Wybrane słowo kluczowe: renault

motosoul.pl RENAULT CAPTUR – BLISKI IDEAŁU.

Czy nam się to podoba, czy też nie, współczesna motoryzacja jest obecnie w głębokim kryzysie. Odwołane targi, przełożone premiery – to tylko niektóre z konsekwencji wywołanych pandemią koronawirusa. Pomimo wielu niepokojących wpisów w prasie dotyczących kondycji Renault mam wrażenie, że radzi on sobie bardzo dobrze. Wystarczy wspomnieć o niedawno testowanym modelu Clio, planowanym liftingu modelu Espace, by odnieść wrażenie, że po prostu nie może aż być źle jak to przedstawia prasa. Kolejnym dowodem potwierdzającym te słowa jest bohater ostatniego testu.

przejdź do artykułu » data: 02.06.2020

testowany model: RENAULT CAPTUR

kategoria: samochody osobowe serwis: motosoul.pl
słowa kluczowe: renault, renault captur

info-ekspert.pl Test Renault Koleos 2.0 Blue dCi X-Tronic 4WD Initiale Paris

Druga generacja Renault Koleos, miała swoją światową premierę w kwietniu 2016 roku w Chinach. Na Starym Kontynencie po raz pierwszy zaprezentowano ją pięć miesięcy później, podczas paryskiego salonu „Mondial de l'Automobile”. Do polskich salonów nowy Koleos trafił latem następnego roku. Niespełna trzy lata po debiucie model przeszedł face-lifting polegający na delikatnej korekcie stylistyki przedniej oraz tylnej części nadwozia. Najnowszy Koleos współdzieli modułową płytę podłogową CMF-C/D m.in. z bliźniaczym technicznie Nissanem X-Trail.

przejdź do artykułu » data: 28.05.2020

testowany model: Renault Koleos 2.0 Blue dCi X-Tronic 4WD Initiale Paris

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: renault, renault koleos

francuskie.pl Test: Renault Kadjar TCe 160 EDC Intens – SUV godny uwagi

U progu wiosny, w zasadzie tuż przed zamknięciem parków prasowych, miałem przyjemność przetestować ciekawą wersję Renault Kadjara. Kompaktowy SUV, jaki trafił w moje ręce, był topowa odmianą, jeśli chodzi o Kadjary napędzane silnikami benzynowymi. W efekcie nie był najdroższy w cenniku, bo przecież większe pieniądze trzeba zapłacić za diesle. Za to Renault Kadjar TCe 160 EDC jest bez wątpienia wersją o najmocniejszej jednostce napędowej.

przejdź do artykułu » data: 26.05.2020

testowany model: Renault Kadjar TCe 160 EDC Intens

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: renault, renault kadjar

motocaina.pl Test Renault Captur 1.3 TCe 130 KM EDC - sposób na ożywienie miejskich ulic

Miejski SUV czy też miejski crossover – to potoczna nazwa samochodów segmentu B-SUV, który jest bardzo dobrze rozwijającym się segmentem również na naszym rodzimym rynku. Dziś przybliżę wam, czemu znany nam już od lat Renault Captur w najnowszej odsłonie jest idealnym reprezentantem tej grupy samochodów i jednocześnie idealnym wyborem dla osób poszukujących ciekawego, ładnego, a zarazem wygodnego i praktycznego samochodu.

przejdź do artykułu » data: 26.05.2020

testowany model: Renault Captur 1.3 TCe 130 KM EDC

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: renault, renault captur

projectautomotive.pl Renault Kadjar Blue dCi 150 4×4 Intens – taki sam, a jednak inny

Czy napęd 4×4 diametralnie zmienia charakter SUVa Renault? Przez lata utarło się mówić, że to japońskie auta nie grzeszą możliwościami konfiguracji. Tymczasem w przypadku francuskiego Renault Kadjara mamy do czynienia z ciekawą sytuacją – chcąc kupić auto z napędem na wszystkie koła, musimy wybrać wersję z dieslem. Mało tego; nie dobierzemy wtedy automatycznej skrzyni biegów. Sytuacja dość nietypowa, szczególnie, że mowa o najdroższym wariancie w cenniku.

przejdź do artykułu » data: 26.05.2020

testowany model: Renault Kadjar Blue dCi 150 4×4 Intens

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: renault, renault kadjar

francuskie.pl Nowy Renault Kadjar 1.3 TCE 140 KM po roku eksploatacji: 20.000 kilometrów za nami. Długodystansowy test

Fabrycznie nowy Renault Kadjar w wersji Life zawitał do naszej redakcji rok temu. Od tego czasu przejechał z nami 20 tysięcy kilometrów. Dzisiaj czas na krótkie podsumowanie co się w tym czasie wydarzyło i jak sprawował się samochód.

przejdź do artykułu » data: 06.05.2020

testowany model: Renault Kadjar 1.3 TCE 140 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: renault, renault kadjar

motopodprad.pl Test: Renault Captur – przyszła gwiazda?

Clio V generacji to rewelacyjne auto. Czy bardzo dobrze wyglądający Captur będzie również genialnie jeździł? Zobaczmy! Captur to auto szczególnie uwielbiane przez płeć piękną, a zawdzięcza to powabnym kształtom osadzonym na nieco wyższym zawieszeniu. Wraz z wieloma możliwościami konfiguracji kolorystyki nadwozia auto zyskało wielu zwolenników. Dla mnie tymczasem nowe Renault Captur jest o wiele ładniejsze.

przejdź do artykułu » data: 20.04.2020

testowany model: Renault Captur

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: renault, renault captur

motocaina.pl Test Renault Clio Intens 1.3 TCe 130 KM - Więcej nie trzeba

Nowe Clio nie jest designerską rewolucją, a raczej spokojnym krokiem we właściwym kierunku. Nieco ostrzejsze rysy, poprawione właściwości jezdne i technologia przydatna w codziennym użytkowaniu - to na tych aspektach skupili się projektanci 5. generacji. Aby uniknąć nudy, w gamie silników przewidzianych dla miejskiego hatchbacka pojawiło się aż sześć opcji (a to nie koniec). Sprawdziłyśmy, na co stać najmocniejszą z nich.

przejdź do artykułu » data: 14.04.2020

testowany model: Renault Clio Intens 1.3 TCe 130 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: renault, renault clio