Wybrane słowo kluczowe: peugeot speedfight

swiatmotocykli.pl Wielki test skuterów i motocykli 125 | Skutery

Kilka tygodni temu podjęliśmy się prawdopodobnie najbardziej brawurowego zadania minionych lat. W jednym miejscu zebraliśmy ponad 30 motocykli i skuterów klasy 125ccm w celu odnalezienia tych najlepszych. W Internecie brakuje miejsca, żeby opisać wszystkie maszyny na raz, więc podzieliliśmy je na kategorie. Na pierwszy ogień idą skutery. Od wielu miesięcy kierowcy posiadający prawo jazdy kat. B mogą poruszać się na motocyklach i skuterach o pojemności silnika nie przekraczającej 125ccm. Wielu już to robi, a jeszcze więcej zastanawia się czy zacząć.

przejdź do artykułu » data: 28.05.2015

testowany model: Peugeot Django, Zipp Vissa, Kymco Like 125 LX, Peugeot Speedfight 3, Kymco Agility, Junak 806, Honda Wave 110i, Peugeot Tweet, Peugeot Kisbee

kategoria: skutery serwis: swiatmotocykli.pl
słowa kluczowe: honda, honda wave, junak, junak 806, kymco, kymco agility, kymco like 125, peugeot, peugeot django, peugeot kisbee, peugeot speedfight, peugeot tweet, zipp, zipp vissa

motogen.pl Peugeot Speedfight 3 – chiński Francuz

Ze względu na niskie koszty produkcji wielu producentów przenosi swoje fabryki do krajów azjatyckich, w tym także do Chin. Dotyczy to również jednośladów napędzanych silnikami spalinowymi, czyli motocykli, motorowerów i skuterów. Przykładem takiej polityki ekonomicznej jest prezentowany poniżej Peugeot Speedfight 3.

przejdź do artykułu » data: 03.11.2010

testowany model: Peugeot Speedfight 3

kategoria: skutery serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot speedfight

motocykl-online.pl Test | Peugeot Speedfight 2: Szerszeń w locie

„Peugeotem przez miasto jak samolotem...” – skojarzył mi się fragment hiphopowej nuty. Z tym samolotem to przesada, ale tylko lekka, bo dostaliśmy Speedfighta z oddławionym silnikiem. Taki mały szerszeń. Żółto-srebrne malowanie to krok w dobrym kierunku – przynajmniej mnie bardzo spodobał się imidż wkurzonego szerszenia.

przejdź do artykułu » data: 23.05.2006

testowany model: Peugeot Speedfight 2

kategoria: skutery serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot speedfight

motofakty.pl Mały sportowiec

Linia nadwozia Speedfight 50 robi wrażenie, jest kojarzona ze sportem motocyklowym. Aerodynamiczna sylwetka, osadzona na szerokich oponach o niskim profilu, hamulce tarczowe na obu kołach i efektowna kolorystyka, to wszystko czyni z niego obiekt westchnień niejednego nastolatka.

przejdź do artykułu » data: 11.03.2005

testowany model: Peugeot Speedfight 50

kategoria: skutery serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot speedfight

skutery.friko.pl Wielkie porównanie najlepszych skuterów!

Podkreślam, że porównanie jest wg mnie obiektywne mimo wszystko Ty wiesz co się dla Ciebie bardziej liczy, czy komfort czy prędkość albo przyśpieszenie. Na podstawie mojej punktacji wytypuj swojego zwycięsce porównania.

przejdź do artykułu » data: 10.04.2004

testowany model: Gilera Runner, Peugeot Speedfight 2, Piaggio NRG, Suzuki Katana, Yamaha Aerox

kategoria: skutery serwis: skutery.friko.pl
słowa kluczowe: gilera, gilera runner, peugeot, peugeot speedfight, piaggio, piaggio nrg, suzuki, suzuki katana, yamaha, yamaha aerox

skutery.friko.pl Peugeot Speedfight 2

Posiadałem ten skuter ale na szczęście go sprzedałem. Przejechałem na nim nieco ponad tysiąc kilometrów. Byłem z niego bardzo niezadowolony. Skuterek palił 5,5 l/100 km. Gdy zadzwoniłem do serwisu powiedzieli mi, że to normalne. Ten pan który ze mną wtedy rozmawiał miał też Speedfighta po tuningu to powiedział mi, że jego skuter spala 6,5 l/100 km. Ale sprawa spalania to nie największy minus tego Peugeota.

przejdź do artykułu » data: 10.04.2004

testowany model: Peugeot Speedfight 2

kategoria: skutery serwis: skutery.friko.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot speedfight

motofakty.pl Peugeot Speedfight LND 50

Lew pokazuje pazury. Speedfight po raz pierwszy pojawił się 7 lat temu. Rok temu można było kupić ten model z układem chłodzenia cieczą. Krytykowane przednie zawieszenie wahaczowe przedniego koła zostało poprawione. Przedstawiamy naszym Czytelnikom skuter sportowy firmy Peugeot - model Speedfight LND 50, który dzięki uprzejmości dealera Peugeota Zenona Nadolnego otrzymaliśmy do przetestowania.

przejdź do artykułu » data: 10.04.2002

testowany model: Peugeot Speedfight LND 50

kategoria: skutery serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot speedfight

motofakty.pl Peugeot Speedfight 50 M

W krajach, w których skuter zdobył sobie szczególną pozycję (zwłaszcza Włochy), a więc tam, gdzie jest rynek z prawdziwego zdarzenia, można wybierać nie tylko jedną z kilkudziesięciu marek, ale także najbardziej odpowiadający rodzaj skutera.

przejdź do artykułu » data: 27.03.2002

testowany model: Peugeot Speedfight 50 M

kategoria: skutery serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot speedfight