Wybrane słowo kluczowe: renault clio

autogaleria.pl Renault Clio z LPG. Czy to się opłaca? Sprawdziłem je w długiej podróży

Renault Clio dostępne jest z fabryczną instalacją LPG. Czy warto rozważyć taki wariant? Wyciągnijmy kalkulator i wszystko dokładnie policzmy. W moje ręce trafiło Renault Clio z fabryczną instalacją LPG. Zasilanie gazem dostępne jest w wersji 1.0 TCe 100 KM w każdej wersji wyposażeniowej. Dopłata do instalacji gazowej wynosi 3000 złotych, czyli stosunkowo niewiele - a warto pamiętać, że fabryczna instalacja oznacza zachowaną gwarancję i pełną kompatybilność z samochodem. Tylko czy przy obecnych cenach paliw jest to opłacalny biznes?

przejdź do artykułu » data: 06.05.2022

testowany model: Renault Clio z LPG

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: renault, renault clio

francuskie.pl Jak jeździć taniej? Ile gazu pali Renault Clio 1.0 TCe 100 KM z fabryczną instalacją LPG? Test na autostradzie i w mieście

Jak jeździć taniej? Rosnące ceny paliw skłaniają coraz więcej osób do szukania alternatywnych form zasilania silników. Gwałtownie rośnie zainteresowanie autogazem. Kilku producentów, w tym Renault, oferuje samochody z fabryczną instalacją gazową. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądają koszty eksploatacji nowego Renault Clio z silnikiem 1.0 TCe 100 KM. Ile faktycznie pali gazu i czy to się opłaca?

przejdź do artykułu » data: 22.03.2022

testowany model: Renault Clio 1.0 TCe 100 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: renault, renault clio

francuskie.pl Test: Nowe Renault Clio 1.0 TCe 100 – czym przekona nas rywal Peugeot 208 i VW Polo?

Renault Clio V generacji konkuruje na rynku z modelami Volkswagen Polo, Ford Fiesta oraz Peugeot 208 i po pierwszych jazdach musimy przyznać, że ma szansę ugryźć spory kawałek segmentu B w nadchodzącym roku. Testujemy egzemplarz z silnikiem benzynowym 1.0 TCe o mocy 100 KM.

przejdź do artykułu » data: 10.05.2021

testowany model: Renault Clio 1.0 TCe 100

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: renault, renault clio

francuskie.pl Test: Ile pali i jak jeździ nowe Renault Clio E-tech w hybrydzie?

Nowe Renault Clio E-tech to godna uwagi propozycja na rynku miejskich samochodów hybrydowych. Wygodne, przestronne auto, które – według producenta – do 80% jeździ w trybie elektrycznym. Jak to jest w praktyce? Ile pali takie Clio w realnym ruchu mieszanym w dużym mieście? Sprawdziliśmy to na dystansie kilkuset kilometrów w Warszawie.

przejdź do artykułu » data: 26.01.2021

testowany model: Renault Clio E-tech

kategoria: samochody osobowe serwis: francuskie.pl
słowa kluczowe: renault, renault clio

mototrendy.pl Renault Clio 1,3 TCe RS-Line 130 KM 7DCT – Fancuski mieszczuch

Renault Clio, dziś jedno z najpopularniejszych aut segmentu B - debiutowało w 1990 roku. Obecnie w sprzedaży można nabyć piątą generację tego modelu. Francuzi mają swoją szkołę design. Każdy następny model zasadniczo różni się od poprzednika. Tym razem jednak zmiany w eksterierze nie są ani głębokie ani rewolucyjne. Tak, w porównaniu z IV generacją; to raczej ewolucja niż rewolucja. Nie mam jednak wątpliwości, że nowe Clio jest faktycznie nowe. Owszem, ogólny look pojazdu nie zmienił się drastycznie.

przejdź do artykułu » data: 02.12.2020

testowany model: Renault Clio 1,3 TCe RS-Line 130 KM 7DCT

kategoria: samochody osobowe serwis: mototrendy.pl
słowa kluczowe: renault, renault clio

moto.onet.pl Renault Clio, Captur i Megane E-Tech – trzej muszkieterowie z hybrydowym napędem

Po sukcesie Renault Zoe Francuzi złapali wiatr w żagle i przedstawiają zelektryfikowane wersje Clio, Captura i Megane’a – wszystkie otrzymały przydomek E-Tech. Wybieramy się na pierwszą przejażdżkę nowymi hybrydami Renault.

przejdź do artykułu » data: 11.09.2020

testowany model: Renault Clio, Captur, Megane E-Tech

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: renault, renault captur, renault clio, renault megane

arturlawnik.wordpress.com Renault Clio V 1,5 Blue dCi 115KM Zen

Renault Clio ostatniej generacji jest już na rynku od roku. W obecnym wydaniu z przodu do dyspozycji mamy w pełni LED-owe światła, które nie tylko nadają autu nowoczesnego wyglądu, ale co najważniejsze oświetlają drogę bez porównania lepiej, niż klasyczne reflektory, dzięki czemu podróż jest przyjemniejsza i bezpieczniejsza. Przód samochodu jest dość agresywnie zaprojektowany, co na pewno przypadnie większości odbiorcom tej marki. Linia boczna również ma charakter bardziej sportowy niż u klasowych konkurentów.

przejdź do artykułu » data: 23.06.2020

testowany model: Renault Clio V 1,5 Blue dCi 115KM Zen

kategoria: samochody osobowe serwis: arturlawnik.wordpress.com
słowa kluczowe: renault, renault clio