Wybrane słowo kluczowe: peugeot rifter

testysamochodowe.pl Peugeot Rifter 1.5 BlueHDI 130 KM Allure

Pomysł, by na bazie typowego „dostawczaka” zbudować pełnoprawne auto rodzinne jest stary jak świat. Zazwyczaj wiąże się to z kompromisem w postaci: jest taniej, a kabina oferuje sporo przestrzeni, ale trzeba zaakceptować toporność wnętrza oraz ograniczony komfort jazdy. Peugeot Rifter udowadnia, że wielkość kabiny i duży bagażnik to tylko niektóre z jego licznych zalet.

przejdź do artykułu » data: 28.04.2020

testowany model: Peugeot Rifter 1.5 BlueHDI 130 KM Allure

kategoria: samochody osobowe serwis: testysamochodowe.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot rifter

menworld.pl TEST PEUGEOT RIFTER LONG – PRAKTYCZNOŚĆ TO JEGO DRUGIE IMIĘ

Są samochody, których wygląd nie budzi żadnych emocji. Nie o to jednak w ich przypadku chodzi. Auta te są nastawione na praktyczność, którą docenią przedsiębiorcy i rodziny. Jednym z takich modeli jest testowany Peugeot Rifter Long. Jest to przede wszystkim samochód dla kogoś, kto nie chce ani kombi, ani SUV-a, a preferuje po prostu vana. Wcale mnie to nie dziwi. Regularne kształty, przesuwne boczne drzwi, ogromna ilość miejsca w środku – w przypadku tego modelu praktycznie każdy centymetr został zaprojektowany z rozsądkiem i to widać.

przejdź do artykułu » data: 26.02.2020

testowany model: PEUGEOT RIFTER LONG

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot rifter

projectautomotive.pl Peugeot Rifter 1.5 BlueHDi 130 KM Allure Long – test

Takich aut jak Peugeot Rifter nie zostało już wiele na rynku. To takie samochody, w których forma podąża za funkcją, a chwilowe trendy nie dyktują warunków. Ma być rzetelnie, rozsądnie i praktycznie – nawet jeśli oznacza to mało atrakcyjny image…

przejdź do artykułu » data: 12.11.2019

testowany model: Peugeot Rifter 1.5 BlueHDi 130 KM Allure Long

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot rifter

moto-przestrzen.pl Peugeot Rifter 1.5 BlueHDi Allure

Kombivany kojarzą się zazwyczaj ze stosunkowo tanimi, praktycznymi i bardzo przestronnymi samochodami. Zazwyczaj od razu myślimy on ich jako o samochodach użytkowych niż o pojazdach mogących spełnić oczekiwania rodziny. Jednak z każdym rokiem producenci udowadniają nam, że przykładają coraz więcej starań do tego, aby tego typu samochody nie ustępowały wyposażeniem i komfortem jazdy zwykłym osobówkom. Być może takie podejście sprawi, że już za jakiś czas kombivany zaczną odgrywać coraz większą rolę na rynku motoryzacyjnym.

przejdź do artykułu » data: 14.05.2019

testowany model: Peugeot Rifter 1.5 BlueHDi Allure

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot rifter

superauto24.se.pl TEST porównawczy - Peugeot Rifter Allure 1.5 D 130 KM MT6 vs. Ford Turneo Connect Titanium 1.5 D 120 KM AT8: dwa przepisy na kom

Peugeot Rifter to kombivan, który ma jeszcze dwóch rodzonych konkurencyjnych braci w postaci Opla Combo oraz Citroena Berlingo. Ma też innych konkurentów spoza grupy, takich jak Ford Turneo Connect. Co prawda to auto nie ma rodziny wywodzącej się z innych zakątków świata, ale taka przypadłość w żaden sposób nie odbija się na jego popularności oraz funkcjonalności. Który przepis na kombivana jest lepszy? Francuski czy amerykański?

przejdź do artykułu » data: 11.04.2019

testowany model: Peugeot Rifter Allure 1.5 D 130 KM MT6, Ford Turneo Connect Titanium 1.5 D 120 KM AT8

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: ford, ford tourneo, peugeot, peugeot rifter

francuskie.pl Test: Nowy Peugeot Rifter 1.5 BlueHDi 130 KM – praktyczny, komfortowy i… oszczędny?

Nowy Peugeot Rifter jest od jakiegoś czasu w salonach. To zupełnie nowa generacja, która oferuje mnóstwo przestrzeni, spory komfort i wyjątkową praktyczność. Nie zgadza się tylko spalanie, bo producent obiecuje 4,4 litra, a nam się udało zużyć trochę ponad 7 na 100 kilometrów. Ale to już prawdopodobnie zasługa stylu jazdy naszych testujących.

przejdź do artykułu » data: 08.04.2019

testowany model: Peugeot Rifter 1.5 BlueHDi 130 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot rifter

francuskie.pl Porównanie: Citroen Berlingo czy Peugeot Rifter – który model wybrać?

Citroen Berlingo czy Peugeot Rifter? Dylemat przy wyborze jednego z tych modeli może być całkiem spory. Oba pojazdy powstały na tej samej platformie, są dostępne w identycznych wersjach długości i pojemności bagażnika i musimy przyznać, że każdy z nich pozytywnie zaskoczył nas poziomem komfortu podczas testu. Czym różnią się te dwa modele i który okaże się lepszym wyborem?

przejdź do artykułu » data: 22.03.2019

testowany model: Citroen Berlingo, Peugeot Rifter

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen berlingo, peugeot, peugeot rifter