Wybrane słowo kluczowe: piaggio nrg

skuterowo.com Piaggio NRG: Niezawodny sportowiec

Testowany skuter to PIAGGIO NRG w wersji mc3 pochodzącej z 2004roku. Niestety, ten egzemplarz jest biedniejszą wersją czyli chłodzoną powietrzem z tylnym hamulcem bębnowym. Piaggio zadebiutowało z modelem NRG w 1995 roku, po czym wychodziły następne wersje. Jest to najbardziej usportowiony model z tej stajni.

przejdź do artykułu » data: 28.04.2010

testowany model: Piaggio NRG

kategoria: skutery serwis: skuterowo.com
słowa kluczowe: piaggio, piaggio nrg

sqtery.com Piaggio NRG Power '07 AC

Skuter zakupiłem 17 maja 2007 roku. Do tej pory pokonałem nim 1010 km. W tym teście postaram się przedstawić jego wady i zalety. W skuterze, jaki testuje zostały ściągnięte na razie 2 blokady. Blaszka z gaźnika i blokada z wariatora. Do odblokowania w 100% pozostaje jeszcze "ślepa" kiszka w tłumiku, zmiana dyszy, wymiana króćca na RMS'a oraz pozbycie się dopalacza spalin.

przejdź do artykułu » data: 05.04.2008

testowany model: Piaggio NRG Power

kategoria: skutery serwis: sqtery.com
słowa kluczowe: piaggio, piaggio nrg

skutery.friko.pl Wielkie porównanie najlepszych skuterów!

Podkreślam, że porównanie jest wg mnie obiektywne mimo wszystko Ty wiesz co się dla Ciebie bardziej liczy, czy komfort czy prędkość albo przyśpieszenie. Na podstawie mojej punktacji wytypuj swojego zwycięsce porównania.

przejdź do artykułu » data: 10.04.2004

testowany model: Gilera Runner, Peugeot Speedfight 2, Piaggio NRG, Suzuki Katana, Yamaha Aerox

kategoria: skutery serwis: skutery.friko.pl
słowa kluczowe: gilera, gilera runner, peugeot, peugeot speedfight, piaggio, piaggio nrg, suzuki, suzuki katana, yamaha, yamaha aerox

skutery.friko.pl Piaggio NRG

Piaggio NRG to bardzo dobry skuter. Produkowany jest już dość długo od drugiej połowy lat 90-tych. Mimo to skuter jest bardzo nowoczesny i udany. Piaggio NRG ma ten sam silnik co Gilera Runner - czyli bardzo dobry. Zawieszenie jest dobrze zgrane nie za twarde i nie za miękkie choć nadające się do sportowej jazdy.

przejdź do artykułu » data: 10.04.2004

testowany model: Piaggio NRG

kategoria: skutery serwis: skutery.friko.pl
słowa kluczowe: piaggio, piaggio nrg