Wybrane słowo kluczowe: renault arkana

motohigh.pl TEST | Renault Arkana Intens TCe 140 EDC – bo auta kupuje się wzrokiem

W naszej redakcji gościł ostatnio najnowszy crossover spod znaku Renault. Nowe Renault Arkana Intens ujęło nas stylowym i całkiem funkcjonalnym nadwoziem, jednak nietuzinkowy wygląd a’la coupe nie tłumaczy tak wygórowanej ceny zakupu. Stąd też nasze odczucia z testu były… mieszane.

przejdź do artykułu » data: 16.09.2021

testowany model: Renault Arkana Intens TCe 140 EDC

kategoria: samochody osobowe serwis: motohigh.pl
słowa kluczowe: renault, renault arkana

motocaina.pl Renault Arkana E-Tech Hybrid – pierwsza jazda, dane techniczne, cena. SUV w sportowym wydaniu, który będzie strzałem w dziesiątk

SUV o smukłej sylwetce sportowego auta, który ma podbić serca kobiet oraz mężczyzn, spodobać się zarówno rodzinom jak i singlom, oraz spełnić oczekiwania osób, które lubią aktywnie spędzać czas, jak i tych, które preferują odpoczynek na kanapie... Czy to się może udać?

przejdź do artykułu » data: 02.08.2021

testowany model: Renault Arkana E-Tech Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: motocaina.pl
słowa kluczowe: renault, renault arkana

francuskie.pl Renault Arkana E-Tech – pierwsza jazda

Nie każdy lubi hybrydy, a wiele osób wręcz uważa hybrydy typu plug-in za pozbawione ekonomicznego sensu. Z taką opinią można, rzecz jasna, polemizować, ale i łatwo ją poprzeć. Renault prowadzi zakrojoną na szeroką skalę elektryfikację swoich pojazdów. Proponuje samochody elektryczne, hybrydy plug-in, hybrydy zwykłe, a nawet mikrohybrydy. Najnowsze dziecko marki – SUV coupe Arkana – jest przedstawicielem dwóch z tych gałęzi. Dwóch ostatnich, o których wspomniałem. A to znaczy, że ma atrakcyjne, jak na hybrydy, ceny.

przejdź do artykułu » data: 19.07.2021

testowany model: Renault Arkana E-Tech

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: renault, renault arkana

autokult.pl Pierwsza jazda: Renault Arkana E-Tech - nie sądziłem, że to powiem o renault

W pewnym sensie Renault Arkana otwiera nowy segment. Co prawda SUV-y typu coupe są już znane od wielu lat w segmencie premium, ale nigdy nie były oferowane wśród marek popularnych i w segmencie C. Aż trudno sobie wyobrazić, by to auto nie odniosło sukcesu. I muszę to powiedzieć: według mnie to pewniak, bo jest świetny!

przejdź do artykułu » data: 19.07.2021

testowany model: Renault Arkana E-Tech

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: renault, renault arkana