Wybrane słowo kluczowe: piaggio mp3

scigacz.pl Wygoda na maxa! 8 największych skuterów na rynku

Klimat naszej części świata sprawia, że coraz większa grupa motocyklistów kieruje wzrok ku skuterom. Aby jednak sprostać wysokim wymaganiom, muszą to być duże i mocne maszyny, które kuszą nie tylko wygodą użytkowania, ale też osiągami. Przed wami osiem modeli, które kształtują polski rynek maxiskuterów - większych po prostu u nas nie ma!

przejdź do artykułu » data: 01.09.2018

testowany model: Suzuki Burgman 650, BMW C650 GT/Sport, Kymco AK 550, SYM MaxSym 600i, Yamaha T-Max, Honda NC 750D Integra / X-ADV, Piaggio MP3 500

kategoria: skutery serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw c650, honda, honda nc750d, kymco, kymco ak550, piaggio, piaggio mp3, suzuki, suzuki burgman 650, sym, sym maxsym, yamaha, yamaha tmax

scigacz.pl Piaggio MP3 500 - ikona stabilności [TEST]

Trójkołowy maxiskuter Piaggio nie jest nowością. Zadebiutował już w 2006 roku, lecz do dziś pozostaje bardzo odważną konstrukcją. Nie było nam do tej pory po drodze, więc w moim pierwszym kontakcie z tą ciekawą maszyną postanowiłem zweryfikować własne obawy, wyobrażenia i stereotypy.

przejdź do artykułu » data: 10.08.2018

testowany model: Piaggio MP3 500

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: piaggio, piaggio mp3

jednoslad.pl Test Piaggio MP3 500 ie ABS/ASR #1: Pierwsze wrażenia z jazdy trójkołowym skuterem

Odebrałem trójkołowego włoskiego stwora. Zaczynamy test długodystansowy w klasie biznes. Piaggio MP3 500 ma przejechane 800km i wyrwałem ją zanim przeszła pierwszy przegląd połączony z wymianą oleju. To bardzo dobrze. Będę miał okazję asystować przy przeglądzie i udokumentować jego przebieg. Który serwis w Warszawie wybrać? Jakieś sugestie?

przejdź do artykułu » data: 13.04.2016

testowany model: Piaggio MP3 500 ie ABS/ASR

kategoria: skutery serwis: jednoslad.pl
słowa kluczowe: piaggio, piaggio mp3

motogen.pl Piaggio Mp3 Sport - pokochałem ten trójkołowy gadżet

Już dawno nie odczuwałem takiej radości na myśl o obowiązku objechania zakorkowanego miasta, jak teraz, od chwili, gdy w moje posiadanie trafił Piaggio Mp3 – skuter na trzech kołach. I pomimo trochę niedostatecznej mocy – której można by się spodziewać po silniku o pojemności 300 ccm – pokochałem ten pojazd całym sercem.

przejdź do artykułu » data: 19.12.2015

testowany model: Piaggio Mp3 Sport

kategoria: skutery serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: piaggio, piaggio mp3

motocykl-online.pl Test | Piaggio MP3 kontra Suzuki Burgman 400: Śliska sprawa

O tej porze roku nietrudno o deszcz, śnieg czy przymrozki. Większość skuterów zapadła już w zimowy sen. Wrodzona nadpobudliwość nie pozwala nam zasnąć, więc sprawdziliśmy, czy w tych warunkach lepiej poradzi sobie trzykołowe Piaggio MP3, czy może dwukołowy Burgman. Długo kombinowaliśmy, jaki skuter wziąć do porównania z Piaggio MP3. Najpierw padł pomysł, aby pierwszym kryterium była ekonomia, czyli zbliżona cena.

przejdź do artykułu » data: 10.01.2008

testowany model: Piaggio MP3, Suzuki Burgman 400

kategoria: skutery serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: piaggio, piaggio mp3, suzuki, suzuki burgman 400

burgmania.net Pierwszy test Piaggio MP3 125

W połowie listopada doczekałem sie pięknej pogody, 19°C i słońce zachęcały do jazdy na dwóch kółkach. Jednak dzień ten wykorzystałem na krótką próbe dla 3 kółek, czyli pojeździłem sobie trochę Piaggio MP3. Nie było to co prawda nic wielkiego, bo Piaggio miało do dyspozycji tylko silnik o pojemności 125ccm, ale muszę przyznać, że wystarczył on całkowicie.

przejdź do artykułu » data: 10.10.2006

testowany model: Piaggio MP3 125

kategoria: skutery serwis: burgmania.net
słowa kluczowe: piaggio, piaggio mp3

burgmania.net Piaggio MP3 250ie. Test drogowy

?Trajka maxi?, ?Quad' o- skuter?, ?Skuter śnieżny z kołami?... określeń można by wymyślać dużo ale czy nie prościej napisać Piaggio MP3? Trzeba oddać sprawiedliwość... Włochom udało się stworzyć pojazd niepowtarzalny a przy tym konstrukcyjnie mocno zaawansowany ale od czego to się zaczęło?

przejdź do artykułu » data: 10.10.2006

testowany model: Piaggio MP3 250ie

kategoria: skutery serwis: burgmania.net
słowa kluczowe: piaggio, piaggio mp3