Wybrane słowo kluczowe: porsche macan

autocentrum.pl Alfa Romeo Stelvio kontra Porsche Macan – co wybrać?

Alfa Romeo i Porsche to dwie sportowe marki, które jednak znacznie różnią się aktualną pozycją na rynku. Niemcy przez śmiałe kroki i wprowadzenie do sprzedaży modeli Panamera i Cayenne zawojowali segment samochodów premium. Widząc natomiast rosnące zainteresowanie samochodami typu SUV – w 2013 roku Porsche zaprezentowało mniejszego brata Cayenne o nazwie Macan. Na jednego z jego głównych konkurentów – Stelvio przyszło nam czekać aż 4 lata. Pierwszy SUV włoskiej marki ma być tym modelem, który przywróci ją na szczyt.

przejdź do artykułu » data: 04.04.2018

testowany model: Alfa Romeo Stelvio, Porsche Macan

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: alfa romeo, alfa romeo stelvio, porsche, porsche macan

motocollection.pl TEST – PORSCHE MACAN

Za sprawą downsizingu i coraz ostrzejszych norm emisji spalin, Porsche wraca do stosunkowo niewielkich silników, czego przykładem jest bazowy Macan. 2 litrowy motor z turbodoładowaniem produkuje tutaj 252 KM i 370 Nm momentu obrotowego. Na papierze, liczby wyglądają dość obiecująco, ale jak jest w rzeczywistości?

przejdź do artykułu » data: 05.09.2017

testowany model: PORSCHE MACAN

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: porsche, porsche macan

autokult.pl Czy to może być najlepsze Porsche w historii?

Porsche Macan to jeden z tych modeli, które niektóry uznają za nie do końca prawdziwe Porsche. Miałem okazję się przekonać, jak bardzo można się przejechać na takich wyobrażeniach. Więcej. Po teście topowej odmiany z pakietem Performance uważam, że to najlepsze Porsche w historii marki.

przejdź do artykułu » data: 13.08.2017

testowany model: Porsche Macan

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: porsche, porsche macan

strefakulturalnejjazdy.pl JEDEN BLOGER MOTORYZACYJNY, JEDEN DZIEŃ, WIELE WRAŻEŃ, CZYLI WIELKIE TESTOWANIE AUTO TEST AUTO ROK 2017

Pierwsze wrażenia z jazdy takimi autami jak: Citroen C3, Honda Civic, MINI John Cooper Works, Opel Insignia, Peugeot 508GT, Porsche Cayenne, Porsche Macan, VW Golf R, Kia Optima, Land Rover Disovery. Nie są to pełne testy samochodów bowiem na to nie było czasu, ale fajnie tak jednego dnia pojeździć choćby chwilę wieloma autami by poczuć różnicę między poszczególnymi modelami czy markami.

przejdź do artykułu » data: 21.06.2017

testowany model: Citroen C3, Honda Civic, MINI John Cooper Works, Opel Insignia, Peugeot 508GT, Porsche Cayenne, Porsche Macan, VW Golf R, Kia Optima, Land Rover Discovery

kategoria: samochody osobowe serwis: strefakulturalnejjazdy.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c3, honda, honda civic, kia, kia optima, land rover, land rover discovery, mini, opel, opel insignia, peugeot, peugeot 508, porsche, porsche cayenne, porsche macan, volkswagen, volkswagen golf

moto.wp.pl Porsche Macan 2.0 – Gdzie się podziało V6?

Porsche od lat kojarzy się z doładowanymi jednostkami benzynowymi V6. Ostatnie lata przyniosły także u niemieckiego producenta wiele zmian. Nie dość, że zaprojektowano dwa SUV-y, to w mniejszym z nich podstawowy silnik stanowi dwulitrowa jednostka znana w koncernie VAG pod symbolem TFSi. Wbrew pozorom, całkiem żwawo napędza blisko 1800-kilogramowe auto.

przejdź do artykułu » data: 17.12.2016

testowany model: Porsche Macan 2.0

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: porsche, porsche macan

cartests.pl Porsche Macan 2.0 Turbo – doznania na żądanie

W naszym dzisiejszym teście sprawdzamy Porsche Macan w konfiguracji z bazowym 2-litrowym silnikiem z turbodoładowaniem, generującym 252 KM. Macan to jeden z najlepiej wyglądających modeli w całej gamie Porsche. Zadebiutował on w 2013 roku podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles, a na polskim rynku pojawił się na początku 2014 roku.

przejdź do artykułu » data: 30.09.2016

testowany model: Porsche Macan 2.0 Turbo

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: porsche, porsche macan

motoryzacja.interia.pl Porsche Macan GTS "dla ludzi ze sportową pasją"

Jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego... Temu staremu powiedzeniu zdaje się przeczyć porsche macan GTS. Pojazd z kabiną godną luksusowej limuzyny. Napędzany silnikiem, który zapewnia mu sportowe osiągi, nie przekreślając jednak użyteczności na co dzień. A jednocześnie samochód, który dzięki napędowi na cztery koła, nadwoziu o regulowanym prześwicie oraz trybowi off road zachęca, by zjechać nim na bezdroża.

przejdź do artykułu » data: 07.05.2016

testowany model: Porsche Macan GTS

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: porsche, porsche macan