Wybrana kategoria: quady

motohigh.pl [TEST] Volkswagen Golf Highline BlueMotion 1.5 TSI 130 KM – oszczędność to jego drugie imię

Volkswagen Golf jest jednym z najbardziej pospolitych aut na naszych drogach i właściwie nie dziwi fakt, że Polacy chętnie decydowali się na zakup VII generacji. Niezła jakość wykonania, całkiem przystępna cena i osiągi to nie jedyne atuty tego modelu. Jak sprawdziła się wersja BlueMotion z 1.5 TSI o mocy 130 KM i 7-DSG? Już śpieszymy z odpowiedzią…

przejdź do artykułu » data: 26.08.2019

testowany model: Volkswagen Golf Highline BlueMotion 1.5 TSI 130 KM

kategoria: quady serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen golf

quadzik.pl Benyco ATV 300 – Najtańsza czteronapędówka?

Swoją przygodę z czterokołowcami można rozpocząć na wiele sposobów, ale kiedy już chwycimy bakcyla quadowego, na pewno staniemy przed dylematem: Jakiego quada wybrać... Określamy wstępną kwotę do 15 000 zł, zakładamy, że spodobała nam się jazda rekreacyjno-turystyczna z elementami przepraw i... I tu zaczynają się schody. Okazuje się, że nowe firmowe quady z napędem 4x4 to wydatek znacznie przekraczający nasz budżet. Oczywiście możemy rozejrzeć się w rynku pojazdów używanych, ale tu także nie wiadomo, na jaki pojazd trafimy.

przejdź do artykułu » data: 03.09.2014

testowany model: Benyco ATV 300

kategoria: quady serwis: quadzik.pl
słowa kluczowe: benyco, benyco atv 300

moto.pl Quad - Suzuki LTR 450

Konkurencja na rynku sportowych quadów doprowadziła do dużego zagęszczenia modeli. Można nawet rozróżniać już szkoły konstrukcyjne. O uznanie klientów walczą Japończycy, Amerykanie, Europejczycy i Kanadyjczycy. Nawet Tajwan walczy na tym polu wprowadzając coraz silniejszych graczy. Rynek jest pełen pojazdów, ale niewiele jest wśród nich takich, które mogą pochwalić się sukcesami na miarę sprzętu z dzisiejszego materiału. Suzuki LTR 450 to quad, który w klasie sport rozdaje karty.

przejdź do artykułu » data: 07.08.2011

testowany model: Suzuki LTR 450

kategoria: quady serwis: moto.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki ltr 450

motogen.pl Honda TRX 250 EX - mini wariat

Do naszej redakcji trafił jeden z najmniejszych, sportowych quadów Hondy. Mały TRX 250 EX przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, a materiał, którego kręcenie miało trwać tylko kilka godzin zamienił się w całodniowe upalanie przez całą ekipę i walkę o otrzymanie kluczyków. W czym tkwi jego sekret?

przejdź do artykułu » data: 15.06.2011

testowany model: Honda TRX 250 EX

kategoria: quady serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: honda, honda trx

motogen.pl Yamaha Rhino 700 - Nosorożec

Dłuższy czas zastanawiałem się nad Rhino. Do czego ma to służyć? Ni to quad, ni samochód... Już na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl uterenowiony wózek golfowy. W końcu nadeszła wiekopomna chwila – odbieram, przyczepa zapięta do auta, podjeżdżam po sprzęt… Najpierw jednak dwa słowa o historii. Pierwsze Rhino powstało w oparciu o największego quada w ofercie Yamahy – Grizzly. Ta wersja napędzana była silnikiem o pojemności 660 ccm, zamkniętych w jednym cylindrze.

przejdź do artykułu » data: 07.03.2011

testowany model: Yamaha Rhino 700

kategoria: quady serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: yamaha, yamaha rhino