEOT 508 SW HYBRID

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 508