Wybrane słowo kluczowe: peugeot 308

francuskie.pl Test: Nowy Peugeot 308 w optymalnej wersji – PureTech 130 Allure Pack M6

Z tego, co zauważyłem, pierwsze testy nowego Peugeota 308 publikowane w mediach motoryzacyjnych w Polsce opierały się głównie na wersjach hybrydowych (plug-in). My też takie auto opisaliśmy. To ciekawa konstrukcyjne odmiana, która może zachwycić także wyposażeniem, ma jednak jedną dość poważną wadę i co najmniej jedną mniejszą. Ta poważna, to – moim zdaniem – cena. Ta mniejsza, to relatywnie niewielka – w porównaniu z krajami Europy Zachodniej – dostępność publicznych ładowarek, a także koszt korzystania z nich.

przejdź do artykułu » data: 20.04.2022

testowany model: Peugeot 308 PureTech 130 Allure Pack M6

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 308

autogaleria.pl Peugeot 308 HYBRID - TEST. Z topową hybrydą jest lepszy niż wynika z testu

Cokolwiek wyczytacie w teście, pamiętajcie, że Peugeot 308 jest bardzo przyjemnym samochodem do jazdy. Co nie znaczy, że nie ma wad. Ma. Postanowiłem w ten sposób zacząć test z prostego powodu. Przez cały tydzień narzekałem znajomym, że Peugeot 308 to, że tamto, tu nieudany, tu coś można było poprawić, tu za drogo itd. itp. A jak już go oddałem, to stwierdziłem, że przecież to naprawdę fajny samochód i bardzo miło mi się nim jeździło.

przejdź do artykułu » data: 01.04.2022

testowany model: Peugeot 308 HYBRID

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 308

motofilm.pl Peugeot 308 GT Pack HYbrid 225 PHEV EAT8. Francuski hatchback w naszym teście. Nowy król

Kompaktowe hatchbacki segmentu C to jedne z najchętniej kupowanych samochodów na rynku. Oferują wystarczająco dużo miejsca, są komfortowe i nie sprawiają problemów podczas manewrowania na mieście. Bez problemu można tego typu samochodem pojechać nawet na wakacje z całą rodziną.

przejdź do artykułu » data: 02.03.2022

testowany model: Peugeot 308 GT Pack HYbrid 225 PHEV EAT8

kategoria: samochody osobowe serwis: motofilm.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 308

motofakty.pl Peugeot 308. Testujemy nową generację! Jakie silniki do wyboru?

Przy okazji premiery najnowszej generacji Peugeota 308 poza nową sylwetką oraz bogatszym wyposażeniem spodziewano się również nowej odmiany i-Cockpitu, który od roku 2012 jest swego rodzaju wyróżnikiem nowych samochodów tej marki. Jednak nowa „trzystaósemka” to coś znacznie więcej niż także zwiększone możliwości komputera pokładowego oraz wyświetlaczy przed kierowcą oraz na ekranie centralnym. Otóż w nowej, trzeciej generacji kompaktowego Peugeota pojawia się także nowa technologia dotycząca przede wszystkim napędów.

przejdź do artykułu » data: 27.09.2021

testowany model: Peugeot 308

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 308

motopodprad.pl Test: Peugeot 308 SW 1.5 BlueHDI – diesel zawsze da radę

Diesle pomału odchodzą w otchłań historii. Czy podobnie powinni myśleć klienci? Może w Europie Zachodniej, gdzie powoli zamyka się już centra miast dla aut z napędem na ropę – tak, ale w Polsce jeszcze nie musimy ich skreślać. Na warsztat wziąłem Peugeota 308 SW z silnikiem 1,5 BlueHDI, który oszczędnością bije hybrydy!

przejdź do artykułu » data: 23.03.2021

testowany model: Peugeot 308 SW 1.5 BlueHDI

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 308

francuskie.pl Test: Peugeot 308 GT Pack. Solidny wybór i konkurent takich aut jak Volkswagen Golf, Ford Focus czy Toyota Corolla

Peugeot 308 obecny jest już kilka lat na rynku. GT Pack to topowa wersja, która może się podobać. Ciemne stylizowane dodatki, wygodne wnętrze z piękną tapicerką, niezłe wyciszenie i komfort jazdy a przy tym dynamiczny i oszczędny silnik. Jeździliśmy 308 GT Pack po całej Polsce i bardzo nam przypadł do gustu.

przejdź do artykułu » data: 01.02.2021

testowany model: Peugeot 308 GT Pack

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 308

autocentrum.pl Peugeot 308 II – z chrapką na Golfa

Model 308 doczekał się emerytury w 2013 roku i choć, zgodnie z logiką, do akcji powinien po nim wkroczyć 309, to zza kurtyny znowu wynurzył się 308, ale drugiej generacji. Bardziej kanciasty, jakby mniej francuski i mający chrapkę na Golfa. Dziś dalej jest produkowany, ale to już schyłek jego kariery. Czy to dobre auto z drugiej ręki?

przejdź do artykułu » data: 11.12.2019

testowany model: Peugeot 308 II

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 308