Wybrana kategoria: quady

quadzik.pl Benyco ATV 300 – Najtańsza czteronapędówka?

Swoją przygodę z czterokołowcami można rozpocząć na wiele sposobów, ale kiedy już chwycimy bakcyla quadowego, na pewno staniemy przed dylematem: Jakiego quada wybrać... Określamy wstępną kwotę do 15 000 zł, zakładamy, że spodobała nam się jazda rekreacyjno-turystyczna z elementami przepraw i... I tu zaczynają się schody. Okazuje się, że nowe firmowe quady z napędem 4x4 to wydatek znacznie przekraczający nasz budżet. Oczywiście możemy rozejrzeć się w rynku pojazdów używanych, ale tu także nie wiadomo, na jaki pojazd trafimy.

przejdź do artykułu » data: 03.09.2014

testowany model: Benyco ATV 300

kategoria: quady serwis: quadzik.pl
słowa kluczowe: benyco, benyco atv 300

moto.pl Quad - Suzuki LTR 450

Konkurencja na rynku sportowych quadów doprowadziła do dużego zagęszczenia modeli. Można nawet rozróżniać już szkoły konstrukcyjne. O uznanie klientów walczą Japończycy, Amerykanie, Europejczycy i Kanadyjczycy. Nawet Tajwan walczy na tym polu wprowadzając coraz silniejszych graczy. Rynek jest pełen pojazdów, ale niewiele jest wśród nich takich, które mogą pochwalić się sukcesami na miarę sprzętu z dzisiejszego materiału. Suzuki LTR 450 to quad, który w klasie sport rozdaje karty.

przejdź do artykułu » data: 07.08.2011

testowany model: Suzuki LTR 450

kategoria: quady serwis: moto.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki ltr 450

motogen.pl Honda TRX 250 EX - mini wariat

Do naszej redakcji trafił jeden z najmniejszych, sportowych quadów Hondy. Mały TRX 250 EX przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, a materiał, którego kręcenie miało trwać tylko kilka godzin zamienił się w całodniowe upalanie przez całą ekipę i walkę o otrzymanie kluczyków. W czym tkwi jego sekret?

przejdź do artykułu » data: 15.06.2011

testowany model: Honda TRX 250 EX

kategoria: quady serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: honda, honda trx