Wybrane słowo kluczowe: renault arkana

test.auto.pl [TEST] Renault Arkana E-Tech 145 Hybrid Intens

Sceptycy mówią, że Renault Arkana to budżetowe BMW X4. BMW spopularyzowało SUVy Coupe dzięki – o zgrozo – udanemu modelowi X6, jednak podążanie za tą samą koncepcją nie zawsze musi być sztampową kopią. Model został ciepło przyjęty na wschodnim rynku, przez co Renault postanowiło wypuścić Arkanę również w Europie. No dobrze, ale co takiego jest w tej Arkanie?

przejdź do artykułu » data: 08.03.2022

testowany model: Renault Arkana E-Tech 145 Hybrid Intens

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: renault, renault arkana

projectautomotive.pl Renault Arkana TCe 140 EDC FAP Intens – test

Jak z lajfstajlowego Renault Captura zrobić auto jeszcze bardziej pasujące do obecnych czasów? To proste – przekształcić go w wersję coupe. Tak właśnie powstała Arkana, jednak nie ma ona zbyt wiele wspólnego z Arkaną znaną z rynku rosyjskiego. Tam mieliśmy do czynienia z autem bazującym na Dusterze, natomiast wersja produkowana na rynek europejski to konstrukcja bazująca właśnie na Capturze.

przejdź do artykułu » data: 02.11.2021

testowany model: Renault Arkana TCe 140 EDC FAP Intens

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: renault, renault arkana

menadzerfloty.pl Renault Arkana – w zgodzie z modą i ekologią

Dotychczas SUV-y coupé pojawiały się przede wszystkim w ofertach marek premium. Renault Arkana to jeden z pierwszych samochodów z takim nadwoziem na rynku europejskim w segmencie aut popularnych. Mieliśmy okazję jeździć topową wersją tego modelu R.S. Line z silnikiem E-Tech Hybrid 145.

przejdź do artykułu » data: 15.10.2021

testowany model: Renault Arkana

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: renault, renault arkana

motohigh.pl TEST | Renault Arkana Intens TCe 140 EDC – bo auta kupuje się wzrokiem

W naszej redakcji gościł ostatnio najnowszy crossover spod znaku Renault. Nowe Renault Arkana Intens ujęło nas stylowym i całkiem funkcjonalnym nadwoziem, jednak nietuzinkowy wygląd a’la coupe nie tłumaczy tak wygórowanej ceny zakupu. Stąd też nasze odczucia z testu były… mieszane.

przejdź do artykułu » data: 16.09.2021

testowany model: Renault Arkana Intens TCe 140 EDC

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: renault, renault arkana

motocaina.pl Renault Arkana E-Tech Hybrid – pierwsza jazda, dane techniczne, cena. SUV w sportowym wydaniu, który będzie strzałem w dziesiątk

SUV o smukłej sylwetce sportowego auta, który ma podbić serca kobiet oraz mężczyzn, spodobać się zarówno rodzinom jak i singlom, oraz spełnić oczekiwania osób, które lubią aktywnie spędzać czas, jak i tych, które preferują odpoczynek na kanapie... Czy to się może udać?

przejdź do artykułu » data: 02.08.2021

testowany model: Renault Arkana E-Tech Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: renault, renault arkana

francuskie.pl Renault Arkana E-Tech – pierwsza jazda

Nie każdy lubi hybrydy, a wiele osób wręcz uważa hybrydy typu plug-in za pozbawione ekonomicznego sensu. Z taką opinią można, rzecz jasna, polemizować, ale i łatwo ją poprzeć. Renault prowadzi zakrojoną na szeroką skalę elektryfikację swoich pojazdów. Proponuje samochody elektryczne, hybrydy plug-in, hybrydy zwykłe, a nawet mikrohybrydy. Najnowsze dziecko marki – SUV coupe Arkana – jest przedstawicielem dwóch z tych gałęzi. Dwóch ostatnich, o których wspomniałem. A to znaczy, że ma atrakcyjne, jak na hybrydy, ceny.

przejdź do artykułu » data: 19.07.2021

testowany model: Renault Arkana E-Tech

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: renault, renault arkana