Wybrane słowo kluczowe: renault

wyborkierowcow.pl Używane Renault Scenic III (2009-2017) – opinie użytkowników, dane techniczne, spalanie, typowe usterki

Obecnie produkowany Scenic zerwał z wizerunkiem minivana i stracił na funkcjonalności. Czy wobec tego trzecia generacja minivana Renault jest godna rozpatrzenia? Oto opinie o używanym Renault Scenic III.

przejdź do artykułu » data: 20.05.2019

testowany model: Renault Scenic III (2009-2017)

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: renault, renault scenic

swiataut.net TEST: Renault Kadjar TCe 160 EDC Intens

Matkę masz Francuzkę, ojca Japończyka, korzenie więc mieszane. Jesteś młody, nie wiesz do końca co chcesz robić, kim jesteś, ale rodzice już stawiają przed tobą duże wymagania i ambitne cele. Tak wyglądał 4 lata temu początek egzystencji Renault Kadjara. Mimo takiego "misz-maszu" w korzeniach Kadjar - Francuz którego ojcem jest japoński Nissan Qashqai - odniósł sukces zbliżając słupki sprzedaży do liczby pół miliona sztuk.

przejdź do artykułu » data: 20.05.2019

testowany model: Renault Kadjar TCe 160 EDC Intens

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: renault, renault kadjar

francuskie.pl Test: Nowy Renault Megane GrandCoupe TCe 140 – czy francuski sedan jeszcze nas czymś zaskoczy?

Renault Megane GrandCoupe już nie raz gościł w naszej redakcji i sądziliśmy, że znamy ten samochód na tyle dobrze, że już nic nie będzie w stanie nas zaskoczyć, ale myliliśmy się. Francuskiemu sedanowi zadanie udało się, a to dzięki benzynowej jednostce 1.3 TCe o mocy 140 KM.

przejdź do artykułu » data: 19.05.2019

testowany model: Renault Megane GrandCoupe TCe 140

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: renault, renault megane

francuskie.pl Test: Przez tydzień jeździłem Alpine A110. Z tego supersamochodu nie chce się wysiadać

Przyspiesza do setki w nieco ponad 4 sekundy, a jego bagażnik ma zaledwie 100 litrów pojemności. W ciągu ponad tygodnia przejechałem nim 3 tysiące kilometrów i jestem zachwycony! Poznajcie Alpine A110 nowej generacji. Gwarantowane mocne wrażenia, ciągły zachwyt przechodniów i zazdrość innych kierowców oraz sporo radości z jazdy. To także jeden z niewielu samochodów sportowych, który nadaje się też do codziennej eksploatacji, bo zapewnia przyzwoity komfort, a średnio spalił 7,9 litra benzyny na 100 kilometrów.

przejdź do artykułu » data: 12.05.2019

testowany model: Alpine A110

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: renault, renault alpine a110

namasce.pl Renault Kangoo Express 1.5 dCi – Dla biznesu

Czy Rolls-Royce Phantom Coupe może mieć coś wspólnego z Renault Kangoo? Okazuje się, że tak. Aktualne generacje tych dwóch skrajnie różnych samochodów powstały bowiem w 2008 roku i są oferowane do dziś. Produkowanie jednego modelu (bez większych zmian) od ponad dekady to rzadkie zjawisko. Francuski dostawczak wciąż próbuje jednak przekonywać do siebie klientów. W wersji Express może zainteresować szczególnie przedsiębiorców.

przejdź do artykułu » data: 08.05.2019

testowany model: Renault Kangoo Express 1.5 dCi

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: renault, renault kangoo

namasce.pl Renault Talisman 1.8 TCe EDC S-Edition – Nowy silnik, nowe wrażenia

Francuski model ma już za sobą cztery lata rynkowych doświadczeń, ale wciąż jest jednym z bardziej popularnych samochodów segmentu D na rynku europejskim. Na zainteresowanie tym modelem wpływa szereg czynników, wśród których znajdziemy bogatą ofertę silnikową. Właśnie dołączyła do niej nowa jednostka, której świetnie pasuje do charakteru auta.

przejdź do artykułu » data: 27.04.2019

testowany model: Renault Talisman 1.8 TCe EDC S-Edition

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: renault, renault talisman